Skocz do zawartości
dzwoneczek

Kokosanek.

Rekomendowane odpowiedzi

Ni ma. :P

Kokosanek został podrzucony pod opiekę przyjaciół, a ja sobie urlopuję. Jak wrócę, to wrzucę aktualne zdjęcia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po urlopie dawno nie ma śladu, ale wreszcie wykorzystałam aparat w celach bardziej prywatnych i na dowód istnienia - dziadzio Kokosanek. Dobiliśmy do 21 miesięcy, to chyba mój najstarszy chomiczek ever.

ec7bb1c3-4a5b-4827-9469-4d3bb5bc7978.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Specjalnie zapuszczał. Taki prawie drwal. :D

A na poważnie, tak jak pisałam Kokosanek to dosłownie dziadeczek, choć sierść jest ładna, to już nie tak gęsta i już się mierzwi w niektórych miejscach.

Edytowane przez dzwoneczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słodziaczek <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi przykro. Mógł jeszcze trochę pożyć skarbek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za słowa otuchy. Był ze mną równe dwa lata. Doliczając fakt, że zabrałam go jako dorodnego chomiczka był już naprawdę w sędziwym wieku. W dniu, w którym odszedł jeszcze rano zdążyłam się z nim przywitać. Spodziewałam się tego, że przyjdzie się nam pożegnać, ale nie przypuszczałam że już, na dniach. Pozostało mi po nim dopiero co wymienione po inwazji moli pudełko z jedzonkiem, transporterek w którym odbył naszą ostatnią przeprowadzkę i dużo fajnych wspomnień.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiałam się, że znajdę tu niebawem taki post... :(

bardzo mi przykro Kasiu... piękny kawałek życia razem przeżyliście.. współczuję straty kochanego małego Przyjaciela..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi przykro dzwoneczku :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi