Skocz do zawartości
podrik

Podrik Hamstery: MIOT A *26.05.2014.

Rekomendowane odpowiedzi

drożdżami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurza twarz, to są jakieś chomiki na sterydach pędzone, jak dorosną będą zjadać koty i używać psiej budy jako domku

Widzę, że to nie tylko moje wrażenie.. :D Gdzie ja znajdę tyle kotów do wykarmienia.. bo psią budę wraz ze sporym kojcem mam w razie co.

Arbuz przekroczył już 100g? :D Jeszcze ~20g i będzie dorównywał Bambusowi (115-120g). Plus jest taki - świnek, a tym bardziej konia to on "nie przeje" = nie mam co się bać w sumie  :ph34r:

E: Po drożdżach włosy lepiej rosną (nie wiem jak u chomików, ale znam kilka dziewczyn faszerujących się drożdżami na porost włosów) :P

Edytowane przez Risa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arbuz przekroczył już 100g? :D

Tak, ale tylko on ;) Przez ostatnie trzy dni widać, że przyrost jest już mniejszy - parabola się zakrzywia ;)

43cd818cb91cb0f2.jpg

--

10378993_735580753148014_598199868842629

10513537_735580789814677_602840617974003

10457867_735580809814675_398383133744181

10437614_735580839814672_102829218744201

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10358747_735593086480114_840440844936441

10359235_735593119813444_482990296438687

10513377_735593146480108_737128161674720

10314468_735593089813447_498044785511380

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ten co tak się prostuje to Agrest czy Arbuzik? Czy może oboje? Sory podrik, ale ja tych dwóch nie rozróżniam. :blush:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy Arbuz, ostatni Agrest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Wam, że moim bardzo skromnym zdaniem jest to mega udany miot, i chyba tylko miot C ze Zbójnickich Chomiczków może się równać, tak pod względem budowy, jak "papierologii" :)

Toż na nie człowiek się patrzy, i uśmiecha na okrągło, są jak z obrazka :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Azalia to chyba moja ulubienica :wub: umieram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Azalia to chyba moja ulubienica :wub: umieram

Moja też ;)

Aga - :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przechodziłam przez etap fascynacji każdym z nich :)

Na początku Aronia. Potem objawiła się piękna błyszcząca sierść chłopaków. Później z tej "najmniejszej" Areci wyrosła taka piękna dziewczyna o przeciekawej urodzie, następnie miałam zafazowanie na Azalię, która jest przecudownie kobieca i delikatna, a teraz zakochałam się w Abelii, bo widzę w niej mojego Ciarana, a to jest chomik idealny :)

P.S. Masz imponujące rezerwacje, kobieto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, rezerwacje są imponujące. Tylko tak śledzę i robię oczy ;) W sumie dwa maluchy na kolanka (no, Arbuz nie do końca, ale to kompetencje podrik - u mnie na kolanka :wub:), reszta w świat :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10358747_735593086480114_840440844936441

Weź mu ktoś piątkę przybij. :P

Podrik, widzę, że na stronie już masz zakładkę na miot B. To tak "pro forma", czy już sobie upatrzyłaś jakieś zapowiedziane mioty z innych hodowli i będziesz polowała na malucha? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podrik, widzę, że na stronie już masz zakładkę na miot B. To tak "pro forma", czy już sobie upatrzyłaś jakieś zapowiedziane mioty z innych hodowli i będziesz polowała na malucha? :)

Na razie chodzi o to, że już są pytania 'kiedy dokładnie następny miot?', a ja na razie takowego nie planuję :P Więc pro forma.

P.S. Masz imponujące rezerwacje, kobieto :)

;)

W sumie dwa maluchy na kolanka

Arbuz jest chomikiem hodowlanym :P to że będzie mieszkać u Ciebie nie czyni z niego 'kolankowca' :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymiziałam rodzinkę! :)

Ależ to dorodne towarzystwo. :) Piękne, mięciutkie słodziaki. Mamusia i tatuś też. No i ciocia. Wymiziałam w sumie całą 9-tkę. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktoś ostatnio pytał :)

chłopakowo

21709a218e0a2148gen.jpg

dziewczynowo

9ca73c2793df915agen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miziałam je dzisiaj! :D Są meeega puchate, naprawdę - maluchy długowłose to chodzące kulki puchatego futerka, jak kaczuszki małe (zwłaszcza Azalia, bo jeszcze kolor idealny) :D Aronia pierze siostry równo, co to jedna gdzieś nie siądzie to ona tam idzie robić porządek.. po swojemu :P Agrest i Arbuz za to gacki - typowe chłopaki rosną :wub:

Arbuz mi się wyłożył na rękach, a potem mył.. kupił mnie tym całkowicie i sobie ustawił jak chciał :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki mają różowy dach, dziewczyny w sumie bezbarwny... I gdzie tu sprawiedliwość? :D

Teraz tak "na serio" - Podrik Twoje maluchy podwoiły moją chęć posiadania chomika! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ha, cieszcie się, cieszcie, ale pierwsze obce mizianko malców chyba moja córka odfajkowała :) Chyba :) Szczęściara :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pierwszy dotykał 'bóg zsyłający jedzenie' ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomka :) 

Nie myjcie rąk :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za późno :P Byłyśmy później w stajni i w zamian za mizianie stadka puchatków, podrik miziała Darganę - de facto, ręce umyć trzeba, no :P

Odliczam dni do odbioru Arbuza i pojawienia się jego wątku na forum :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam wczoraj umyłam się, wydawałoby się, bardzo dokładnie, a Borys zgłupiał całkiem, niuchał mnie i wylizywał. :) Podobały mu się babskie aromaty, które gdzieś tam na mnie zostały. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki mają różowy dach, dziewczyny w sumie bezbarwny... I gdzie tu sprawiedliwość? :D

Bo chłopaki lubią różowy podkreślający męskość... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi