Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fortunowi muszę założyć wątek multimedialny, póki co, napiszę tu. To się nazywa wychowanie. Dostaje pestkę z dyni, zje, jak za dużo smaczków na raz dostanie, biegusiem do miski i zostawia w niej na później. Bardzo czysty i ułożony chomik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię takich porządnych, bo ja jak już sobie coś naustawiam to lubię jak tak zostaje na dłużej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczne misie :)

Ten z linka, który podałaś

s2s1oy.jpg

Od razu skojarzył mi się z zhu zhu petsami :P

3167us4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absolutna racja! Ujęcie jak z reklamy. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absolutna racja! Ujęcie jak z reklamy. :D

:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehm... Będzie spicz.

Kiedy zakładałam hodowlę, nie obiecywałam gruszek na wierzbie, nie obiecywałam, że zabiorę was tam gdzie żaden chomik jeszcze nie dotarł, jedynie to, że zamierzam realizować własne cele tak jak umiem. Zaufaliście mi, że będę postępować zgodnie z moją własną etyką, że nie będę działać na niczyją szkodę. I tak też robię. Niestety gdy stanęłam pare razy w obronie tej czy innej osoby, lub inaczej, gdy nie tylko ja stanęłam, odwetem było umyślne niszczenie wizerunku hodowli, metod i celów. Nie osiągnę niczego stojąc w miejscu, nie da się polepszać chomików nie powołując na świat miotów, jednocześnie jeśli ktoś (nie pokazując palcem) będzie skutecznie podkładał mi świnie, produkował kłamstwa i publiczne oszczerstwa, podburzał przeciw mnie ludzi których ja ściągam na forum aby pochwalili się zwierzakami które mają ode mnie i nie tylko, hodowla nie będzie się rozwijać. Wyszukanie tego właściwego odpowiedniego, pasującego do moich celów osobnika może wymagać wielu miotów, to co proponujecie? Zapakować resztę w pudełko i wysłać zainteresowanym bo działają również na szkodę sprzedaży? Nie odpowiadajcie ale pomyślcie po cichu.

Pojawiło się pytanie czy hodowle będą współpracować? W pewnym stopniu są na siebie zdane, głównie w walce przeciw osobom wyłudzającym zwierzęta, powinna też istnieć wymiana ważnych informacji (jak choroby, nowe zagrożenia, nowości dobre i złe etc.), również w miarę możliwości ułatwienie pozyskania importów lub chomików od danego hodowcy, ale każdy z nas, bo teraz jesteśmy już nie tylko my kobiety, ma swój własny ogródek, do którego nie powinno się wrzucać kamieni, czy umyślnie czy przypadkowo rykoszetem. Tylko w ten sposób można coś osiągnąć.

Koniec spiczu. Spocznij.

Nie komentujcie, przeczytajcie i pomyślcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie co? To jest cholernie miłe. Najpierw dostałam czekoladki od klientki, a dziś prześliczna kartka od dziewczyn z Holandii. Takie fajne uczucie, gdy wiecie , że ktoś docenia Wasz trud i pracę, a przecież było nerwowo. Gdy wysyłałam im Zbóje, auto się zepsuło w Niemczech. Będzie co wspominać na stare lata. Ekipa z wsparciem duchowym i technicznym, Adrian z chomikami czekający na lawetę, transport późną nocą.

Dziś kolejny Zbój dojechał do nowego domu. Pracował nad tym cały sztab. Dziękuję Bąbelku za pomoc. Bez Ciebie by się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ja cię pędzę, ale przejścia. To które pojechały do Holandii?

I który Zbój dziś pojechał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś Ernest pojechał. Do Holandii pojechały Frankie, Finezja i Enzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ho ho, jakie rozjazdy, aż trzy w jedno miejsce? A co z Kolonią? Coś się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostateczny termin dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak Wasze, ale moje chomiczki już się szykują na zimę. Spiżarnia Masi:

DSCN9501_zps8bbdf70a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak Wasze, ale moje chomiczki już się szykują na zimę. Spiżarnia Masi:

jaka matka, taka córka :P

DSC_0160.JPG

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli panowie świnkowie przeprowadzą się do sypialni. Na regale powstanie miejsce na 3 terra. Tylko boję się, że będzie za ciężkie. Pan z kosztorysem zrobienia nowych regałów jak zniknął tak się nie odnalazł. Cóż, przyjdzie mi szukać innego, który sprosta moim oczekiwaniom.

DSCN0155_zps7ljos2er.jpg

Fame przygotowuje się do roli mamy. Gniazdo zrobione, domek zdemolowany 150 razy, od wczoraj stoi jak stał. Panna się najada a z reszty robi zapasy

DSCN0059_zps5zap5qjs.jpg

DSCN0132_zps2qrmgied.jpg

DSCN0133_zpshvwvx3ho.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ładny chomiczek z Fame :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem. Zakochałam się w niej już gdy była maleńkim bąbelkiem. Za to sąsiadka z góry, Masia Pasia już widać, że mniej aktywna, spokojniejsza i oczy takie bardziej niemłode :( Dobrze przynajmniej, ze apetyt dopisuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No pjoooooonknie sobie poradziła z tą miską :D Broda upaciana...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepiękna jest Fame  :wub:  Całe rodzeństwo urocze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W nocy z 1 na 2 marca Fame urodziła maluszki. Są zakopane głęboko, więc nie jestem w stanie powiedzieć ile bąków przyszło na świat, ale ważne, że mama czuje się dobrze, jest opiekuńcza i daje sobie świetnie radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ajj, świetnie! ;) Oby kluseczki chowały się zdrowo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi