Skocz do zawartości
Fibius

Sklep Zoologiczny "HIPCIO"

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do reklamacji drogą mailową, forum internetowe to nie miejsce na takie rzeczy. 

PS. Został wysłany prawidłowy produkt.Taki jaki został złożony w zamówieniu.  :)

Edytowane przez Fibius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie czaję na sporą paczkę z hipcia ale tez pracuje i nie wiem jak u mnie z kurierem by bylo, chyba ze adres pracy bym podala. Na razie jeszcze kompletuje paczke ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówienie nr 18949 dotarło w całości :)

Zamawiałem do paczkomatu .

Dziękuje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kochani!

Do sklepu zawitały jak zwykle pyszne nowości a także i rzeczy nie do jedzenia tylko zabawy (przynajmniej w teorii!)  :D

Zielona kukurydza, zielony owies i zielona koniczyna marki Hipcio :-)

A także Zabawki edukacyjne "Train the Brain" oraz plastry runi łąkowej wykopywane w całości razem z podłożem.

Do oferty trafił także Lignocel. Czyli najwyższej jakości ściółka dostępna na polskim rynku, produkowana specjalnie pod rygorystyczne wymogi laboratoryjne. 

Więcej w dziale nowości.   :D

2166.jpg

2168.jpg

2172.jpg
Edytowane przez Fibius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściółka wzbudziła moje zainteresowanie :) dajcie znać gdy ktoś ją przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A także Zabawki edukacyjne "Train the Brain" oraz plastry runi łąkowej wykopywane w całości razem z podłożem.

Do oferty trafił także Lignocel. Czyli najwyższej jakości ściółka dostępna na polskim rynku, produkowana specjalnie pod rygorystyczne wymogi laboratoryjne. 

Lignocel jest super :) Produkt godny polecenia! Miałam okazję przetestować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2207.jpg

Kochani! W związku z nowościami na sklepie, zachęcamy do przejrzenia naszej oferty marki Rosewood. A wśród nich: ciasteczka z fiołkiem, tunel z hiacyntów, drzewko na marchewki czy zioła z miłorzębem :-) :) 
Więcej na: http://hipcio.sklep.pl/producent/rosewood

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściółkę sprawdziłam ze dwa tygodnie temu, jest rewelacyjna. Wczoraj przywiozłam wór. :)

Nowe zabawki też wyglądają fajnie, wszystkich chyba nie widziałam, np zestawu pieńków, ale to co widziałam, to raczej od syryjka w górę. Dla karzełków chyba są trochę za duże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ścìółka dotarła. Faktycznie godna uwagi :) Tylko szkoda, ze nie mozna dodac innych rzeczy do zamowienia, bo powstają dwie oddzielne paczki i 2x za przesylkę.

Edytowane przez Edith

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówienie nr 19407

Zamówienie dotarło. Dziekuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można sobie zażyczyć jakieś powiadomienie o Wodentach?  :P W sensie jeśli kiedyś tam się pojawią, to dostanę wiadomość na maila czy coś takiego... byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłam ostatnio dość sporo rzeczy dla mojego chomiczka i szczerze polecam sklep. Ceny są ok, produkty doszły w nienagannym stanie i co najważniejsze- już następnego dnia. Gorąco polecam sklep i również ja zamierzam dalej z niego korzystać, jak tylko czegoś zabraknie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam sklep! Szybka obsługa (na maila odpowiedziano mi po 10 minutach), ceny całkiem niezłe, szeroka gama produktów i błyskawiczna wysyłka! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo... to chyba ja wykupiłam cały zapas, hihi :D

Zamówienie bardzo szybko dotarło, chomiki jak zawsze, polecają dostawce zioła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy mozna sie spodziewać na stanie mixeramy? ;)

Podbijam pytanie ;)

Ja też.

Na początku przyszłego tygodnia.

Warto pisać pw do sklepu :P :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś przed południem zamówiłam i już dziś była wysyłka i jutro mam mieć kuriera :D Fajnie że tak szybciutko :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie "zwykłe" Jurajskie sianko w ofercie?

Mamy już tyle rodzajów sianka, że nie planujemy kolejnych. Główny powód jest bardzo prozaiczny: sianka to rzeczy bardzo objętościowe a powierzchnia magazynowa już jest wypełniona po brzegi i zwyczajnie nie ma miejsca już na kolejne objętościowe sianko.  :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mixerama dla dżungarków jakoś niedługo będzie? ;> 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi