Skocz do zawartości
Risa

Chomiki w obiektywie - listopad

Edycja Bajkowa  

37 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie wiedział skoro, nie chodzi ten załącznik. Pewnie inaczej sformuowana odpowiedź i nie było by tej telenoweli. :) Ale ... dobra, może podchodzę do tego zbyt prywatnie. Bo znamy się nie od dziś z kaskas i nie przyszłoby mi do głowy, by pomyślała, że mogę coś takiego zrobić. To dla mnie ujma, stąd moje oburzenie. I dlatego tak to odczytałam.

Załącznika nadal nie widzę, skąd mam wiedzieć, po pierwsze, co w nim zmieniłaś, po drugie, nie rozumiem idei wstawiania do konkursu jednego zdjęcia, a na wortal takiego, które nie brało de facto w nim udziału?

Kwintesencja całości. Nie widziałam, ale z założenia musi być inne ( napisane po moim wyjaśnieniu, że chodzi o paproch).

Napisałam do kaskas o podmianę tego kosmetycznie poprawionego zdjęcia na vortalu - bo ona je dodawała. Gdybym chciała podmiany ogólnej napisałabym do Risy jako organizatorki, ale chciałam tylko tę moją pedantyczną naturę uspokoić na jednym, zwykłym zdjęciu. :P

Edytowane przez dzwoneczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie otwiera się u Ciebie normalnie, wiec de facto na Twoim skirnie ekranu będzie również - coś jest nie tak (nie wiem co) na linii zalinkowania go, skoro ani ja, ani kaskas nie mogłyśmy go zobaczyć (a wierz, mi próbowałam rożnymi sposobami). Nie wymagaj ode mnie "oceny w ciemno", bo w tym momencie mam wrażenie, że o to się nieco czepiasz. Kropka mi różnicy nie robi (po tym jak zobaczyłam w końcu zdjęcie), ale w ciemno mogłam się tylko odnieść bardzo ogólnie do pomysłu "zmiany zdjęcia" jako działania nieco nie fair + dałyśmy Ci znać, że załącznik u nas nie działa - wystarczyło podesłać działający, nie było by sprawy i zostałoby to już w następnym pw wyjaśnione i nie było by problemu ze zmianą (w drodze wyjątku, dlatego też aby uniknąć na przyszłość takich sytuacji regulamin będzie sprecyzowany).

E: Wiesz, równie dobrze mogę napisać, że wystarczyło by nieco więcej dystansu do słowa pisanego i też nie było by sprawy lub podesłanie od razu działającego załacznika (to tak odnośnie tego zdania: Pewnie inaczej sformuowana odpowiedź i nie było by tej telenoweli.). Nie ma sensu tak tego oceniać, bo albo się uraża znowu jedną, albo drugą stronę i podjudza "telenowelę".

Rozumiem, że można wziąć do siebie - ale patrząc na to, że nie mam w zwyczaju bezmyślnie "wyzywać" osób to dla mnie to również ujma :P

kaskas napisała do mnie, bo jest chyba takie ogólne przeświadczenie, że "zarządzam" sprawami konkursowymi (jako "pomysłodawca") i żebym po prostu wiedziała, że dana osoba chce zmienić zdjęcie (bez zaskoczenia wchodząc na wortal i widzą zdjęcie bez kropki ;) ).. szkoda, że wyszło jak wyszło, bo jak to często bywa - dużo szumu o.. pierdołę, ot "toćka" ;)

Edytowane przez Risa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno nie wiedział skoro, nie chodzi ten załącznik. Pewnie inaczej sformuowana odpowiedź i nie było by tej telenoweli. :) Ale ... dobra, może podchodzę do tego zbyt prywatnie. Bo znamy się nie od dziś z kaskas i nie przyszłoby mi do głowy, by pomyślała, że mogę coś takiego zrobić. To dla mnie ujma, stąd moje oburzenie. I dlatego tak to odczytałam.

Napisałam do kaskas o podmianę tego kosmetycznie poprawionego zdjęcia na vortalu - bo ona je dodawała. Gdybym chciała podmiany ogólnej napisałabym do Risy jako organizatorki, ale chciałam tylko tę moją pedantyczną naturę uspokoić na jednym, zwykłym zdjęciu. :P

No ok; ale ja tylko nie rozumiem dlaczego prywatne oburzenie za odmienne ocenienie sprawy przeniosło się na forum publicznie - bo zrobiła się z tego farsa :P Skoro znacie się nie od dziś, to nie można było tego rozwiązać między sobą zamiast rzucać granatami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(..) może podchodzę do tego zbyt prywatnie. Bo znamy się nie od dziś z kaskas i nie przyszłoby mi do głowy, by pomyślała, że mogę coś takiego zrobić. To dla mnie ujma, stąd moje oburzenie. I dlatego tak to odczytałam.

Nic więcej. Nie ma sensu dalej tego rozwlekać mówiąc szczerze i obie strony o tym wiedzą. Sorry za bałagan w temacie - nie jestem przyzwyczajona, to takich odpowiedzi. :)

No ok; ale ja tylko nie rozumiem dlaczego prywatne oburzenie za odmienne ocenienie sprawy przeniosło się na forum publicznie - bo zrobiła się z tego farsa :P Skoro znacie się nie od dziś, to nie można było tego rozwiązać między sobą zamiast rzucać granatami?

Bo - odnosze wrażenie nie pierwszy raz, że jestem olewana. I nie chodzi o zwłokę w odpowiedzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem odpowiedź jaka otrzymałaś była normalna, więc ze swojej strony nie rozumiem oburzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ja nienormalnie odbieram słowa. :)

P.S. bo nie doczytałam:

Rozumiem, że można wziąć do siebie - ale patrząc na to, że nie mam w zwyczaju bezmyślnie "wyzywać" osób to dla mnie to również ujma :P

kaskas napisała do mnie, bo jest chyba takie ogólne przeświadczenie, że "zarządzam" sprawami konkursowymi (jako "pomysłodawca") i żebym po prostu wiedziała, że dana osoba chce zmienić zdjęcie (bez zaskoczenia wchodząc na wortal i widzą zdjęcie bez kropki ;) ).. szkoda, że wyszło jak wyszło, bo jak to często bywa - dużo szumu o.. pierdołę, ot "toćka" ;)

W sumie, to nie do Ciebie Risa to wszystko kieruje. Uważam, że kaskas porwała się z oceną mojego zachowania i zamiast pogadać ze mną od razu o niedziałającym załączniku, napisała do Ciebie, że chcę zamienić zdjęcie z tego tematu = oszukuję. Może niepotrzebnie upubliczniłam całość, ale miałam taką potrzebę (gdzie tu sie składa żale na admina? :P :P) no i pewnie emocje wizięły też górę.

Kokosanek jednak niezmiernie cieszy się, że tak ładnie zapozował niczym Roszpunka. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uważam, że kaskas porwała się z oceną mojego zachowania i zamiast pogadać ze mną od razu o niedziałającym załączniku, napisała do Ciebie, że chcę zamienić zdjęcie z tego tematu = oszukuję.

Dzwoneczku, ale prawdę mówiąc konkurs prowadzi Risa, więc to do Risy wszelkie sprawy z nim związane powinne być kierowane - nie do Kaskas ;)

W tym wypadku to nie Kaskas jest osoba decyzyjną, więc dobrze zrobiła pisząc do Risy :)

Tak samo w edycjach które ja prowadzę odpowiadam na wszelkie uwagi i zażalenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to nie Risa odpowiada za dodanie zwycięskich zdjęć na główną stronę. :) Dlatego zasugerowałam się osobą kaskas i wysłałam jej bezpośrednio to samo zdjęcie konkursowe. Reszta znana. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, ale tak czy siak musiałabym się o tym prędzej czy później dowiedzieć ;) Ogólnie rzecz biorąc dlatego też będzie punkt odnośnie zarówno ew edycji zdjęć jak i rozwiązywania tego typu kwestii - plus tej sytuacji jest taki, że wnioski wyciągnięte i mam nadzieję, że tak unikniemy kolejnych nieporozumień :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kokosanku... dla mnie wygrana pozostaje wygraną (wyszedłeś pięknie :wub: ) i szkoda, że wyszło tak a nie inaczej...

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie, bo kokosanek był prześliczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, ale tak czy siak musiałabym się o tym prędzej czy później dowiedzieć ;) Ogólnie rzecz biorąc dlatego też będzie punkt odnośnie zarówno ew edycji zdjęć jak i rozwiązywania tego typu kwestii - plus tej sytuacji jest taki, że wnioski wyciągnięte i mam nadzieję, że tak unikniemy kolejnych nieporozumień :)

Z dwojga złego, przynajmniej będzie przydatna zmiana w regulaminie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przykra sytuacja, ubolewam nad tym, że to nie kokosanek został chomikiem listopada :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nadal uważam że Kokosanek był NAJLEPSZY !!!

Z plamką na liściu czy bez .... W końcu to chodziło o maluchy a nie o liście !!!!!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie też nie chodziło o plamki, kropki czy ptaszki na liściu ... a o zasady traktowania. :)

Wydrukowane zdjęcie Kokosankowej Roszpunki wisi u mnie, a to najlepsza dla niego galeria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie zwycięzcą jest Kokosanek. Świetne zdjęcie  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie zasady traktowania? Nie napisałam, ani nie zrobiłam nic nieodpowiedniego. Natomiast Ty od razu obrzuciłaś jadem "górę". Uważam, że to Ty zachowałaś się co najmniej niemiło. Znamy się nie od dzisiaj i jest mi zwyczajnie przykro czytać co piszesz.

Mnie również podoba się zdjęcie Kokosanka, jednak cała ta akcja to załamka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalne zasady traktowania. Jadem nie rzucam, rezygnować z zabawy mam prawo, tak jak opisać jej przyczyny.

Co widać po tej sytuacji słowo "zamienić" można interpretować dwojako. A bez dowodu jakim było zdjęcie nie do pomyślenia jest dla mnie wypowiadanie się w tonie mówiącym, że dla jakiś wyimaginowanych korzyści mogę zmieniać zdjęcie na inne i oszukiwać tym innych uczestników zabawy. Więcej niż niemło. I fakt, znamy się nie od dziś i czegoś takiego nie spodziewałabym się po osobie mi znanej. Jest zasada, że gdy nie jest się w 100% czegoś pewnym nie powinno się wygłaszać pewnych opinni inaczej conajmniej można sprawić komuś przykrość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze powiedziane dzwoneczku, tym bardziej nie rozumiem, jakim cudem z jednego prostego i w sumie grzecznego zdania wykombinowałaś taką historię. Bo tego się nie da inaczej nazwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie kochani.

Dzwonku - "opinię" czy jakkolwiek to chcesz nazywać dostałaś na pw. Ja jako osoba w sporze bezstronna czytając wypowiedzi obu stron, w Kaskasowym pw nie widzę NIC złego. Dzwoneczku przykro mi ale moim zdaniem grubo przesadzasz. Robi się już z tego farsa i przesada.

Drodzy forumowicze - Dzwoneczek sama zrezygnowała z udziału w zabawie.

Jako współorganizatorka konkursu proszę moderatorów o zamknięcie tematu do czasu podania wyników. Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez podrik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...