Skocz do zawartości
Kamil1234

Sklep internetowy Hodowlany.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja serdecznie polecam sklep internetowy www.hodowlany.pl, który posiada szeroką ofertę dla hodowców różnych zwierząt - królików, gryoni, drobiu, gołębi, kanarków, bydła, itp. Naprawdę fajne ceny i bardzo dobrej jakości artykuły.

Kupowałem wilokrotnie i nigdy się nie zawiodłem, a wysyłkę mają naprawdę szybką - aż się zdziwiłem, że zamówieone poidło ze zbiornikim 1l dotarło do mnie następnego dnia kurierem:)

Szczególnie polecam poidło dla królików ze zbiornikiem 1 litr ECON.

Edytowane przez Kamil1234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam króliki i pare szynszyli i już kupiłem poidła dla nich właśnie tam:) Może wsród hodowców znajdą się tacy co znajdą coś interesującego, bo faktycznie na hodowlanym jet tyle tych artykułów, że aż mnie głowa rozbolała od patrzenia:) Warto się zawsze podzielić:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co w tym dziwnego? Skoro hodujesz np. kury to wiadome, że potem się je zabija i zjada.

ja mieszkając na wsi też hoduję kury i co w tym dziwnego ? 

oczywiście nie ja je zabijam ,ale rosół jem :)

normalna rzecz . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie rzecz zwykła (:

Fajne tam rzeczy są. Może znajdę sobie coś dla siebie ^ ^. No, ale niespecjalnie są tam rzeczy dla chomiaków :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic a nic w tym dziwnego, ale wyobraźnia pracuje!

E:

Lady_Pig_by_antibaxD.jpg

Takie widoki w moim domu to normalność ;) ale urządzeń do uboju tata nigdy nie przynosił do domu :D

Edytowane przez Diana Luiza Dubowska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi