Skocz do zawartości

Nasze klatki i akwaria dla chomików!

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 16,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie, klatka nie jest ok. Jeśli damy przyzwolenie na zmniejszanie minimum po kawałaczku to zaraz z minimum zrobi się litrowy słoik... Teraz przyjdzie nastepna osoba i mówi, ja mam klatkę tylko 5cm mnie

VortaL, bez obrazy ale ja cię człowieku nie pojmuję, na początku klatka w kształcie koła bardzo mała, powiedzieliśmy Ci "Niestety klatka jest za mała, minimum to 60x40" powiedziałeś że przyjąłeś nasze

to i ja się pochwalę ;)) w końcu długo wyczekiwane terrarium do mnie doszło ;)   a oto efekt po wykończeniu ;)     akurat przyłapałam Bąbelka podczas jedzenia ;)           wym: dł

Ogólnie nie udzielałem się ho-ho, chciałem zapdejtować co tam u mnie.

Obecnie w posiadaniu mam 3 chomiki, czyli bez nowośći (Pożegnałem Blue(Myszola) i Balbine(świniak))

Akwarium Fifa, generalnie stan czystości szyby nie wynika z mojej niedbałości, a impotencji intelektualnej (sypanie piasku przy wilgotnych ścianach akwarium)

DSC_1014.JPG

DSC_1015.JPG z kocim zadem.

wspominane koci: (Beznóg pospolity, potoczniej Beznóżkins)

DSC_1018.JPG

Duna adolfiny (jej nie sprzątałem, nie mialem czasu, szału nie ma)

DSC_1020.JPG

Tutaj akwarium robo, wygląda jaby miało rozmiary średniej doniczki balkonowej

DSC_1021.JPG

DSC_1023.JPG

Ogólnie

DSC_1029.JPG

Edytowane przez Kondzio
Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy pomysł na "Dunę Fun" :P Jakie rozmiary mają akwaria? Bardzo fajnie urządzone.

EDIT: W klatce 67cm odstępy mają faktycznie 7mm?

Edytowane przez Dogha
Odnośnik do odpowiedzi