Skocz do zawartości
_Chomusia_

Nasze klatki i akwaria dla chomików!

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem że masz :D Najbardziej właśnie odpychające są te prętowe pięterka, bo jak sobie wyobrażam je przekładać a potem zmieniać jak się B zeszcza xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wszędzie i tak zrobiłam, ze samo przeplatanie nie idzie na marne - na to biorę luzem tekturkę i git. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam takie trochę bardziej sztuczne, piankowe. Ale moim zdaniem korkowe to jeszcze lepszy pomysł. Jak są cienkie, to łatwo je włożyć i dopasować do kształtu pięter. A jak się zabrudzą to albo opłukać albo wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

_Chomusia_ sto lat sto lat ;) :bukiet:

A co do pięter prętowych , prościej je wyjąć i zrobić samemu za pomocą kartonu i druta - na dowolny wymiar ;) (Dobry by był taki drut z kwiaciarni , do kwiatów . Kupiłem ostatnio dla klasy (robiliśmy kwiaty z bibuły) 180 sztuk za 4zł . ;) ..

-- Aktualizacja postu --

( pare stron wcześniej są moje klatki z papierowymi piętrami)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki kondzio ;)

Jednak ja jestem leń i chyba pójdę na łatwiznę - wezmę gotowego Giganta, przynajmniej będą plastikowe rurki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

;)mnie sie giganty nie podobają , śa za duże xD i brzydkię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nic brzydkiego nie widzę w gigancie, po prostu kwadrat :D A że wielki to dla mnie duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale mi się dzisiaj trafiło. rotfl Gdy kupowałam karmę w zoologu zobaczyłam dużą klatkę. rotfl (To dziwne, bo normalnie tam nie ma klatek) i się pytam Pani, a ona, że to jakiś Pan przyniósł i chce sprzedać za 40 zł, bo jest dla niego zbędna a i nie zależy mu na pieniądzach. (Coś w ten deseń). A ja sobie od razu zaklepałam tą klatkę. rotfl Wygląda jak nowa, dosłownie i ma wyposażenie. rotfl :oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu mi się tak nigdy nie zdarza? :P Jak już ją będziesz miała to koniecznie daj foty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie, miałam dość mało czasu i nie przypatrywałam się zbytnio.

W oczy rzucił się kołowrotek i domek ale jest tam tego trochę rotfl

A model, no właśnie szukam, ale no kurczę, żadna klatka nie wygląda jak ta. rotfl

A czy ja wiem czy takiego farta rotfl Klatka jest sporawa, ale nie ma pięterek, więc będę musiała dorobić. Ale w sumie nie narzekam, bo tej wielkości klatka to w sklepie stówa, a na allegro 60 zł + przesyłka rotfl Ma niebieskie pręty i czerwoną kuwetę o tyle wiem na pewno rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę nawet podobna do tych klatek rotfl Ale to jeszcze nie to, a może, żałuje, że stała na podłodze i miałam na nią średni widok. rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co masz już tą klatkę ? bo moją dziś wysłali :D To na pewno victor , bo żadna inna duża klatka nie ma niebieskich prętów ( a jest model victora z czerwoną podstawą x))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, może niekoniecznie jest to klatka polskiego pochodzenia ;p A są też takie klatki z niebieskimi, tylko fakt, zazwyczaj bywają małe.

Ja jestem w rozterce... Nie wiem czy wydawać tyle kasy na GIGANTA czy może co innego... Wczoraj mnie naszła na miniGIGANTA, czyli PIGI, bo jest o 40zł tańsza a w każdą stronę o 10cm mniejsza, ale Chomuch ma taką, tyle że niższą i jak dla mnie to to jest za małe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomuch ma tą niską klatkę, a Pigi jest wysoka i ogromna ^^. Mi ona pół komody zajmuje. Gigant jest raczej dla więcej niż jednego chomika, np. tak jak chomikusia, dla 4. A B. jest mała, Pigi jej wystarczy moim zdaniem. XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

B|o ty masz hybrydą tych klatek, to jest duża. A PIGI jest po prostu wyższa od klatki Chomucha, a kuweta jest mała, więc ta klatka już odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz klatka wygląda bardzo fajnie, mimo iż nie jest wielka.

Jednak nadal nie przekonałaś się do miseczki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby do domku nie takiego typowego, ale Living World i tak robi jej za taki jakby domek i rurki też, więc tutaj aż tak to nie jest, że nie ma domku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi