Skocz do zawartości
podrik

[Warszawa] !!ROBORKI - PILNE!!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś od nas jest w stanie przechwycić te zwierzaki i przechować na DT (Warszawa)?

Czy są jakiekolwiek osoby oferujące w tej chwili miejsce na DT?

6 chomików roborowskiego, w tym małym czymś na fotografii... http://adopcje.e-chomik.pl/6-chomikow/ chomiki nie sa rozdzielone na płcie, więc jak znam życie to będzie jeszcze jeden miot... Wszystko jest w ogłoszeniu

2013_06_09_01.jpg

Panowie przyjechali na erasmusa i kupili sobie parkę. 28 czerwca wyjeżdżają z Polski i "nie mają co z nimi zrobić" (bez komentarza...). czy jesteśmy w stanie coś z tym fantem zrobić, czy musimy pokierować Pana na jakieś inne namiary?

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko, pogratulować odpowiedzialności... Na tę chwilę mogę tylko odebrać część chomów i przechować do dnia transportu, ale tylko jeżeli będą miały zapewnione dt/ds u kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj znać czy jest już jakiś dt. Jakby ktoś jechał na Krk, mogę przygarnąć na tymczas jednego chopaka. Nie jestem tu cz3sto więc lepiej pod mailem, fejsbukiem czy innym whats appem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wziął ale nie ma gdzie i jak.

Ale to jest dział 'interwencje' - wiec proszę nie mogących pomóc o nie spamowanie...

!!

Motusa - niestety na razie wszystko co w tym temacie jest to widać tu...

Jeśli ktoś zna jakieś kontakty w Warszawie (TOZ, schronisko) gdzie gość będzie mógł zostawić te zwierzaki, to niech poda - pewnie lepsze to, niż żeby je zostawił gdzieś na śmietniku na śmierć.... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W warszawie jest główny oddział TOZu:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce

Zarząd Główny w Warszawie

ul. Noakowskiego 4, 00-666 Warszawa

tel. 0-22 825-75-35, faks 0-22 825-60-49

toz@toz.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Warszawie jest biuro SPK tylko trzeba byłoby przydzwonić i się zapytać czy by nie przyjęli na czas znalezienia transportu.

www.kroliki.net/pl/aktualnosci/kategoria/warszawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nieaktualne..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...