Skocz do zawartości

Sklep Zoologiczny "HIPCIO"

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do reklamacji drogą mailową, forum internetowe to nie miejsce na takie rzeczy. 

PS. Został wysłany prawidłowy produkt.Taki jaki został złożony w zamówieniu.  :)

Edytowane przez Fibius
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 893
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Koniecznie! Zawsze jak szukam żarcia mam problem ze znalezieniem tego - jak dodatkowo u Ciebie są suszki, to będę w siódmym niebie robiąc całe zakupy w 1 miejscu :)   Tak wygląda Deli Nature menu **

Przymierzamy się do zakupów, bardzo fajna oferta, przejrzysta strona i kuszące ceny! :) W miarę możliwości też byśmy byli zainteresowani produktami JR Farm, szczególnie króliczym Grainlessem :)

dla myszy pigmejskich (i ile będą w stanie je rozruszać) :D

Kochani!

Do sklepu zawitały jak zwykle pyszne nowości a także i rzeczy nie do jedzenia tylko zabawy (przynajmniej w teorii!)  :D

Zielona kukurydza, zielony owies i zielona koniczyna marki Hipcio :-)

A także Zabawki edukacyjne "Train the Brain" oraz plastry runi łąkowej wykopywane w całości razem z podłożem.

Do oferty trafił także Lignocel. Czyli najwyższej jakości ściółka dostępna na polskim rynku, produkowana specjalnie pod rygorystyczne wymogi laboratoryjne. 

Więcej w dziale nowości.   :D

2166.jpg

2168.jpg

2172.jpg
Edytowane przez Fibius
Odnośnik do odpowiedzi
A także Zabawki edukacyjne "Train the Brain" oraz plastry runi łąkowej wykopywane w całości razem z podłożem.

Do oferty trafił także Lignocel. Czyli najwyższej jakości ściółka dostępna na polskim rynku, produkowana specjalnie pod rygorystyczne wymogi laboratoryjne. 

Lignocel jest super :) Produkt godny polecenia! Miałam okazję przetestować

Odnośnik do odpowiedzi

Ściółkę sprawdziłam ze dwa tygodnie temu, jest rewelacyjna. Wczoraj przywiozłam wór. :)

Nowe zabawki też wyglądają fajnie, wszystkich chyba nie widziałam, np zestawu pieńków, ale to co widziałam, to raczej od syryjka w górę. Dla karzełków chyba są trochę za duże.

Odnośnik do odpowiedzi

Ścìółka dotarła. Faktycznie godna uwagi :) Tylko szkoda, ze nie mozna dodac innych rzeczy do zamowienia, bo powstają dwie oddzielne paczki i 2x za przesylkę.

Edytowane przez Edith
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Będzie "zwykłe" Jurajskie sianko w ofercie?

Mamy już tyle rodzajów sianka, że nie planujemy kolejnych. Główny powód jest bardzo prozaiczny: sianka to rzeczy bardzo objętościowe a powierzchnia magazynowa już jest wypełniona po brzegi i zwyczajnie nie ma miejsca już na kolejne objętościowe sianko.  :P

Odnośnik do odpowiedzi