Skocz do zawartości
podrik

Chomiki w obiektywie - czerwiec

Głosowanie!  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne!

Chciałam na wstępie wspomnieć, że w tym konkursie nie przewiduję nagród - jest to po prostu forma wspólnej zabawy i "nutki zdrowej rywalizacji"

Udział jest dobrowolny z przestrzeganiem regulaminu forum oraz zasad konkursu (patrz niżej).

Regulamin konkursu (warto sobie przypomnieć) :

1. Konkurs jest tematyczny: wszelkie zdjęcia zgłaszane do niego muszą nawiązywać do tematu – inne będą usuwane. Tematy będą inne każdego miesiąca – jeśli ktoś będzie miał jakieś pomysły może nadesłać propozycję na pw.

2. Do konkursu zgłaszamy maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa.

3. Każde zdjęcie powinno być dobrej jakości, niekoniecznie w dużym formacie (mile widziana rozdzielczość 1024x768).

4. W konkursie mogą brać udział zarejestrowani użytkownicy forum - zdjęcia wysyłacie do mnie na pw opatrzone tematem wiadomości „Konkursowe - miesiąc”, np. Konkursowe - sierpień.

5. Na każdym zdjęciu musi być chomik, niekoniecznie nasz (np. brata, kuzynki, koleżanki – jednak za pozwoleniem właściciela).

6. Każde zdjęcie zgłoszone do konkursu musi zostać opisane:

a. Imię chomika na zdjęciu.

b. Tytuł zdjęcia.

Są to informacje dla mnie i nie będą podawane do głosowania, jedynie zwycięzca zostanie na koniec podpisany.

7. Pod koniec każdego miesiąca będzie organizowane głosowanie – zasady głosowania poniżej.

8. Pod koniec roku będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie roku – udział wezmą najlepsze zdjęcia z danych miesięcy – konkurs grudniowy będzie krótszy o 1 tydzień, który zostanie przeznaczony na głosowanie końcoworoczne.

9. W tym temacie nie komentujemy zdjęć, jedyny moment komentowania zdjęć jest po ogłoszeniu wyników - ze względu na prośbę Pampuszka takie malutkie ustępstwo.

10. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu mamy dwie opcje: piszemy pw lub wiadomość zaczynającą się od słowa „Problem”.

11. Zdjęcia zgłaszamy w podanym terminie, zostaną one opublikowane po terminie zgłoszeń i w tym czasie będzie głosowanie (około 1 tyg.).

12. Wprowadzamy ograniczenia, aby nie wygrywała ciągle jedna i ta sama osoba, dlatego zdjęciami miesiąca mogą zostać maksymalnie 3 zdjęcia jednego użytkownika w roku. Przykładowo: Pani x wygrywa konkurs w styczniu, lutym i marcu, to w kolejnych miesiącach nie może zdobyć już pierwszego miejsca :)

Zasady głosowania:

1. Głosowanie odbędzie się w formie ankiety.

2. Każdy użytkownik może oddać głos na zdjęcie nie swojego autorstwa.

3. W przypadku zagłosowania na swoje zdjęcie wykluczamy wszystkie zdjęcia danego użytkownika w danym miesiącu.

4. Raz oddany głos nie ulega zmianie! Uwaga - zmienione zostały opcje ankiety. Jeśli ktoś będzie chciał podejrzeć wyniki ankiety przed oddaniem głosu, straci możliwość głosowania. Wyniki ankiety można podejrzeć po zagłosowaniu.

5. W przypadku uzyskania miejsca ex aequo organizuję dogrywkę między takowymi zdjęciami.

Edycja czerwcowa:

1. Zdjęcia zgłaszamy od 3 czerwca do 23 czerwca (do północy).

2. 24 czerwca wstawię w tym temacie ponumerowane zdjęcia (kolejność losowa).

3. Głosowanie będzie trwać od momentu wstawienia zdjęć do 29 czerwca (do północy).

4. Ogłoszenie wyników przewidziane na 30 czerwca.

Temat konkursu: Chomicza Miss

...czyli wesoło i radośnie pokazujemy najbardziej kobiece strony naszych chomiczek :D

Spokojnie Panowie - Wasz czas też w końcu nadejdzie, ale pierwszeństwo damy Damom :)

Na wszelki wypadek przypomnę, że zdjęcia na których zwierzę będzie męczone (np. przebierankami w ubranka) będą odrzucane.

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc zapraszam wszystkich do zabawy :D czekam na zgłoszenia :D

nie 'popiszcie się' tak jak w majowej edycji! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ma pytanko: Na zdjęciu ma być samiczka w np. śmiesznej pozie, czy obojętnie jakie zdjęcie bo nie zakapowałam ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ma pytanko: Na zdjęciu ma być samiczka w np. śmiesznej pozie, czy obojętnie jakie zdjęcie bo nie zakapowałam ??

Zdjęcie ma wyraźnie przemawiać do odbiorcy, że na zdjęciu jest piękna chomicza 'laska' :D

Myślę, że pomysłów znajdziecie mnóstwo - kwiaty, biżuteria, świecidełka, lusterka, buty... morze pomysłów! :D

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miałabym pomysł, ale cóż, Pepe za dziewczynę nie przebiorę ;(

No nic czekam na to co Wam tam wyjdzie, bo jestem ciekawa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na razie tylko jedna osoba w konkursie! nie spać! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam Tośki już w żadne kwiaty nie wsadzę... znów mi coś zeżre... chyba, że może piwonie jeść;p;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Istnieją jadalne kwiaty, np mniszki lekarskie :P poza tym nie muszą być koniecznie kwiaty :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mniszek, fiołek, stokrotka, nagietek, rumianek, ogórecznik, dzika róża ... mają kwiaty jak najbardziej jedliwe. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Istnieją jadalne kwiaty, np mniszki lekarskie :P poza tym nie muszą być koniecznie kwiaty :P

To był żart, że nie wsadzę:) Póki co nie mam pomysłu na Tośkozdjęcie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam o konkursie! :)

Będę Wam po ostatnim popisie do znudzenia przypominać! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam, pamiętam... mam pomysł, ale muszę go zrealizować. Poczekam aż chomcio wstanie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czekam na zdjęcia!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podriś katarynka ;)

a Wy dziady! na razie mam tylko 3 zdjęcia w konkursie!

czyżbyście nie mieli pomysłów? czyżby Wasze chomiczki były brzydkie? :> :ph34r:

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już połowa czerwca, a w konkursie nadal tylko 3 zdjęcia!

ludzie, do roboty!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdjęć nadal brak.

może czas zamknąć 'chomiki w obiektywie' i skończyć te zabawy, skoro się Wam znudziły??

skoro nie chcecie wysyłać zdjęć w temacie, który z taką wielką energią sami podaliście i sami popieraliście? Specjalnie taki wybrałam po ostatnim konkursie, w którym udział wzięły zaledwie 2 osoby.

A z tym co jest nie tak?

za trudny?

za nudny?

kosmici aparaty ukradli?

albo widocznie sama radość ze zwycięstwa to w dzisiejszych czasach za mało.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam panienki... :P

Ale fakt.. chomiki w obiektywnie ostatnio podupadły. Na lato zawsze było mniej zgłoszeń - w jesień/zimę chyba każdy ma "więcej" czasu choć dzień krótszy..

Jeśli ta edycja i następna nie wypali to się zrobi przerwę w zabawie na czas bliżej nieokreślony, bo nie bardzo widzę inne wyjście :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam panienki... :P

Mogę Ci 'pożyczyć' :P zapraszam - udostępnię :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam zamiar porobić Jojusiowej jakieś fotki, zobaczymy co z tego wyjdzie ponieważ to brzdąc który nie usiedzi w miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aparat jak aparat, pomysł jest, gorzej z cierpliwą modelką ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem lepsze są słabsze czy rozmazane zdjęcia niż brak zdjęć.

Jak nie ma zdjęć to ta zabawa nie ma racji bytu....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie każde zdjęcie musi być "pozowane" :P Mając ruchliwego chomika można to wykorzystać na plus, naprawdę - ja tak zdjęcia psu robię, bo Jazz w miejscu też raczej nie posiedzi (pomijając jak odpoczywa z Suńką). Ruch można wykorzystać na plus! :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie każde zdjęcie musi być "pozowane" :P Mając ruchliwego chomika można to wykorzystać na plus, naprawdę - ja tak zdjęcia psu robię, bo Jazz w miejscu też raczej nie posiedzi (pomijając jak odpoczywa z Suńką). Ruch można wykorzystać na plus! :)

Do tego to już trzeba mieć aparat ,a mój stary Canonik i jego zawrotne 3.2 srednio sobie radzą .xd Były juz dwa podejścia . Jutro zrobimy trzecie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi