Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pulpecik w ciągu 2 miesięcy przybrał na wadze 10 gram. Obecnie waży 49 (+/- 2 gramy za wypchane poliki). Jest kochany, chociaż z rąk cioci Doroty uciekał, bo wiedział, że go potarmosi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomiczek przeszedł dziś samego siebie. Przytaszczył sobie kolbę do kołowrotka, a potem siedząc w kołowrotku jadł ją:

28v6rti.jpg

34h9ul4.jpg

ifmmu1.jpg

29wy2q.jpg

alm1x1.jpg

Edytowane przez Kropcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Milutki kluś, wie jak się urządzić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emma, on jest strasznie rozbrajający i zazdrosny. Kiedy sprzątałam u Baryłki, starał się zwrócić moją uwagę, a kiedy wsadziłam rękę do samli, wlazł po niej aż po łokieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kropciu, że jest rozbrajający, to na 1000% :wub: 

Co do zazdrości - chciałabym go zobaczyć w akcji ;)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sobie wyobraź, że widzisz kątem oka jak małe toto kręci się po samli, zerka na Ciebie, a gdy spojrzysz na niego od razu staje słupka i dalej się gapi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko, trochę temat zaniedbałam. Mały ma się dobrze, jest mega pierdołowaty, zazdrosny o Baryłkę i pcha się na ręce kiedy tylko ma okazję :) Przytulak, miziak, miziak, przytulak- kolejność dowolna :) Zdrowy, radosny chomiczek :)

1zfoshc.jpg

dxkd0.jpg

1409eug.jpg

Edytowane przez Kropcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jako bialutko, śnieżkowato i słodko <3 :wub: :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cudny jest! :wub: Mam słabość do białych dżungarków. ^_^

Edytowane przez Carley13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale fałdeczki to się ma. :P Od szamania kolbek się się robią.

Moje białasy pozdrawiają. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najka, on i tak jest duży. Po 3 miesiącach życia ważył 47 gramów. Staramy się mu ograniczać na tyle, na ile się da słonecznik, dynię i orzeszki. A co do kolb to się zastanawiam czy mu ograniczyć, dostaje średnio jedną w miesiącu i się nad nią pastwi jakiś czas. Wcześniej miał zapędy na gryzienie domku i wszystkiego co się nawinęło (poza człowiekiem- jedyną osobą, którą ugryzł i to do krwi była moja mama, bo jej ręce śmierdziały papierosami, mimo że je przed dotykaniem chomika myła).
Może jak skończy tę kolbę to go poobserwuję, jak będzie niszczarka mode on, kolba wróci ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to faktycznie jest spory. :)

Jedna kolba na miesiąc to nie problem. Drops dostał kolbę w niedzielę wieczorem, a wczoraj rano zostały z niej smętne resztki - w jedną noc obgryzł niemal wszystko. Pozostałe nie mają takiego parcia na kolby, czasem sobie skubną. No, z wyjątkiem Bezika, który też za kolbami przepada. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kropcia, czy Boo się mieści w tym siankowym tunelu, czy raczej się przez niego przepycha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeważnie to wdrapuje się na górę tego tunelu, by go bardziej Duże zauważali ;) Przechodząc z prawej do lewej się mieści, a w okienka rzadko kiedy wchodzi, ale też daje radę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem do reszty spaczona przez moją najlepszą pod słońcem skoczynkę Gąskę, dzięki niej po prostu wielbię białe zwierzaki. Cudowny łasuch! :)  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...