Skocz do zawartości
Fibius

Sklep Zoologiczny "HIPCIO"

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mają ponoć u dystrybutora.

BTW...ja swoją drogą chciałbym podpytać o możliwość wprowadzenia z oferty JR Farm prosa perłowego i kolb sorgo :)

Edytowane przez NED

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1898.png

Wraz ze zbliżającym się Halloween sklep Hipcio organizuje konkurs zdjęciowy! Aby wziąć w nim udział, należy do 27 października 2016 roku przesłać jedno zdjęcie przedstawiające waszego podopiecznego w halloweenowym lub jesiennym stylu. Wykażcie się pomysłowością. Dynie, cukierki, straszydła, jesienne liście, chryzantemy. Do dyspozycji jest mnóstwo rzeczy by zrobić wspaniałe zdjęcie. :P  :P  :P  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mixerama dla dżungarków jakoś niedługo będzie? ;> 

To już jakiś czas temu było, więc pozwolę sobie ponowić pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny sklep. ;) Jakieś promocje z okazji Black Friday były, bo akurat nie miałem czasu sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hipciu! Czy w najbliższym czasie można się spodziewać Jaśkowych Wiórek? Tylko ich mi do szczęścia brakuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesyłki mają standardowe ceny. Jednocześnie chcemy zaznaczyć o systemie rabatów. Im wyższa kwota, tym niższe koszta wysyłki.  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2413.jpg

Kochani!
Na sklepie pojawiła się nowa karma dla syryjków :) MYPS Teddyhamster Mischung
Więcej info na stronie: http://hipcio.sklep.pl/produkt/mixerama-nessas-roborowski-karma-dla-chomikow-roborowskiego-500g-1

Dodatkowo z okazji 3 rocznicy istnienia Hipcia zapraszamy na szereg przecen i promocji! 1f642.png:-) M.in. znajdziecie zniżki na wybrane produkty LILI FARM Producent Naturalnej KarmyRosewood Pet ProductsJR FARMHam-Stake i innych 1f642.png:)
Więcej szczegółów w dziale promocje: http://hipcio.sklep.pl/promocje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2444.jpg

KONKURS WIOSENNY 2017

Wraz z nastaniem wiosny w pełni, sklep Hipcio organizuje konkurs zdjęciowy! Aby wziąć w nim udział, należy do 27 maja 2017 roku przesłać jedno zdjęcie przedstawiające waszego podopiecznego w wiosennej kreacji bądź kwiatowym stylu. Wykażcie się pomysłowością. Kwiaty, zioła świeże i suszone, gałęzie ze świeżymi liśćmi, nowalijki. Do dyspozycji jest mnóstwo rzeczy by zrobić wspaniałe zdjęcie. :-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

19248156_672784636248435_675353261723901

Właściciele chomiczków czy myszek z pewnością zainteresuje stale powiększająca się oferta naturalnych smakołyków 1f642.png:-) 
W ciągu ostatnich kilku tygodni w sklepie pojawiło się mnóstwo suszonych kłosów z JR FARM 1f642.png:-) 
W tym dwie najnowsze nowości: len i główki makowe 
Więcej na: http://hipcio.sklep.pl/kategoria/polecane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się zaczęłam zastanawiać.... czy ja mam coś z oczami nie tak, czy z hipcia oferty zaczęło znikać powoli coraz więcej pozycji?

Zaglądam dzisiaj z nadzieją, że może przyszły frykasy (i nie tylko) na jakie czekamy od dawna a jakie miały być w połowie tego miesiąca a tu zonk...
Patrze a tu na liście brak sorgo-darii, mozgi kanaryjskiej, malinek od tivo, gryzaczków leszczynowych od HS, ściółki lnianej zoluxa 30L i sporo innych rzeczy :o

Nasuwa sie pytanie, czy jest to klasyczne, coroczne przygotowanie do inwentury, czy sklep wycofuje się ze sporej części oferty?
Troche nie uśmiecha mi się szukanie innego sklepu... ten był zawsze super zaopatrzony i do tego z normalnymi cenami :(

Edytowane przez Squirrella

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, ostatnio zaopatrzyłam się w mixerama i kilka ziółek. Paczka przychodziła tydzień, a zamiast babki lancetowatej z Lili farm dostałam mieszankę ziołową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poniedziałek robiłam zamówienie, w środę paczka przyszła. Zamówiłam wszystko co chciałam, mixerama, zioła, kwiatki, przysmaczki... Wszystko zawsze przychodziło i nigdy nie było problemów. Czasami jest chwilowy brak jakiegoś towaru ale to chyba kwestia nowej dostawy do magazynu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do chwilowego braku to już się przyzwyczaiłam, ale sporo artykułów w ogóle zniknęło z oferty widocznej na stronie.
Planowałam zakupy a tu zonk... z samej strony kłosów wyparowały pozycje takie jak: Sorgo-darii, Mozga Kanaryjska, 3 mini kukurydze...
Wpisuję w wyszukiwarkę i nic...
Kolezanka chciała linka do gryzaczków, które u mnie robią furorę (oklejone marchewką, buraczkiem itp) i ich też nie ma na liście :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak u Hipcia, ale generalnie sklepy nawiązują często czasowe umowy z dostawcami na korzystnych warunkach dla obu stron - dostawca ma zagwarantowany zbyt na np. rok/dwa lata, a sklep niższą cenę niż hurt. Być może dostawca tych konkretnych produktów już umowy nie będzie przedłużał.

Chwilowy brak towaru też mnie kłuje pod bok i u Hipcia i na Pupillo, bo jest parę rzeczy, które chciałabym kupić, ale mi się nie opłaca robić zamówienia poniżej 150zł, organizować kto przyjmie za mnie kuriera itd. a produktów, które chciałabym do koszyka dorzucić, nie ma na magazynie już dłuższy czas :( No nic. Grzecznie i cierpliwie czekam. Jedzenie mamy, ziółka i przysmaki mamy, reszta może zaczekać. Może po styczniu magazyn zapełni się na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektóre produkty znikały z listy i po jakimś czasie wracały. Może warto maila do sklepu napisać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sprawie mozgi kontaktowałam się ze sklepem ze 3 tygodnie temu, dostawa miała być w połowie grudnia... już nie ma jej nawet na liście :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi