Skocz do zawartości
sophisticated

Figa z makiem

Rekomendowane odpowiedzi

Fisia dostała na święta takie cuś. Miałam obawy, czy będzie z tego korzystała - ostatecznie miało stać i ładnie wyglądać - ale obawy okazały się niesłuszne. Wskakuje sobie na półeczki i dzwoni dzwoneczkami.  :wub:  Jest cudowna i bardzo chętnie pokazałabym Wam caaaaałą masę zdjęć, ale odkąd wróciłam z Pragi siedziałam głównie nad nauką do egzaminu i niewiele czasu na zdjęcia miałam. Tylko raz dorwałam aparat i - jak na złość - Fisiek wtedy współpracować nie chciała. 

Ale żeby nie było, że przychodzę z blokiem tekstu, a bez zdjęć - wrzucam jedno, właśnie z ostatniej "sesji". :)

t.png

Już nawet nie pamiętam jakich czcionek używałam, więc na każdym zdjęciu teraz będzie inna.  :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcia tragedia, ale stwierdziłam, że się przypomnimy, bo mamy się całkiem dobrze, a dawno nas nie było! ^_^

luty1.pngluty2.png

luty3.pngluty4.png

luty5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fisiaczek powinien się obrazić za antyreklamę i ogłosić strajk. :P

Jak ona to robi, że nadal wygląda jak nastolatka? Mizianko dla słoneczka. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sofistikejtyd, o czym prawisz? Zdjęcia wypas! Co to za chłyt matertindody w stylu "ale brzydko wyszłam na tym zdjęciu, (lajkujcie, lajkujcie)" :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ona to robi, że nadal wygląda jak nastolatka? Mizianko dla słoneczka. :)

Wygląd nastolatki, motorek w tyłku, w głowie pstro. Nie wiem, doprawdy, co za mutanta kupiłam. :D

W sensie od strony technicznej. Bolą mnie te szumy, o ostrości nie tam gdzie trzeba już nawet nie wspomnę. 

Ale na modelkę nie narzekam, jest wery profeszynal. Tylko jej tego nie powiem, bo jeszcze honorarium zażąda. :P

A teraz dawać lajki. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiś jest przesłodka :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fisiaczku tęskniłam! :) Jak zawsze cudna :wub:

Wygląd nastolatki, motorek w tyłku, w głowie pstro. Nie wiem, doprawdy, co za mutanta kupiłam. :D

Skądś to znam. Tosia też nie zachowuje się jak 1,5 roczna kobietka, po zachowaniu dałabym jej pół roku maksymalnie :D Przynajmniej weselej z tymi mutantami jest :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bije od niej radość - widać, że jest szczęśliwym chomikiem :) lajkujemy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcia tragedia, ale stwierdziłam, że się przypomnimy, bo mamy się całkiem dobrze, a dawno nas nie było! ^_^

Figa ślicznie wyszła na zdjęciach  :)

Tragedia byłaby dopiero jakby tych zdjęć nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję! :)

Bije od niej radość - widać, że jest szczęśliwym chomikiem :) lajkujemy!

To najcudowniejsze, co ostatnio przeczytałam!  :wub: Mam świadomość, że idealnie nie jest, akwarium raczej miernie zagospodarowane, a mi do hodowcy brakuje baaaaaaaaardzo dużo i tak mogłabym wymieniać. A jednak robię co mogę, w miarę możliwości, żeby Fisia miała jak najlepiej i bardzo się cieszę, że inni to doceniają. Dziękuuuuuuję.  :D

Szczęśliwy chomik szczęśliwej właścicielki!  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat, jak potrzebuję, to rozładował mi się akumulator w lustrze - więc na szybko zrobiłam komórką.

Jestem zachwycona tą pozycją.  :D

12345678.JPG

(Żyjemy, miziamy się i mamy się dobrze! A niedługo kończymy 2 latka! :wub: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ja cię Fikuś miał bardzo podobną pozę przy wyżeraniu kolby! A do tego ksywka i wiek podobny wow :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha, genialna :D

Moja Orzeszynka też ma takie pozy przy kolbie, lubi też obgryzać ją na wisząco :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Genialna poza :D Z tymi chomikami trzeba się mieć na baczności, nigdy nie wiadomo, kiedy nas czymś zaskoczą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ja cię Fikuś miał bardzo podobną pozę przy wyżeraniu kolby! A do tego ksywka i wiek podobny wow :wub:

Zaraz się okaże, że rodzeństwo.  :P

Genialna poza :D Z tymi chomikami trzeba się mieć na baczności, nigdy nie wiadomo, kiedy nas czymś zaskoczą :D

Powinnam mieć akumulator naładowany zawsze i aparat 24h/dobę w gotowości.  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaglądam tu do Was, ale jakoś mało piszę. Koniec semestru daje się we znaki, zdjęć nie robię, ale miziam namiętnie moje futerkowe cudo. Właściwie to najbardziej miziam przed egzaminami - to taki "miź" na szczęście.  :D

Już czerwiec! Nie wiem dokładnie kiedy Figa ma urodziny, ale trafiając do mnie 1 lipca miała około miesiąca, więc można powiedzieć, że stuknęły jej (lub stukną na dniach) 2 lata!!! Trzyma się dobrze moje kochanie, widać już ten upływ czasu, no i troszkę rzadziej ją widzę, ale jak już widzę, to wciąż jest pełna energii i nadal ma motorek w tyłku.   :wub:  :wub:  :wub:

Przypałętało się nam za to zapalenie oka. Wczoraj wieczorem zauważyłam grudkę przy oku, przemyłam rumiankiem, bo miałam pod ręką i miałam iść do weterynarza w okolicach środy - jakby nie znikło (podejrzewałam jęczmień). Dzisiaj udało mi się wcześniej zaliczyć egzamin, więc skorzystałam i poszłam do weta już dziś. No i będziemy zakraplać teraz, za 10 dni na kontrolę.

W zeszłym tygodniu zrobiłam najgłupszy zakup życia, ale jak zobaczyłam taką tabliczkę:

WaduaTE.jpg

(zdjęcie z neta)

to po prostu nie mogłam się powstrzymać i teraz wisi dumnie u mnie w pokoju (ku uciesze reszty domowników i odwiedzających  :P ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałam ją (albo podobną) w empiku :p

genialna

ps. zdrówka, słonecznika i innych smakołyków ... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie wracamy z kontroli - jest lepiej, ale stan zapalny wciąż nie jest zaleczony do końca. Kropimy dalej, 29 na kontrolę. I schudło nam się troszkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zdjęcie jak siedzi na ręce jest przecudowne. Oczka ma takie wielkie *.*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...