Skocz do zawartości
podrik

Nieudane świąteczne prezenty biegają po mrozie...

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj czytaliśmy o chomiczku, który dostał się do kurnika i tym samym ocalił życie

http://forum.e-chomik.pl/topic/13298-pilne-znalaz%C5%82em-uciekiniera/

Niestety - świąteczny czar prysnął, a niechciane prezenty lądują na bruku w środku stycznia..... :(

W tym tygodniu jeszcze dwa inne chomiczki spotkał podobny los... Szukają domów i swoich człowieków, którzy ich zechcą.

Chomiczek złapany na trawniku w Krakowie, 10 stycznia. Szuka swojego człowieka.

1526981_634426619947295_1525609467_n.jpg

informacje i kontakt: http://adoptujogona.net/chomiki/chomik-szuka-domu_i100#.UtZnpbSLTT0

Złapany wczoraj wieczorem (14 stycznia) w Olsztynie chomiczek brodzący w śniegu... Jest przeziębiony. szuka domu.

1491628_621360944566861_597843900_n.jpg

informacje i kontakt: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=621360944566861&set=o.272853679453445&type=1

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem, że za stary wróbel jestem, żeby takie rzeczy tu wypusywać, ale mnie krew zalewa. Pół biedy już z tymi, co taki prezent sprawiają. Ale ten, który wypuszcza gryzonia w środku zimy (jaka by nie była) powoduje, że mi żyły na szyi wychodzą!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anonimowo wypuszcza i już. Nikt nie udowodni, że to ta gnida właśnie się znęca nad zwierzętami! Uniknie odpowiedzialności, bo nawet zakutej pale nie wpadnie myśl żadna.

Bezwzględnie należy wprowadzić ewidencjonowanie zwierząt i właścicieli! Krowy są metkowane, psy i koty należy czipować, a mniejsze zwierzaki powinny być adoptowane i sprzedawane wyłącznie na podstawie dowodu tożsamości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prezent świąteczne ... co one mają ze Świętami Bożego Narodzenia, gdy ludzie nie mają w sobie ani krzty miłości prócz tej do pieniądza.Wstawią sobie choinkę do domu i myślą, że Święta przyszły, bo prezenty pod jej gałązkami ... Nie mogę tego pojąć. Brzydki prezent można oddać, schować, wyrzucić ale zwierzę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajna akcja z tym chomikiem w kurniku, tak mnie chwyciła za serce, że nawet byłbym gotów go przygarnąć jeśli by się nie znalazł DS, ale to już raczej nieaktualne, Agniecha jest szczęściarą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko czekać, aż w okolicach Torunia zaczną pojawiać się biegające po śniegu kulki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani moi, ja rozumiem bulwers, bo sama jestem zbulwersowana - ale żeby razem z bulwersem każdy z nas wrzucił tych biedaków gdzieś 'dalej' - na fejsa, wśród znajomych etc. ;) Pomóżmy im znaleźć dom, bo samo pomstowanie na ich oprawców, o których nie wiemy absolutnie nic, niestety wiele im nie pomoże....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi