Skocz do zawartości

Fikuś i Muffinka - chomiczki syryjskie [*]

Rekomendowane odpowiedzi

Więc po długich namysłach postanowiłam założyć moim chomciakom temat. A więc:

Fiku%C5%9B.JPG

[*] Fikuś [*] trafił do mnie po śmierci chomiczki Tosi. Nie był adoptowany, tylko kupiony w PSEUDOsklepie, przez co jego oswajanie trwało bardzo długo. Początkowo mieszkał w niewielkiej klateczce 37x25, wtedy, nie wiedziałam, że chomiki potrzebują większej. W chwili obecnej mieszka w klatce 80x50 z kołowrotkiem 28 cm. Jest chomikiem bardzo przyjaznym, ale wciąż boi się wielu dźwięków.

[*] Muffinka [*] dostałam ją od koleżanki, której się rozmnożyły chomiki długowłose. Jest troszkę dzika, mimo, że była oswajana (nadal próbuję) Tak jak Fikuś początkowo, żyła w maleńkiej klatce, teraz zamieszkuje terrarium o wymiarach 60x40 z kołowrotkiem 22 cm.

Edytowane przez Huskana
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

hm...

Coś mało osób tu zagląda, a Fikuś tak ładnie dla Was pozuje :D

piekny syryjek moje marzenie ale juz niedługo sie spełni dzis przyszedł kołowrotek i kupiłam miseczke narazie jedna :) pozdrawiam i wysciskaj te twoje skarby wszystkie :)

Na wybiegu wyściskam :D

Edytowane przez Huskana
Odnośnik do odpowiedzi

Dziś kupiliśmy nową karmę chomiakom, więc wpadłam na pomysł, że będę mieszać Vitakrafta + V-L Chripsy (czy jak to się pisze) + V-L Hamster Nature + HP zioła podst. chomik + suszone warzywa i owoce. Dobry pomysł??

Odnośnik do odpowiedzi

No i na reszcie uchwyciłam Muffinkę :D Ale to za nim aparat mi się popsuł :(

100_4836.JPG

A Fikusia na jedzeniu przyłapałam, a tak dla ciekawostki to prawie wszystkie łapy są w misce :D

DSCF5793.JPG

Zdjęcia, dodane na prośbę Doniczki teraz ja czekam na temat o Dexterku ;)

Hallo, smutno nam, że nikt nas nie ogląda :(

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie Fiksia jak się obżera trochu nie wyraźnie ale, słodkie :wub: A Muffineczka jak zawsze panienka z wybiegu :D. Jeszcze maluszek Collie - zgrana trójeczka mieszkająca u Huskany. Jutro dodaję nowe foteczki Stefa, no i weź "skomentuj" temat o moim maluchu tutaj i na blogu... jak chcesz.! :)

I Jeszcze coś - wydaję mi się że w Twoim domu to sami modele mieszkają!

Edytowane przez Bulwa_100
Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie Fiksia jak się obżera trochu nie wyraźnie ale, słodkie :wub: A Muffineczka jak zawsze panienka z wybiegu :D. Jeszcze maluszek Collie - zgrana trójeczka mieszkająca u Huskany. Jutro dodaję nowe foteczki Stefa, no i weź "skomentuj" temat o moim maluchu tutej i na blogu... jak chcesz.! :)

I Jeszcze coś - wydaję mi się że w Twoim domu to sami modele mieszkają!

Modele? Zdjęć ze 60 zrobić muszę, żeby 2 wybrać :D A post skomentowany ;)

Jakie one piękne są :wub: Zamiziałbym je na śmierć :P A tak a propos miziania, to... wymiziaj je ode mnie xD

Ok, wymiziam :D

Tylko wstaną :)

Odnośnik do odpowiedzi