Skocz do zawartości
podrik

Chomiki w obiektywie - sierpień. DOGRYWKA - 24 GODZINY!

Dogrywka!  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne!

Chciałam na wstępie wspomnieć, że w tym konkursie nie przewiduję nagród - jest to po prostu forma wspólnej zabawy i "nutki zdrowej rywalizacji"
Udział jest dobrowolny z przestrzeganiem regulaminu forum oraz zasad konkursu (patrz niżej).

Regulamin konkursu (warto sobie przypomnieć) :

1. Konkurs jest tematyczny: wszelkie zdjęcia zgłaszane do niego muszą nawiązywać do tematu – inne będą usuwane. Tematy będą inne każdego miesiąca – jeśli ktoś będzie miał jakieś pomysły może nadesłać propozycję na pw.

2. Do konkursu zgłaszamy maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa.

3. Każde zdjęcie powinno być dobrej jakości, niekoniecznie w dużym formacie (mile widziana rozdzielczość 1024x768).

4. W konkursie mogą brać udział zarejestrowani użytkownicy forum - zdjęcia wysyłacie do mnie na pw opatrzone tematem wiadomości „Konkursowe - miesiąc”, np. Konkursowe - sierpień.

5. Na każdym zdjęciu musi być chomik, niekoniecznie nasz (np. brata, kuzynki, koleżanki – jednak za pozwoleniem właściciela).

6. Każde zdjęcie zgłoszone do konkursu musi zostać opisane:
a. Imię chomika na zdjęciu.
b. Tytuł zdjęcia.

Są to informacje dla mnie i nie będą podawane do głosowania, jedynie zwycięzca zostanie na koniec podpisany.

7. Pod koniec każdego miesiąca będzie organizowane głosowanie – zasady głosowania poniżej.

8. Pod koniec roku będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie roku – udział wezmą najlepsze zdjęcia z danych miesięcy – konkurs grudniowy będzie krótszy o 1 tydzień, który zostanie przeznaczony na głosowanie końcoworoczne.

9. W tym temacie nie komentujemy zdjęć, jedyny moment komentowania zdjęć jest po ogłoszeniu wyników - ze względu na prośbę Pampuszka takie malutkie ustępstwo.

10. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu mamy dwie opcje: piszemy pw lub wiadomość zaczynającą się od słowa „Problem”.

11. Zdjęcia zgłaszamy w podanym terminie, zostaną one opublikowane po terminie zgłoszeń i w tym czasie będzie głosowanie. Jeśli do udziału w danej edycji konkursu zgłoszą się mniej niż 3 osoby, konkurs w danym miesiącu zostaje zawieszony. Nie udzielamy informacji ile jest zgłoszeń w konkursie - informacja zostaje podana do wiadomości z chwilą zakończenia przyjmowania zgłoszeń.

12. Wprowadzamy ograniczenia, aby nie wygrywała ciągle jedna i ta sama osoba, dlatego zdjęciami miesiąca mogą zostać maksymalnie 3 zdjęcia jednego użytkownika w roku. Przykładowo: Pani x wygrywa konkurs w styczniu, lutym i marcu, to w kolejnych miesiącach nie może zdobyć już pierwszego miejsca :)/>

Zasady głosowania:

1. Głosowanie odbędzie się w formie ankiety.

2. Każdy użytkownik może oddać głos na zdjęcie nie swojego autorstwa.

3. W przypadku zagłosowania na swoje zdjęcie wykluczamy wszystkie zdjęcia danego użytkownika w danym miesiącu (w ankiecie liczymy na uczciwość użytkownika).

4. Raz oddany głos nie ulega zmianie! Uwaga - jeśli ktoś będzie chciał podejrzeć wyniki ankiety przed oddaniem głosu, straci możliwość głosowania. Wyniki ankiety można podejrzeć po zagłosowaniu.

5. W przypadku uzyskania miejsca ex aequo organizuję dogrywkę między takowymi zdjęciami.

Edycja sierpniowa:

1. Zdjęcia zgłaszamy od 1 sierpnia do 25 sierpnia (do północy).
2. 26 sierpnia wstawię w tym temacie ponumerowane zdjęcia (kolejność losowa).
3. Głosowanie będzie trwać od momentu wstawienia zdjęć do 30 sierpnia (do północy).
4. Ogłoszenie wyników przewidziane na 31 sierpnia.

Temat konkursu: Trochę techniki i... chomiki

Wykażcie się ujęciami artystycznymi, ale tez pamiętajcie, że konkurs 'chomiki w obiektywie' jest tematyczny i sama słodka mordka nie wystarczy! :P

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiesz co to jest technika? :P Ja bym do zdjęcia dała jakieś narzędzia np. młotek, wiertarka itd. Nie wiem czy dokładnie o to chodzi, ale tak mi się wydaje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, żeby młotek ani wiertarka nie zsunęły się na biednego chomika ... technika to nie tylko narzędzia, do czego też odnosi się jej etymologia. :P

Edytowane przez dzwoneczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nie tylko wiertarka :) może być telefon, komputer, gra.. :)

Jak widać: trochę techniki i człowiek się gubi.. ;) :P

hamster_on_cell_phone_1765310.jpg

Tak tylko przypominam....

11. Zdjęcia zgłaszamy w podanym terminie, zostaną one opublikowane po terminie zgłoszeń i w tym czasie będzie głosowanie. Jeśli do udziału w danej edycji konkursu zgłoszą się mniej niż 3 osoby, konkurs w danym miesiącu zostaje zawieszony. Nie udzielamy informacji ile jest zgłoszeń w konkursie - informacja zostaje podana do wiadomości z chwilą zakończenia przyjmowania zgłoszeń.
Zupełnie bez powodu....
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kilka pomysłów, ale ciężej z realizacją xd No ale dobra jakoś się udało, chyba...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Fikusiowi się poprawi futerko, również wezmę udział :)

Mam wenę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcia mam, a więc już biorę się za wysyłanie ;D

Edit: A czemu nie chcą mi się wysłać zdjęcia do podrik? :(

Edytowane przez emikia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spać!

Zwiedzac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwiedzac?

Wysyłać!

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tu wysłać cokolwiek, kiedy modelka odmawia współpracy? ^_^

a bad workman blames his tools :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narzędzi nie obwiniam, chomika zresztą też nie. :P Zdjęć nie lubi, więc nie będę jej na siłę ustawiała i tyle. Jak przy zabawie uda się strzelić jakieś zdjęcie pasujące do kategorii, to na pewno podeślę. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do niedzieli mam czas, powinnam zdążyć, bo z Kluskiem już jest na tyle dobrze, że można jej robić zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No LUDZIE!  Do dzieła! :) Ja mogę ze swojej strony dorzucić jakąś mini nagrodę w postaci specjalnej rangi. :) Np. zwycięzca będzie mógł przez miesiąc nosić wybraną przez siebie nazwę rangi (oczywiście nie może to być nic niezgodnego z regulaminem, prawem itd). Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No LUDZIE!  Do dzieła! :) Ja mogę ze swojej strony dorzucić jakąś mini nagrodę w postaci specjalnej rangi. :) Np. zwycięzca będzie mógł przez miesiąc nosić wybraną przez siebie nazwę rangi (oczywiście nie może to być nic niezgodnego z regulaminem, prawem itd). Co Wy na to?

może tytuł 'fotograf miesiąca'? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2...

1...

...ostatnie godziny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę techniki.... i Wasze chomiki!

W tym miesiącu mamy bardzo różnorodne interpretacje tematu - więc o nie! - nie będzie Wam łatwo!! :D

1. IMG_6646.JPG

2. 20130814_1.jpg

3. IMG_6340_zps3999042e.jpg

4. DSCF79854.jpg

5. 2aag0f9.jpg

6. 28lexqe.jpg

7. IMG_6636.JPG

8. 20130814_2.jpg

9. DSCF79774.jpg

10. xc7tr7.jpg

11. 20130814_3.jpg

12. DSCF79824.jpg

12 zdjęć wykonanych przez 6 osób - wiecie co należy robić :)

Głosowanie będzie trwać do 30 sierpnia (do północy).

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi