Skocz do zawartości
podrik

Podrik Hamstery - Plany hodowlane

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, większość niezbyt nadaje się na imiona, ale nudziło mi się :P

Daktyl, Draba, Derys, Durian, Dzwonek, Dracena, Datura, Dmuszek, Dziwaczek, Długosz, Drapacz, Dziurawiec, Dagusa, Damara, Dziewanna, Dzięcielina, Dąb, Dymnica, Dabecja, Dąbrówka, Dianella, Daglezja, Dawidia, Driakiew, Dzięgiel, Dalbergia, Dysosma

+ odmiany owoców: Dania, Dak, David, Dorina, Dodo, Dalinbel, Dalinco, Duke, Diana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki!

przyda się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miot E w Podrikowie będzie planowany w okolice miesiąca lutego.

Na szczegóły jeszcze nie czas - ale jako ktoś tam się czai - to bardzo wstępnie mówię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już zapewne część z Was wypatrzyła na fejsbuku - poszukuje bez pośpiechu nowej samiczki do hodowli. Pierwszym kandydatem do pary dla takowej damy będzie Podrik's Chaber :) Nie jest to pilne i palące bo Chaber jest młody - bardziej mając czas będę się rozglądać za kandydatką, która najlepiej wpasuje się w moje plany, jak i w role pary dla moich młodych chłopców - a gdy takowa się pojawi, postaram się by u nas zamieszkała :)

Jeśli sprawy z Sugar będą układały się pomyślnie -  Fingers_Crossed_emoticon.gif oby! - wtedy drugi miot będzie w kolorach dark grey i smoke pearl - prawdopodobnie pod patronatem Pana Forbesa, który to był ostatnio wielce oburzony... :P

Plany są na razie luźne i dość odległe - więc w takiej formie je na razie zostawię - i póki co zapraszam do trzymania kciuków za Sugar i Arbuza :D

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie obserwuję dwa połączenia: jeden miot już się urodził, a druga para została dopiero niedawno połączona.

Cóż... zaciskam kciuki żeby wśród tych małych znalazła się odpowiednia dla mnie panienka :) Jeśli nie, będę szukać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sugar spisała się w roli mamusi - to zwierzę, po którym autentycznie widać było, że się stara zrobić wszystko jak najlepiej :wub: W czasie karmienia straciła trochę masy, ale teraz dzielnie ja nadrabia :D Nie widzę już, żeby małe piły jeszcze mleko; chyba milk-bar został zamknięty i wziął się za regeneracje ;) Na dniach maluszki będą opuszczać mamę, a po odpowiednim odpoczynku przystąpimy do realizacji nowego planu: http://forum.e-chomik.pl/topic/15089-podrik-hamstery-miot-f-planowany/ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie przystępujemy do realizacji planowanego miotu F - od Sugar i Forbes'a :)

Kolejny miot - miot G - będę planować w okolicach środka wakacji :) Nasza młoda Tasha pięknie rośnie i wtedy powinna być już gotowa do zostania mamą :)

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekamy na piękne maluszki :) *dzisiaj sobie przypomniałam o iście pięknym kwiatku Farbowniku - propozycji imionka którego zapomniałam napisać*

Już jakiś kawaler na oku dla Tashki? *jeżeli będzie jakiś chłop to ja liczę że zostanie Groszkiem! :P*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jakiś kawaler na oku dla Tashki?

Wianuszek młodych Podrików czeka :P Nie zostają w hodowli tylko do ozdoby ;) ;)

Jak już zapewne część z Was wypatrzyła na fejsbuku - poszukuje bez pośpiechu nowej samiczki do hodowli. Pierwszym kandydatem do pary dla takowej damy będzie Podrik's Chaber :) Nie jest to pilne i palące bo Chaber jest młody - bardziej mając czas będę się rozglądać za kandydatką, która najlepiej wpasuje się w moje plany, jak i w role pary dla moich młodych chłopców - a gdy takowa się pojawi, postaram się by u nas zamieszkała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miot G naszej młodej Tashy nadal nieustannie planowany na sierpień, jednakże wstrzymuje się z jego zapowiedzią w związku z obecną niedyspozycją Chabra. Pluszaczek nabawił się właśnie jakiegoś problemu skórnego i jest w trakcie diagnozowania. Jeśli w potrzebnym czasie Chaber nie będzie jeszcze w formie, jego połączenie z Tashą zostanie odłożone na zimę, a miot letni przejmie (planowany na krycie zimą) Estragon. Mimo wszystko liczę, że Chaberek szybko wróci do zdrowia i to on jako pierwszy odwiedzi naszą panienkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam z niecierpliwością aż Tashka zostanie mamą - powiem skromnie, że jak dotąd ta mała najbardziej podbiła moje serce z całej podrikowej ekipy  :wub: Może przez ten jabłkowy kształt główki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oh, mała Taszka już nie jest taka mała; zmieniła się też bardzo i wydoroślała :) Mam zrobione nowe zdjęcia, ale obecnie jestem tak bardzo zajęta maluchami, że na wstawianie innych zdjęć już brakuje zwyczajnie czasu... Na pewno nadrobimy to jak maluchów w domu będzie już mniej! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tasha jest przepiękna, mały baranek. Misiaki będą jak zwykle najładniejsze na świecie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby Chabrowi się poprawiło... przecież taka pannica na niego czeka... nic nowego, jak powiem, że najpiękniejsza! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiemy już, że Chaber złapał pasożyty skórne; oddychamy więc z ulgą i czekamy na rezultaty leczenia :)

Mam nadzieję, że kłopotu uda się szybko pozbyć - w zależności od tego ustalimy kolejność kawalerów do łapki naszej królewny... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi