Skocz do zawartości
Revo

[Poznań] młodziutki Sparrow bez oczka

Rekomendowane odpowiedzi

pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie w piątek ale w weekend już na pewno :) Ciekawa jestem jak Nimka na niego zareaguje, może będę miała okazję posłuchać jakichś nawoływań godowych czy co :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe, no nawoływania są zabawne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mały już u mnie, w porównaniu z Nimką jest krasnoludkiem :P na razie przechodzi fazę 'ale co się dzieje?', zignorował domek i z kulką waty zwinął się w narożniku, próbując spać ;) jak odzyskam aparat to postaram się zrobić trochę zdjęć bo naprawdę uroczy kawaler z niego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem kiedy odzyskam aparat, także chcę tylko dać znać, że ze Sparrowem wszystko w jak najlepszym porządku, zaaklimatyzował się łobuz po 2-3 dniach :P teraz przeprowadził się samli bo moja Nimka odeszła parę dni temu :( także teraz mały rojber ma wszystko do swojej wyłącznej dyspozycji ;) niesamowicie kontaktowy chomiczek i wydaje mi się, że już zdążył urosnąć przez ten tydzień :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na zdjęcia ;p jak tam mały?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcia będą jak ojciec przywiezie mi aparat od siebie z domu, jedyne co to mogę wrzucić z komórki ale jakość jest bardzo słaba :P

a Sparrow myślę, że ma się dobrze :) grzeczny jest niesamowicie, nie ucieka, wybredny też nie jest [nawet jak podgryza to bardzo delikatnie :)], jedyny problem to ściągnąć go czasami z wybiegu, tak mu się podoba na 'wolności', że bez zachęty w postaci jedzenia strasznie się buntuje przy łapaniu :P Ciągle nie jest za duży [moja Nimka była pewnie z 2x większa] ale na pewno już solidnie odkarmiony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi