Skocz do zawartości
dzwoneczek

Kokosanek.

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny, śliczny, słodki chomiś, ale i zdjęcia zasługuję na pozytywną ocenę gdyż są bardzo dobrze zrobione!:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już na pewno nie waży swoich 70g. Zważyłabym go, ale nie chcę go ruszać w takim stanie, bo może mu niechcący bólu narobię. Trochę odżył, zaczyna więcej jeść i wariować po transporterku, chyba mu się przestrzeń nie podoba. Zauważyłam, przez przezroczyste ścianki, że sypia z łapką wyciągniętą w bok niczym strunka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z łapką słodkiej kuleczki lepiej. Wywija kozły i jakimiś sobie tylko znanymi sposobami wydostaje się z transporterka ... Uciekł mi w Wigilię, w sumie bym się nie zorientowała bo i tak cicho siedzi, tylko szłam mu akurat dać kawałek jajeczka ... a jego w domku nie ma. Drzwi od sypialni otwarte ... dom duży, pełno pomieszczeń, zakamarków ... nigdzie go nie mogłam znaleźć.

Ile się obszukałam, głowa mała. W końcu sobie przypomniałam, że mam w domu psa myśliwskiego i wreszcie będę mogła wypróbować nasze letnie ćwiczenia z tropem. I moje kochane po obwąchaniu transporterka wąchało, wąchało, wpadło na trop i zlokalizowało Kokosanka ... w obudowie po starym komputerze, której jeszcze nie wywaliłam od siebie. :D A mały łobuz zabunkrował się w środku. Jakim cudem tam wszedł to nie wiem, ale musiałam rozkręcać wszystkie śrubki by go wyjąć. Teraz się na mnie obraził, bo siedzi w wysokim a małym pudle. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jak jego łapka? zrosła się dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kokosanku - nareszcie się pokazałeś.

Mam nadzieję, że z Twoją łapką jest lepiej.

Jesteś uroczy :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy. Łapka pięknie się zrosła, używa jej normalnie jak pozostałe. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Kokosanek. Za równy miesiąc minie rok, jak ze mną jest. :) Niestety widać zmiany ... waga, garbik ... leczymy oczko ... Mój staruszek. :wub:

SAM_5249.jpg

Edytowane przez dzwoneczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny pan bardzo śliczny jest. :) Mizianko dla maluszka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochany :wub:

Dzwoneczku a pamiętam jego ogłoszenie, w którym szukał domku jakby to było wczoraj. Tymczasem już jest rok u Ciebie, jak ten czas leci <_<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy, wymiziany. :) Ja też little_emmo pamiętam, jak po niego jechałam i jak go odbierałam. Był taki duuuży, że aż się wystraszyłam jako go zobaczyłam po otwarciu pudełka. :D I miał duże, czarne patrzałki. Fajny jest. Chociaż teraz bardziej woli samotniczy tryb życia, ja jestem tylko do wyciągnięcia na wybieg, a on relaksuje się za szafą skąd muszę go wyciągać podstępem. :) Czas ucieka, ani się obejrzymy. Mam nadzieję, że jeszcze długo ze mną pobędzie, bo to moje ostatnie małe zwierzątko na najbliższy czas, a już wpadłam w chomicze tory i będzie mi się ciężko "wykoleić".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kokosanek przypomina się światu. Nadal zamieszkuje swoje ulubione kokosowe przestrzenie, wydaje się być szczęśliwym i jeszcze bardziej miziakowatym niż zwykle. Od poniedziałku też zmienia miasto i przemytem będzie zapełniał moją pustkę zwierzakową, bo na razie nie mogę mieć zwierząt (a przynajmniej dużych) na stałe ze sobą. Nie będę mówić jak bardzo nad tym ubolewam, ale jakoś wytrzymam do Nowego Roku,  nie ma co się teraz znowu przeprowadzać przed Świętami.

1-2.jpg

2-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękniuszkowaty pysio na tym drugim zdjęciu szczególnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tęskniłam za nim :) dobrze się trzymasz słodki Kokosanku! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kokosanek dziękuje za buziaki, miziaki i wyrazy ustęsknienia. :) I pozdrawia Was własnie ode mnie z pracy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Misiek macha do Was lapka niezmordowanie wciąż ze swojego ulubionego kokosowego domku. Przeprowadzkę zniósł idealnie, jak wyżej napomknelam był ze mną w pracy i zrobił furorę. Okazało się nawet, że nie tylko ja mam chomika nie będącego zwierzątkiem dla dzieci, bo kilka koleżanek tez ma takie swoje, domowe pieszczochy. Budujące :D

Kokosanek ma się świetnie, ładnie wygląda nie choruje, je, śpi i szaleje - co na fakt, ze jest ze mną 18 miesięcy (wiec z pewnością magiczne dwa lata przekroczył) jest bardzo optymistyczne. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi