Skocz do zawartości
_Chomusia_

Nasze klatki i akwaria dla chomików!

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne duny masz idaa . Tylko w dunie myszek kołowrotek nie przepleciony . ;)

Motusa też ładne klatki . :)

W dunie myszek jest teraz pusto, bo mam nową mysię i było dołączanie do stada. Normalnie jest tam więcej zabawek. A jeśli chodzi o kołowrotek... Myszki są bardzo sprawne i świetnie sobie radzą. Zresztą wciąż trzeba go szorować :) U obu chomików kołowrotki są przeplecione dżinsem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani, jeśli ktoś się wybierał po duny do lidla, to chciałam napisać, że dziś odwiedziłam ten sklep i duny są w koszmarnym stanie jakby zaliczyły czołówkę z ciężarówką a przynajmniej z rozpędzonym osobowym. Pudła są zniszczone a klatki w środku popękane. Niestety przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale warto zwrócić uwagę na to również w innych, bo kupi się taką w ładnym opakowaniu a w środku okaże się buba...

Na pewno znajdą się i całe w innych dostawach, ale to już z miejsca świadczy o jakości plastiku, z którego są wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest ta sama. Ja miałam z Lidla i jest gorsza, kosztowała 50zł na wyprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem ile różnią się oryginalne duny od dun lidlowskich, jednak skoro w większości przypadków pudła też były zniszczone, to chyba norma że plexi się zniszczy.

Szukam pomysłów na wystrój klatki dla dżungarka z przydługimi, choć jak widziałam na fotkach innych chomiczków nie całkiem za długimi pazurami. Podrik, ty chyba miałaś ten problem o ile pamiętam. Jak teraz mieszkają Twoje chomiczki i co szczególnie polecasz do ścierania pazurów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie nic w wystroju mojego akwarium się nie zmieniło, nadal wygląda tak: viewtopic.php?p=187654#p187654 Jak przyjdzie nowe kółeczko z zamawiania, to wtedy Wam pokaże nowe foty ;)

A o pazurkach napisałam Motusie na pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to czekam na nowe foty. Bardzo dziękuję za podrzucone pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, Tigro, fajnie : D.

Kołowrotek to 17 cm, tak? :P . O, masz tą drabinke co też ją zamówiłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No weź na siłę nie moduj, bo to są pytania o części składowe naszych klatek i akwa. Nikt nie robi mega offa, po prostu pytanie pomocnicze. To tak jak zapytać o piaskownice np w akwa Podrik, która jest pięknie wyprofilowana i z tego co widać na foto bez ściółki, głęboka, można już powiedzieć że będzie to off bo temat piasku już jest a i temat zrób to sam też.

Przy okazji, bardzo dziękuję za foto klatki chomiczka, bo to jest inspiracja do działania. Przyszła dziś kora od Idyy ( wielkie dzięki :buzi: ) więc bedziem robić plac zabaw dla Alfreda :ok: Nawet jeśli aparatu niet, foty obowiązkowo dodam jak znajdę motyw przewodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dam fotki góry klatki szczurkowej 70x40x80 ;d jest wysoka i ciężko było to jakoś sensownie urządzić i było pusto, a teraz zrobiłam hmm. mały remont.

W klatce mieszka Chesti, i to mój jedyny chomik, który bawi się tymi wiszącymi zabawkami (rury u góry, hamak, drabinka trixie itp. ) robi ogólnie rozpier... po całej klatce. :D Ostatnio wygryzła środek z tekturowej rury.;d

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładnie urządzona klatka rotfl

Ale trzeba mieć wyobraźnię aby stworzyć takie cudo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mana świetna klatka.

też nie lubie wysokich klatek ;) wole długie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jestem pod wrażeniem. Dużo ale nie zagracone. Bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:P Rozpierpapier to będzie jak się Chesti weźmie za te rury :D A jbc to te rury są sztywno przywiązane i, że tak powiem jak chomik wejdzie to się nie "ruszają" bardzo i nie idą w dół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gryzek mieszka w klatce Victor. Klatka na początku wyglądała tak:

Dołączona grafika

A teraz wygląda tak:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi