Skocz do zawartości
podrik

Podrik Hamstery: MIOT A *26.05.2014.

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam 9 klusek :) Mniej, znaczy większe, a że Gobi jest duża.. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stawiam na 8-9. Ale ile by ich nie było ważne, byleby rosły zdrowe :)

Edytowane przez Kropcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję, czekam na fotorelację ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje! Już nie mogę się doczekać zdjęć kluseczek. ♥ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za kolejne gratulacje :)

Gobi nie opuszcza domku - jak rano zostawiłam przed wejściem kupkę papieru żeby sobie podścieliła, tak leży nadal nieruszona :P

Hahaha, ileż one potrafią 'powiedzieć' tym swoim burczeniem, mamrotaniem, mlaskaniem czy wszystkimi tonacjami pisków :D wcale nie muszę ich oglądać - wystarczy siedzieć i słuchać :D przesłodkie :D

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje :) Aż trudno uwierzyć, że to już :)  Tak szybko to jakoś zleciało ;) Ja obstawiam ósemeczkę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gobisia się spisała :D

Obstawiam 10 kluseczek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co znaczy "pełnowymiarowa"? Pytam, bo może czegoś nie wiem i się dowiem.. w każdym bądź razie ilość wyprodukowanych klusek nie świadczy o "pełnowymiarowości hodowli" jeśli taki był sens tego żartobliwego tekściku :) I nie, nie czepiam się bezpodstawnie - wątpię by ktoś z takim sercem do hodowli jak podrik ucieszył się z podobnego "żarciku" (bo jest po prostu.. przykry tak naprawdę - sugeruje naprawdę niezbyt dobre odczucia, to co do tej pory podrik była "leszczem", bo nie powołała maluchów na świat wcześniej? Litości). A pewnie tylko z racji kultury nie wytknie tego głośno.. a ja lubię się czepiać :)

E: Swoją drogą, mam nadzieję, że wśród klusków jest mój maluszek wyczekiwany :wub:

Nie skomentuję, bo nie chcę śmiecić w wątku o maluchach. Kenamysz napisała to co ja chciałem napisać. Dorabiasz teorię, ja nie miałem na myśli robienie leszcza z Podrik. Jeśli będziesz tak dogłębnie wszystko interpretować, to życzę powodzenia , bo większość ludzi po prostu będzie bało się do Ciebie odezwać.

Obstawiam 10 klusek :)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile ich około jest?. Wiem, na początku wydaje się że milion.  :D

Na pewno nie milion! Milion jest jeden, mój i śpi w domku :D Obstawiam 8 małych misiów :)

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno nie milion! Milion jest jeden, mój i śpi w domku :D Obstawiam 8 małych misiów :)

legion :P :D hahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluje maluchów, za pewne będą bardzo ładne i aktywne bo są po fajnych chomiczych rodzicach :) życzę aby rosły zdrowo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja obstawiam 7, ale wielgachnych ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze zdjęcie! :D
Mama Gobi wybrała się na kilka minut do tunelu w drugim końcu terrarium, więc udało się dyskretnie podglądnąć przez otwierany daszek, bez jej wiedzy ;) Są piękne, duże i grubiutkie :) Trzymajcie kciuki za mamę i maleństwa, żeby wszystko szło dobrze i rosły zdrowo! :)

10407572_721725647866858_728094547094849

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:) super :) mama Gobi wiedziała, że chcesz pstryknąć fotkę i celowo wyszła na chwilę, "a niech ma"...sobie pomyślała :P

Ja to od kilku dni chodzę i nie mogę wyjść z podziwu, jak to możliwe, że tu 16 dni i wychodzi tyle kluseczek, w pełni rozwiniętych, a człowiek paraduje 9 miesięcy, nie mówiąc już o słonicach :huh:  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miot nie wyglądał mi na bardzo liczny za to grubiutki i 'nażarty' ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AniaK, ale młode nie są w pełni rozwinięte przecież :) Głuchawe, ślepe, paluszki w łapkach nie do końca oddzielone, nawet sam kościec jest delikatny :) Chomiki to gniazdowniki i nie ma co się dziwić, a tym bardziej porównywać do słonia czy konia - zagniazdownika :) Wielkość organizmu też ma znaczenie na to jak szybko się rozwija, rośnie itd. :)

podrik, i bardzo dobrze :D W sumie to spełnia się to o czym rozmawiałyśmy odnośnie ilości młodych w miocie.. lepiej mniej, a większe - zwłaszcza, że Gobi jako spora samica miała potencjał na świetny start dla klusków :D

Edytowane przez Risa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne ząbalki rośnijcie zdrowo! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cudeńka!

Moim zdaniem są idealne. Gniazdowniki czy nie, przecież mają potrzebne wszystko, co potrzebne do życia.

:)

Edytowane przez najka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AniaK, ale młode nie są w pełni rozwinięte przecież :) Głuchawe, ślepe, paluszki w łapkach nie do końca oddzielone, nawet sam kościec jest delikatny :) Chomiki to gniazdowniki i nie ma co się dziwić, a tym bardziej porównywać do słonia czy konia - zagniazdownika :) Wielkość organizmu też ma znaczenie na to jak szybko się rozwija, rośnie itd. :)

Wiem, wiem :) Ale tak czy siak zadziwiające to jest  :P W pełni rozwinięte...tu miałam na myśli, że wszystko jednak mają wykształcone, oczka, paluszki, noski, ząbki już tam chyba nawet są, itd:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję cudnych klusek :D

Oby szybko i zdrowo rosły ;)

E:Literówka

Edytowane przez Zosiya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj będą okrąglutkie jak mamusia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie żelki fajniutkie! :)

Pokazuję je tacie a on do mnie "No i co, pewnie zaraz będziesz chciała?" :D Szkoda, że moi rodzice nie chcą dwóch chomików :c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 widzę Panie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi