Skocz do zawartości
_Chomusia_

Nasze klatki i akwaria dla chomików!

Rekomendowane odpowiedzi

to co masz akwarium? czy w ogóle chomika nie masz? ej! weźcie nie mogę umieścić zdjęć swoich klatek! ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to?!

Ja mam taką samą klatkę jak Tajemnica_14, tylko, że kuweta i 1 pięterko jest ciemno niebieskie, no i domek tez niebieski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna klatka :D A tak poza tym fajny emblemat To moja klatka:

Dołączona grafika

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 19:50 ]

Ta pierwsza to klatka Parszywka. A ta to klatka Puszka:

Dołączona grafika

A to klatka Pucuni:

Dołączona grafika

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, fajne klatki macie :P A ja dodaje zdjecie mojej lokomotywy dla chomika:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może poidełko albo rurki po papierze toaletowym (lub zwyczajne kupione w zoologu) Oto fotki:

Dołączona grafika

To była fotka poidełka a teraz takich rurek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ALe Chomciorek to do klatki za duże by było przynajmniej tej tak mi się wydaje ;) A można dodać rurkę od papieru toaletowego;P lub taką kupną jakiś sznurek grubszy czy coś... Można dać chomikowi ściereczki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taką klatkę:

Dołączona grafika

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:50 ]

Ta pierwsza klatka którą pokazałem 2 dni temu to klatka Japonki a przedwczoraj kupiłem sobie nowego chomika który wabi się Rayman. To co przed chwilą pokazałem to klatka Raymana :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, mi się podobają zestawy "Hebitriail" =) Najbardziej te "Playground" =) Na stronie tych klatek jest tak właśnie fajnie ułożone, neidługo dam fotkę =) Tylko neistety sa one bardzo drogie, a pasowałyby do mojego roborka =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kauczuk

Moja klatka :)

Jako że mam "swojego człowieka" w Inter-Zoo :) mam ich klatkę model Teddy Lux II z obiema wersjami wyposażenia tzn tuby + drabinki:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Klatka niezłych rozmiarów, dla chomika raj :) Wykorzystałem po kilka elementów z każdego wyposażenia... fotkami pochwalę się wkrótce. O ile drabinki dla Wieprza to nie problem, z tubami nie poszło mu tak łatwo :) wejść na górę bo kilkunastu próbach mu się udało, tak do zejścia jeszcze się nie przekonał. Kiedyś się nauczy... w końcu siedzi w klatce dopiero kilka godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, ja się ostatnio wściekłam na klatki Inter-Zoo, a szczególnie na tę moją małą, Teddy Lux + Pl, ponieważ już kiedyś zobaczyłam, że ta drabinka i schodki są 'uniwersalne' i są ździebko za duże do tej klatki, to teraz się okazuje, że jej 'szkielet' jest węższy od kuwety, co powoduje, że są szpary, przez które Tibi się przecisnął i uciekł. Teraz sznurkiem je związałam, zeby otworów nie było i zobacze, czy nadal będzie uciekał =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kauczuk

Chomusia jakbyś zobaczyła ludzi którzy je produkują :D

Mało który trzeźwy :P

ale tanie są to duży plus :)

Moja miała niedoróbki ale domowym sposobem udoskonaliłem i teraz jest cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kauczuk

tylko że te droższe trzeba by kupić :)

a tą którą mam dostałem za free z 5 kuwetami w różnych kolorach i kompletnych 2 wersji wyposażenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh fajnie, ale jak ty to tobisz? Połączyłeś 2 klatki razem czy może raz jest w tej a raz w tej drugiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kauczuk

Klatkę dostałem jedną. Wiec wyposażenia mam za dużo :) Kuwety służa do szybszej wymiany trotek :) zasypuję nową kuwetę i przerzucam całość... Chomik jest w tym czasie na górnych pięterkach więc nawet nie zauważa całej akcji ;)

Z 2 kompletów wybrałem sobie 3 półki, 2 tuby i 2 drabinki, domek i karuzelę. Także po prostu do wersji z tubami dorzuciłem drabinki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi