Skocz do zawartości

Płatki kwiatów

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas ostatniego pobytu w Polsce nakupiłam Milionowi mnóstwo takich rarytasów z ekologicznych upraw i byłam w siódmym niebie, że wiozę tyle zdrowych i kolorowych pyszności - niestety kwiatki, płatki i ziółka są tylko ozdobą w klatce a Milion poniucha w nich trochę i kieruje się do miski (może kiedyś coś skubnął ale nic raczej w większych ilościach nie znika :) ) każdy chomik ma inne upodobania i jednemu posmakuje a drugiemu nie jednak myślę, że mimo wszystko to dobry wybór! (osobiście jednak kupuję wszystko z eko certyfikatem więc HP by mnie nie skusiło  :P ).

Odnośnik do odpowiedzi

tak Miryal ma rację jeśli masz zioła a chomik ich nie je istnieje małe prawdopodobieństwo że chomik je będzie jadł. Ale i tak będzi to dobry dodatek do ściółki. Mój poprzedni chom nie jadł ziół a obecny wyjada zwłaszcza płatki kwiatów. :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Kupiłam dzisiaj. Na opakowaniu jest króliki i gryzonie a teraz widzę, że na tylnej etykietce ze nie ma wymienionego chomika..? jest królik, szynszyla, koszatniczka, świnka... mogą chomiki mieć podawane te płatki czy nie?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zawsze producent ma cierpliwość by na wszystkich paczkach pisać wszystkie gatunki  ;)  Niewiele jest suszków, które są tylko dla konkretnego gatunku lub pod konkretny gatunek. Jedynie co, to mogę stwierdzić, że chomik chętniej sięgnie po nasiona lub robaczki niżeli na płatki. Choć i tu zawsze znajdą się wyjątki.  :)

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zawsze producent ma cierpliwość by na wszystkich paczkach pisać wszystkie gatunki  ;)  Niewiele jest suszków, które są tylko dla konkretnego gatunku lub pod konkretny gatunek. Jedynie co, to mogę stwierdzić, że chomik chętniej sięgnie po nasiona lub robaczki niżeli na płatki. Choć i tu zawsze znajdą się wyjątki.  :)

wolalam się upewnić  :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...