Skocz do zawartości

Bunia, Majka i Blanka - Buniowa makabra :D

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 847
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nasza tak samo :D, widok nieziemski ;).   Ano kółko zostaje w klatce, Szybcior pożycza mi samlę na chorobówkę, muszę sobie taką sprawić, na pewno się jeszcze przyda. Laska wyląduje w chusteczkach, w

Jak babcie w przychodni :D.

No, w końcu coś zrobili! Oby Buńka była ok i w całości.

nowy wpis: https://www.facebook.com/opowiesciswinskiejtresci/photos/?tab=album&album_id=1045618165557036

-Majka, a ty co?
-A nic, przymierzam sobie wąsa z botwinki.

13775523_1045618252223694_13315969275564

-Majka, pamiętaj, ten burak jest mój, nawet jeśli go nie jem. Bo dostaniesz z zęba!

-Buniu droga, hihi, przecież ty nie masz zęba!
-No w sumie. Ale za to dostaniesz ode mnie nieżyczliwe spojrzenie. O takie.

13726785_1045618312223688_87025370638287

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda, nie potrafią się wspinać, no w jakimś wielkim stresie mogą zalecieć gdzieś wysoko.

Jak weszła? Skokiem :D Skoczne są jeżeli chodzi o taką wysokość właśnie :D Do tego Blanka najmłodsza więc najwyżej wskakuje, tak do 20 cm.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Jednak ciemno to widzę - Buniak będzie mieć wyrwane dwa trzonowce których korzenie przerastają i wypychają oko, i jeszcze jeden siekacz który odrósł czarny po złamaniu. A potem dwa razy w tyg lub potem raz na tydzień na czyszczenie i kontrole czy przez to zęby pod nimi nie przerastają, a będą przerastać icon_e_sad.gif I pewnie całkowicie ręczne karmienie przez jakiś czas. W przyszłym tygodniu zabieg icon_e_sad.gif Chyba się przeprowadzę do weterynarza. 

Odnośnik do odpowiedzi