Skocz do zawartości
Angelo

E-chomik.pl na targach ZooBotanica 2014?!

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie - chcielibyście nas spotkać na targach w tym roku. Muszę przyznać, że dużo się nad tym zastanawiamy.Tylko sądząc po ubiegłorocznych targach - nie wiemy czy warto - z uwagi na małe zainteresowanie czy chociażby małą ilość wystawców. Jakie są wasze przemyślenia na ten temat?

*** Ze względu na odbywające się we wrześniu 2014 r. we Wrocławiu Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn, tegoroczna edycja Targów Zoo-Botanica odbędzie się w dniach 3-5 października 2014 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można by spróbować. Ja też myślałam żeby się wybrać ze zwierzyńcem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można by spróbować. Ja też myślałam żeby się wybrać ze zwierzyńcem.

Raz wzięłam Jagę. Wystarczy. Odsypiała to ponad tydzień.

Psy, koty, akwaria - ok. Chomiki się stresują, tam jest potworny hałas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można by się pojawić, żeby poedukować. Może do tej pory będziemy mieć już swoją gazetę chomikową ;) Ja chętnie przyjechałabym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można by się pojawić, żeby poedukować. Może do tej pory będziemy mieć już swoją gazetę chomikową ;) Ja chętnie przyjechałabym.

Z edukacją ciężko, bo gawiedź przychodzi postukać w szybkę... Ci, co mają, "wiedzą najlepiej", o co w chomikach chodzi.

Pewnie, edukować trzeba, ale chyba nie tędy droga. Nie mówiąc o koszmarnych kosztach. Na takie mogą sobie pozwolić deweloperzy i salony samochodowe. Hala po remoncie tak podniosła ceny, że jest coraz mniej wystawców. W zeszłym roku obleciałyśmy wszystko w godzinę, a i tak się grzebałyśmy.

Bleeee, za daleko (Wrocek).

Wrocek jest w bardzo dobrym miejscu - wszędzie blisko do cywilizacji. :)

Edytowane przez najka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze nie wiem, moja koleżanka też ma chomika i może z nią się wybiorę. Trudna decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomików raczej nie uświadczysz. Będą akwaria - co roku mniej ciekawe, fretki, świnki, myszki i kilka psów pracujących. I coraz mniej odwiedzających. Parking pod Halą kosztuje 6 złotych za godzinę, a wszystkie okoliczne - płatne i bezpłatne - zostały zlikwidowane, bo zarządca podziemnego wymógł na rajcach taką umowę, że miasto ma mu dopłacać (z kasy mieszkańców) do równowartości pełnego wykorzystania miejsc postojowych, a jest ich 800. Łatwo policzyć, że chcą łupić po 5 tys. za godzinę. Skontrolowanie zgodności z prawem zapisów umowy zapowiedziała wczoraj prokuratura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie bym się wybrała ale tłuc się kilka godzin busem po to żeby posiedzieć sobie w dusznym pomieszczeniu i wracać busem kilka godzin, czarno to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę jak co roku ... jako wystawca  :D Aczkolwiek tak jak pisze Najka ... mafia miejska (tj presidento i jego zgraja) robią co mogą by utrudnić dotarcie do Hali. Co roku stawałem blisko targów bo miałem multum klatek/myszy/akcesoriów do przewiezienia. Komunikacją miejską czynność nie do wykonania. W tym roku nic nie zabieram więc mogę sobie pozwolić na busa. Ale współczuje tym co muszą jechać obładowaniu po dach auta ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Data dla mnie ok, wiec podejrzewam ze sie pojawie poniewaz od pewnego czasu chcialam zobaczyc jak jest na tych targach wiec akurat mam okazje! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo że mam niedaleko, nie ruszę się w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi