Skocz do zawartości

Nasze klatki i akwaria dla chomików!

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 16,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie, klatka nie jest ok. Jeśli damy przyzwolenie na zmniejszanie minimum po kawałaczku to zaraz z minimum zrobi się litrowy słoik... Teraz przyjdzie nastepna osoba i mówi, ja mam klatkę tylko 5cm mnie

VortaL, bez obrazy ale ja cię człowieku nie pojmuję, na początku klatka w kształcie koła bardzo mała, powiedzieliśmy Ci "Niestety klatka jest za mała, minimum to 60x40" powiedziałeś że przyjąłeś nasze

to i ja się pochwalę ;)) w końcu długo wyczekiwane terrarium do mnie doszło ;)   a oto efekt po wykończeniu ;)     akurat przyłapałam Bąbelka podczas jedzenia ;)           wym: dł

Dołączona grafika kupowalem z mysla o dzunglarku niestety nawiał raz, myslalem ze byla otwarta ale nawiał drugi raz i teraz mieszka w akwa ok 30l. :) wicej dzunglarka nie wpuszcze do klatki bo nie mam zamiaru jeszcze raz go szukac tj. odsuwac wszystkie meble w kazdym pomieszczeniu na srodek :P i bac sie ze mój foxterier go w nocy upoluje :) (w koncu noraz)

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort x4... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Mam klatkę pożyczoną i zamierzam po świętach kupić nową czy ktoś doradziłby jakie rozmiary klatek byłyby najlepsze dla chomika syryjskiego???

:down: :down:

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ta klatka też jest fajna

Klatka dla chomików:

- kratki żółte, kolor kuwety: fuksja

- otwierana z przodu

- wygodne czyszczenie i wymiana ściółki (oddzielna spodnia kuweta)

- klatka wyposażona w tunele oraz karuzelę - zabawkę

- górna część tworzy dodatkowy poziom klatki, dostępny dla gryzoni jako oddzielne piętro

- wymiary: 58 x 38 x 38.5 cm

Cena rynkowa: 158.00 pln

Droga klatka:( :(

:D

Dołączona grafika

Odnośnik do odpowiedzi

U nas w zoologu taka ejst :) Troche mała (bardziej nadaje się dla chomików karłowatych) i za dużo plastiku, co powoduje złą cyrkulacje :P

A oto co Chomuśka zrobiła ze swym kołowrotkeim:

Dołączona grafika

Troche nei widać, moze zrobię pozniej lepsze zdjcie :) A oto jej nowa huśtawka:

Dołączona grafika

Niedługo dodam zdjecie lokomotywy :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

a mój chomik nie lubi rur....nie wiem dlaczego ale niechętnie do nich wchodzi....może dlatego, ze miał je dokupow wacko ane w późniejszym czasie

Taa... na pewno z tego powodu :D chomikowi nawet jakbyś kupił pod koniec jego żywota (O ile byłby jeszcze dość sprawny) (Odpukać :D) to i tak by mu to nie przeszkadzało (Zależy od chomika a nie od tego kiedy się kupiło daną rzecz). :P

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Odnośnik do odpowiedzi