Skocz do zawartości

Malutkie kotki do oddania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kotki urodziły się u mojej babci , na razie mają 5 dni , ale już szukam domków .Bo jak to na wsi bywa , albo kotki zostaną porzucone , albo jak będą miec szczęście oddane byle komu :( U sąsiada jest nawet tak zwana ,,rzeźnia'' czyli jak małe kotki się rodzą to się je ...zabija :(

Kotka a raczej dwie , przychodzą codziennie do mojej babci są już troszkę udomowione , pchają się do mieszkania , dają głaskac itp .

Obie kotki były w ciąży , jedna już urodziła druga , będzie rodzic za niedługo .Są to zwykłe dachowce , ale jeżeli ktoś ma warunki i chciałby kotka , to jak najbardziej oddam . Zdjęcia maluchów będą w sobotę , jeżeli ktoś jest zainteresowany maluszkami to na priv :)

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj na świat przyszły 3 maluchy razem jest ich 5 :) babcia zgodziła się je zostawic do odchowania a potem odda do domków (które ja załatwię :P ) A apropo zabijania kotków na wsi to jest to norma :( wszyscy tak robią taka prawda ... nawet na internecie dużo się o tym piszę , ale na pisaniu staje :/

Odnośnik do odpowiedzi

A apropo zabijania kotków na wsi to jest to norma :( wszyscy tak robią taka prawda ... nawet na internecie dużo się o tym piszę , ale na pisaniu staje :/

Moja mama też mi opowiadała, że u nich na wsi też zabijano :( Jakby nie mogli im domków znaleźć...

Życzę znalezienia dobrych domów dla małych kotków :)

Odnośnik do odpowiedzi