Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no no wchodzę na fb a tu taka niespodzianka :) nic a nic się kochana nie zdradziłaś :) gratuluję jeszcze raz i powodzenia z niecierpliwością czekam na nowe wątki w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no no wchodzę na fb a tu taka niespodzianka :) nic a nic się kochana nie zdradziłaś :)

teraz się zdradzam :P kilka wtajemniczonych osób wiedziało ;)

czekam jeszcze na dokumenty, które mają przyjść pocztą i inne bzdury - ale jak każdy wie to trochę trwa, a już chciałam się 'nacieszyć' ;)

(...no i zmienić nazwę nieszczęsnego fejsbuka zanim przekroczy 200 i nie będzie się dało - bo już musiałam robić akcje pt.: 'nie lub mnie na fejsbuku, bo mam za dużo fanów!' :P )

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że w końcu spełnia się Twoje marzenie.

Mam nadzieję, że uda Ci się zrealizować cele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, brawo! Gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i co, że wiedziało? Trzymało pysie na kłódkę. :)

Ja stawiam na blutki. :)

Edytowane przez najka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, w końcu mogę znowu polubić stronę, bo te parę dni było okropne! :D No właśnie, co z tego, że wiedzieliśmy jak byliśmy cichutko? W zamian przyjade do Ciebie i wymęczę Bazylkę ;) xD

podrik lubi chomiki ciemne i "rudawe" z tego co kojarzę (chociaż dove też, chociaż ciemne nie są, ani rudawe :P). Poza tym zna wagę jaką odgrywają zwierzęta umaszczone dziko, więc przestrzał jest ciekawy. Chociaż znając podrik to jak będzie miała do wyboru świetnie zbudowanego goldena, a jakiegoś średniego rust'a to wybierze raczej goldena i będzie tak szukać, żeby np rusty wyszły kiedyś i tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie kolory będą moim meritum (jak pisałam w pierwszym poście), ale jeśli już mam powiedzieć na jakie będę się zwracać - to powiem szeroko i enigmatycznie - ciemne ;)

Dość dobrze ujęła to Risa (ale ja wszystko aż do yellowa uważam za 'ciemne' :P więc dove też liczę jako ciemne ;) 'jasne' są dla mnie np. white, ivory, blonde, cream.. ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekaj, bo się nigdzie nie doczytałam. Które chomiki chcesz hodować? :D

Edytowane przez maxishine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekaj, bo się nigdzie nie doczytałam. Które chomiki chcesz hodować? :D

to doczytaj :P :P

Dziękuje Wam wszystkim za ciepłe słowa - to dla mnie bardzo cenne! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale swietnie! Takie chomiki ktorych matką chrzestną jest podrik-to bedzie cos :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie podobają mi się takie tajemnice, zalatuje zdecydowanie operą z wenezueli... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie podobają mi się takie tajemnice, zalatuje zdecydowanie operą z wenezueli... :P

Nie jest tajemnica to, że podobają mi się chomiki rożnych maści :P Nie jest tez tajemnica to, że nie będę zwracała pierwszej uwagi na kolor wybierając chomika do hodowli - więc to nie jest tajemnica, a po prostu inne priorytety :P Będę wybierać chomiki o ładnej budowie i dobrym zdrowiu, z dobrym rodowodem - a dopiero potem popatrzę na kolor - to żadna tajemnica :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to doczytaj :P :P

Dobra doczytałam się w Twoim profilu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra doczytałam się w Twoim profilu :D

a w pierwszym poście tego tematu, na wielkim fioletowym obrazku nie widać? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem jak chomika yellow można zawrzeć w chomikach "ciemnych" - jeszcze yellow umborous bym rozumiała :D Ale ja dziele chomiki na dzikie (goldeny),  ciemne (black, blue, chockolate, sable), jasne (white, ivory, cream itp.), szare (greye wszelkie i np dove, lilac ) i rude (rusty, cinamony, minki, yellow itp.) w ogromnym skrócie + inne np sable roan (niby ciemny, ale z jasnym znaczeniem, choć tutaj już dochodzi własnie znacznie.. roan, banded itd). Co prawda podział baaardzo sztuczny i zbyt ogólny (bo genetycznie nie pasują do siebie często xD), ale kij :D Syryjki to nie moja bajka ;)

podrik, widocznie Baccara nie wygląda zbyt syryjsko :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a w pierwszym poście tego tematu, na wielkim fioletowym obrazku nie widać? :P

Aaaa nie zauważyłam...!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem jak chomika yellow można zawrzeć w chomikach "ciemnych"

bo nie rozumiesz mojej logiki :P heheheh :P

uwielbiam gen To i na pewno się go nie wyprę ;P a chcący mieć tortosie - masz często gratis yellow'y ;) a do tortosiów jaka baza jest ładna? ciemna :P

ja dzielę na 'białe i prawie białe' i resztę :P

podrik, widocznie Baccara nie wygląda zbyt syryjsko :P

:P

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha, podrik ma hodowlę :D

Powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podrik,gratuluję i życzę dużo, dużo sukcesów! :) Nie moge doczekac sie pierwszego miotu,lecz to pewnie nie nastapi zbyt szybko. Jeszcze raz wielkie gratulację! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedziałam że się kiedyś doczekamy, ale nie przyszłoby mi do głowy że tak szybko :D Gratulacje! Jestem też pod wrażeniem strony internetowej, a zwłaszcza dokładności opisu chomiczków hodowlanych - genotyp, zdjęcia, rodowód do czterech pokoleń wstecz - mniam :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mioty na razie nie są planowane ;)

Gratulacje! Jestem też pod wrażeniem strony internetowej, a zwłaszcza dokładności opisu chomiczków hodowlanych - genotyp, zdjęcia, rodowód do czterech pokoleń wstecz - mniam :wub:

Na razie jest tylko jeden, ale zamierzam trzymać się tego trendu ;)

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi