Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, oferuję domek stały lub domek tymczasowy dla syryjka (domek stały - preferowany syryjek, domek tymczasowy - każy maluch w potrzebie), posiadam transport zwierzaczka z Wrocławia, Zielonej Góry, Poznania (to na sto procent), a inne miasta, hmm potrzebowałabym pomocy z organizacją. na chomika czeka duża klatka (piętrowa) i standardowe wyposażenie. obecnie posiadam Roborka, ale mam warunki i czas, żeby zaopiekować się jeszcze jednym lub dwoma biedaczkami. jestem kiepskim wyszukiwaczem na forach i stronach z ogłoszeniami, więc jak ktoś coś to proszę o kontakt ;)

Edytowane przez tworzywosztuczne
Odnośnik do odpowiedzi

spokojnie, klatka piętrowa to domek przejściowy, jestem w trakcie 'akcji' w moim mieście, odkupujemy ze znajomymi klatki niepotrzebne ludziom, mój chłopak je ogarnia (żeby nie było, że chomiczki sobie zrobią krzywdę). każdego chomika będę trzymać osobno :) raz jedyny miałam dwa chomiczki w jednej klatce, syryjskie rodzeństwo :) dzięki bogu się dogadywały ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy chcą sprzedać chomika, np. z klatką, ale po negocjacjach oddają samego chomika bez klatki (która i tak zawsze jest za mała). Tak zdobyłam swoją Manię, chociaż musiałam być natrętna, bo dość długo chciano za nią zapłatę.

Odnośnik do odpowiedzi