Skocz do zawartości

Bariera przełamana !

Rekomendowane odpowiedzi

Śpieszymy was poinformować, że w styczniu została przełamana bariera oglądalności na forum. W styczniu zanotowaliśmy aż 52 tys. 910 odsłon ! Po raz pierwszy w historii forum E-chomik.pl został przełamany próg 50 tys. odwiedzin. Warto przy tej okazji zaznaczyć, że stanowi to wzrost w stosunku do stycznia 2006 r. o 60%. Imponujące są również pozostałe wyniki. Dziennie ilość odwiedzin przekracza 1000, a zdarza się również ilość ponad 3000 odsłon (zauważyliście, że pisze tylko o samym forum, o portalu napisze na początku lutego). Tym samym, dnia 29 stycznia został wykorzystany transfer na poziomie 9 GB, przeznaczonym na E-chomik.pl. Ale od razu wykupiłem następne 2 GB, by starczyło do końca miesiąca.

Statystki generowane są przez stat24 . Jest to uznany standard monitoringu polskich witryn internetowych. Systemy stat24 monitorują ponad 300 tys. witryn odnotowując miesięcznie około 2 mld. odsłon.

Chcieliśmy wszystkim Wam gorąca podziękować i obiecujemy dalszy rozwój. Kolejne nowinki już niedługo ;-)

Odnośnik do odpowiedzi

nooo... a mój komp chodzi 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, raz na 2 tygodnie reset :p no i przeglądarka też non stop włączona więc e-chomika mam też non stop włączonego :D

ahh, jeszcze coś dodam: e-chomikowcom gratulujemy odwiedzalności :D

Odnośnik do odpowiedzi

3 GB ramu chym powinien łazić ok. 3 tygodnie o ile ma dobre chlodzenie }{ }{ a tak w ogóle to nieźle, 50 tysięcy oby tak dalej ;;)

regulaminu się nie czytało !!

poprawka błędu ort x2... - macaron

Odnośnik do odpowiedzi

sorki za mały off ale muszę...

sorry, ale czy Ty morvos w ogóle znasz się na kompach ?? 3 GB pamięci RAM nie jest konieczna, żeby komp chodził przez 3 tygodnie i to z dobrym chłodzeniem -.- nawet na 128 MB komp pociągnie sporo bez reseta, to żaden problem... przecież to jest pamięć fizyczna wymagana do rozruchu samego OSa i funkcjonowania poszczególnych programów, które potrzebują tą pamięć podczas pracy... tak więc czy 3 GB czy 128 MB nie ma żadnej różnicy w tym przez jaki czas chodzi komp... jedyne co tu ogranicza możliwości to słabe chłodzenie, bo jak się coś zagrzeje to komp się wyłączy... to tyle off ....

a wracając do tematu, to teraz czekamy na milionową odwiedzinę :D

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jak widać często nie jestem wpadam raz na parę tygodni ;(

Ale niestety przez tą rąbaną szkołę muszę się ograniczyć

(Muszę wybierać między filmami, grami a Forum )

Wybieram to pierwsze ale po 12 kwietnia się to zmieni

Niezmiernie się ciesze że to forum się rozwija, szkoda że nie moja szkoła :D

Odnośnik do odpowiedzi

Ja, jak to chyba widać, wpadam często. Można powiedzieć, że zżyłam się chyba z tym forum, choc jestem zalednie pół roku. Portal od tamtego czasu sie bardzo rozwinął. Tak więc tylko czekac na miliony xD

________

Ja mam komputer, który ma 128 MB RAM i do tego 801 MHz, od prawie 6 lat no i ani razu sam się nie wyłączył, chyba tylko raz przy burzy =P No tylko jest bardzo wolny i często się zacina, dlatego niedługo rodzice i ja mamy zamiar kupić nowy.

Odnośnik do odpowiedzi