Skocz do zawartości
_Chomusia_

Nasze klatki i akwaria dla chomików!

Rekomendowane odpowiedzi

Leon-dlatego napisałam że jeszcze domek z kołków będzie,który zajmie dużo miejsca i będzie jeszcze kokos oraz gałęzie...nie chcę też upychać bo nie chcę mieć tam naśmiecone ;P Za dużo to nie zdrowo xD A nie chcę tyle także upychać bo to mała klatka..jak widziałam i setki i 120:D

Paryzanka-sianka nie dam bo według mnie sianko,które jest do jedzenia nie powinno bezpośrednio służyć jako podłoże...wiesz siki,kupki myszek blee.. ;) :P

Ale wielkie dzięki za rady :D :)

Edytowane przez Skittles

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skittles, daj więcej rzeczy na górę - jakby nie patrzeć, to myszy, one cudowne akrobacje wyczyniają :) Zamiast tych plastików/materiałów wsadź gałęzie pomiędzy pręty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw te gałęzie muszę znaleźć xD

Ale nie pozbędę ich hamaka i tych plastikowych koszyków bo w jednym są ulubione ich chusteczki a w drugim równoważnia ;) Poza tym przechodzenie między takimi koszykami to także atrakcja i jeszcze ich kochane chusteczki,które zanoszą sobie po jakimś czasie gdzie indziej :D

Ale wstawię te gałęzie tam kilka na dole i kilka u góry i będzie git..jeszcze jakieś kamienie.. :D A mogą być byle jakie kamienie np. takie co mam dłuugo w domu? one są już nawet nie wiem skąd :lol:

Ale dzięki za rady..bo to wgl. moja pierwsza klatka tak udekorowana i z kołkami i wgl. że robotę miałam przy niej.

To sa moje początki więc sądzę że z czasem będzie o niebo lepiej i będę się wzbogacać o różne inne dodatki :P

Edytowane przez Skittles

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myszy korzystają z piasku? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aa, dzięki za pomysł z tymi żyłkami (?) :D

A nie plącze się ogonek w kołowrotku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie,nie plącze się :P A te żyłki to wzięłam te co się do prania nadają jak się wywiesza xD

Risa- tak,korzystają,nie tak jak chomiki ale korzystają :) Każdy gryzoń korzysta raczej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez przesady z tym plątaniem się ogona :P Jak kołowrotek jest duży to nie ma problemu - myszy mają bardzo dużą władzę w ogonie - nie jest to 'nitka bez czucia' ;) Sama widzę jak Hacker biega w siatce 22 i nawet moje obawy o zbyt małych łapkach w stosunku do oczek rozwiał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja już nie rozumiem :blink: Słowo "chomik" zamieniło się "wszystkie gryzonie świata" <_<? Wyraźnie napisane e-chomik, "Nasze kaltki i akwaria dla chomików!", a tu już chomikowe myszy i świnki :unsure: ? Nie mam nic przeciwko, tylko może zmiana w takim razie nazwy :mellow: ? Tak jak na gryzonie.net "... dla gryzoni" :huh:.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lol :mellow:

Nelaw2 po co ona ma się rejestrować na innym forum, tylko po to aby pokazać raz jedyny klatkę dla swoich tymczasowiczów i usłyszeć pochwały oraz porady dotyczące klatki?

Przeważają na forum klatki dla chomików, dla tego nazwa tego wątku tak brzmi, przecież zapewne w 90% są tu pozamieszczane zdjęcia chomiczych klatek.

Co Cię boli?

Przepraszam za OT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeeezuu nelaw poluzuj trochę. A może urządzenie klatek innych gryzoni będzie dla kogoś cenną inspiracją ? Poza tym ile takich klatek innych gryzków trafia się w tym temacie ? 1 na pół roku ?

Sorry za offa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nelaw2- tak jak wyżej dziewczyny napisały..co za różnica czy ta klatka jest myszek czy chomika :blink:

W przyszłości będzie dla chomika jak znajdę transport do Łodzi(bo gostek się już znalazł,który chce myszki)

;)

A na myszy.info mam już zdjęcia wstawione tylko tutaj mi dużo rad dajecie co mi pomaga dlatego także tutaj wstawiłam :D

A klatka może służyć dla myszek jak i chomika B:)

_Cola_ oraz Kocham_Milutke_xD - Dziękuję :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myszy siana nie jedzą - służy im jako materiał do budowy gniazdka więc bez problemu możesz im dać. Miałam myszy i frajdę im sprawiała wielka kupa siana gdzieś w rogu :P I zioła w ściółke też można nasypać.

Samym myszom im więcej zabawek tym lepiej - one to uwielbiają więc nie muszą mieć luzu w kuwecie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że nie jedzą ale mój królik je :P Nie wiem czemu ale jak widzę mojego królika jedzącego sianko a jak bym miała widzieć myszki załatwiające się to tak jakby dla mnie marnowanie...no ale im wsadzę niech będzie :D Dzisiaj im wsadzę sianko oraz kamienie :D a domek z kołków klei się i klei..ehh.. chyba ten domek wezmę teraz na wyjazd (na weekend) i będę go kleić tam...może jakąś inspiracje zaczerpnę w lesie xD

Tak,tak wiem że lubią zabawek dużo ;) Powsadzam im jeszcze jak się skleją bo takie różne robię teraz... takie podobne zabawki jak na placu zabaw :P :o Tylko wiesz też nie chcę jakoś nie wiadomo jak przesadzać bo nie chcę mieć tam za przeproszeniem "nasrane" to też musi jakoś wyglądać hah :P Serio muszę se skombinować setkę lub 120 bo po prostu takie mam fajne pomysły w głowie a miejsca brak :blink:

Edytowane przez Skittles

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczne macie klatki ;)

Jak wymienię kołowrotek wstawię zdjęcia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, trochę pustawo. Myślę, że powinnaś przenieść miski na jedną z półek. Dodaj gałęzi, naśmieć trochę siankiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się jest troszkę pustawo ale to się da zmienić ;)

Ja bym dodała dużo gałązek ,tak jak mówiła paryzanka naśmieciłabym w trocinkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok da się zrobić, byleby nie zrobiło jej się ciasno ;) A po co mam miski przenosić? Niech pobiega trochę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shoti, zapodaj zieleń! Masz wakacje - idź do lasu, skołuj jakieś duże liściaste konary i wrzuć do klatki! będzie dużo radości dla zwierza i piękny image :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem wymienię kołowrotek :rolleyes: Po prostu Su [*] nie wymieniłam ,a nowy chomik był prezentem niespodzianką.

Co dodać,kupić itp?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sorry za jakość ale fotki telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klatka nawet okey.Kołowrotek musisz koniecznie większy kupic ;). Jakie ma wymiary? (jakośc jest całkiem dobra ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam się szczerze ,że nawet nie wiem xD Ale chyba coś koło 15 cm.

A oprócz kołowrotka coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi