Skocz do zawartości

[Poznań] Oddam chomika z interwencji w sklepie zoologicznym

Rekomendowane odpowiedzi

Oddam chomika z interwencji w sklepie zoologicznym

Zajmuję się królikami. Kiedy około godziny 12 dziś byłam w sklepie zoologicznym zwrócił moją uwagę przeraźliwy pisk. Myślałam, że to świnka morska, która była obok, ale okazało się, że to była bójka dwóch chomików. Jeden z nich - ten bardziej poszkodowany - uciekał, ale nie miał za bardzo gdzie, bo akwarium miało jakieś 30x40cm. Wyszłam i ciągle o nim myślałam. Wróciłam wieczorem, żeby sprawdzić czy wszystko OK i nie mogłam go tak zostawić. Ma wygryzione nad oczkiem i chyba nóżkę.

Zabrałam go do siebie, ale nie mam zupełnie nic dla chomików, dlatego narazie siedzi w kartoniku z siankiem.

Szukam dla niego dobrego domku, gdzie będzie sam i nikt nie będzie go atakował. Na czas poszukiwania domku może zostać u mnie, wymyślę mu jakieś miejsce. Mam klatkę dla królików, tylko boję się, że przeciśnie się między prętami.

Miasto: Poznań

Rasa chomika: panda

shz7.jpg

ugf2.jpg

au94.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuję za informacje, Tak, potem jak się dokształciłam o tych maleństwach to dowiedziałam się, że te biedactwa się farbuje... straszne :(

Faktycznie było widać na grzbieciku ciemniejszą pręgę, więc pewnie jak farbowane futerko zejdzie, to to będzie dżunguarek aqouti pearl.

Tak czy inaczej - bardzo dziękuję za odzew. Dzięki Wam sporo się nauczyłam. Ewka - szkoda że dopiero teraz zauważyłam Twoją odpowiedź, bo maluch do dziś był bez kołowrotka.

Chomiś pojechał dziś do nowego domku pod Toruniem - do sprawdzonego domku, gdzie będzie miał jak w raju! :) Będzie sam, a to dla mnie ważne, bo wydaje mi się, że to taki "typ do bicia" :)

Przywiązaliśmy się razem z mężem do malucha i prawdopodobnie po remoncie jednego z naszych pokoi, zrobimy miejsce i także zaadoptujemy chomisia :)

Odnośnik do odpowiedzi