Skocz do zawartości

XIII Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR – święto zoologii w Łodzi!


Rekomendowane odpowiedzi

Banner_2012-12-06_2013-05-12_160X600_PetFair.jpg

 

XIII Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR – święto zoologii w Łodzi!

 

W dniach 10 – 12 maja odbędzie się w Łodzi XIII edycja najważniejszej imprezy targowej branży zoologicznej w Polsce – targów PET FAIR. Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy stawiają na promocję nowości, spotkania o charakterze biznesowym oraz stworzenie ciekawego wydarzenia dla mieszkańców regionu. Targi odbędą się w nowym i niezwykle nowoczesnym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym.

 

W dniach 10 - 12 maja 2013 roku odbędą się w Łodzi XIII Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR. To najstarsza i najbardziej prestiżowa impreza zoologiczna w Polsce. Targi ulokują się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy al. Politechniki 4.

 

WYSTAWCY

Na targach PET FAIR swoją ofertę zaprezentuje blisko 70 firm z Polski i zagranicy. Pokażą pokarmy dla zwierząt, akcesoria do ich hodowli i pielęgnacji – miski, zabawki dla zwierząt, akwaria, rośliny akwariowe oraz akcesoria akwarystyczne – pompy, filtry, grzałki, terraria. Na targach zaprezentują się także liczne wydawnictwa poświęcone hodowli i pielęgnacji zwierząt.

 

PET FAIR DLA BRANŻY – SPECJALNA OFERTA TARGOWA !!

Pionierską inicjatywą mającą na celu wsparcie branżowego charakteru imprezy będzie Specjalna Oferta Targowa, przygotowana przez wystawców wyłącznie na targi PET FAIR. Będzie to wyjątkowa oferta promocyjna - rabaty i serie limitowane produktów - skierowana do właścicieli hurtowni, sklepów stacjonarnych i internetowych oraz gabinetów weterynaryjnych. Promocje i rabaty przygotowały firmy: A. ZIARKO, AKSON, PHU ALTERA, AMIGO, AQUANETTA, ARGENTI, AVANTI, CANIFEL DOROTA WIRSKA, Canine Caviar Holistic Pet Foods, USA, CERTECH Spółka Jawna, GA PET FOOD PARTNERS LTD, KOT-EX S.C., PET FOOD CONSULTING POLAND SP. z o.o., PET-MARKET-POLAND Sp. z o.o., Schulze Heimtierbedarf GmbH, SELVA, SV-SYSTEM Mateusz Góra, hubuform, TROPICAL Tadeusz Ogrodnik, WANYAMA JOANNA PYCHIŃSKA. Rabaty sięgają aż 50 PROCENT !!

 

 

 

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

Targom PET FAIR towarzyszyć będzie wiele imprez o charakterze masowym. Najważniejszą z nich jest Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych organizowana cyklicznie w Łodzi przez Cat Club Łódź. Na wystawie czeka na zwiedzających ogrom atrakcji, a między innymi: Best in Show kotów brytyjskich, specjalistyczna wystawa hodowli, agility dla kotów, multimedialna prezentacja ras kotów oraz koci makijaż dla najmłodszych. Hodowcy udzielą wielu fachowych porad dotyczących wychowania, utrzymania, żywienia, opieki nad kotami oraz odpowiedzą na każde nawet najtrudniejsze pytania. Zagoszczą piękne i dostojne koty rasowe z całej Polski i wielu krajów Europy. Będzie można podziwiać kocie "misie" brytyjskie, rosyjskie niebieskie, koty burmskie i norweskie leśne, syberyjczyki i ragdole, devon i cornish rexy, nagie sfinksy i ogromne maine coony, z pewnością nie zabraknie kotów perskich i orientalnych - dwóch najstarszych ras na świecie.

 

Na targach PET FAIR nie zabraknie również psów i atrakcji dla ich miłośników. Związek Kynologiczny Oddział w Łodzi przeprowadzi pokazy wyszkolenia psa w zakresie posłuszeństwa i obrony, pokaz agility, ras psów oraz pokazy obrony.

 

Na miłośników gryzoni czekają wystawy rasowych świnek morskich, myszy oraz szczurów. Akwaryści i terraryści będą mogli obejrzeć wystawę akwariów dekoracyjnych „Żółta Łódź Podwodna”, wziąć udział w konkursie na najpiękniejsze akwarium, wysłuchać licznych wykładów na temat zakładania akwarium, obejrzeć wystawę gekonów oraz agam, a także zobaczyć przepiękne karpie koi – po raz pierwszy pokazywane w Polsce.

 

Wszystkich właścicieli – obecnych i przyszłych – zwierząt domowych zapraszamy również na liczne wykłady poświęcone opiece nad domowymi pupilami, a także na prezentację zdjęć i opowieść o egzotycznych zwierzętach z wyspy Borneo.

 

GODZINY ZWIEDZANIA:

10 maja 2013:
13:00 - 18:00

11 maja 2013:
10:00 - 18:00

12 maja 2013:
10:00 - 16:00

 

Piątek jest dniem przeznaczonym głównie dla profesjonalistów – przedstawiciele branży mogą tego dnia odwiedzać targi bezpłatnie, na podstawie wizytówki.

 

Większość wystaw zwierząt odbędzie się w sobotę i niedzielę. W te dni na targi, Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych oraz na wszystkie pozostałe wystawy zwierząt obowiązuje jeden bilet wstępu.

 

Więcej informacji na temat targów i cen biletów

>>>

 

CENTRUM PRASOWE

Centrum Prasowe zaprasza w godzinach otwarcia targów. Centrum wydaje bezpłatne akredytacje i materiały prasowe dla dziennikarzy. Przedstawicieli redakcji zapraszamy na uroczyste otwarcie targów, które odbędzie się 10 maja o godzinie 14.00.

 

******************

Pet Fair to najbardziej prestiżowa impreza wystawiennicza o charakterze międzynarodowym poświęcona tematyce zoologicznej w Polsce. Organizowane co dwa lata targi w Łodzi wpisały się już na stałe w kalendarz wydarzeń branżowych, skupiając uwagę wystawców, odwiedzających oraz mediów. Dokładne informacje na temat targów znajdują się na stronie www.petfair.pl

 

* * *

 

 

 

 

Łódź kreuje…

Łódź postawiła na rozwój przemysłów kreatywnych. Od zawsze postrzegana była jako miasto czterech kultur – polskiej, niemieckiej, żydowskiej i rosyjskiej. I to właśnie dziedzictwo kulturowe Łodzi stało się fundamentem gospodarki postindustrialnego miasta. Rozwój sektora kreatywnego jest możliwy głównie dzięki bogatym tradycjom filmowym i osiągnięciom łódzkiej awangardy plastycznej.

 

Definiując na nowo przemysł w Łodzi, akcentujemy przede wszystkim twórczy proces. Przedsiębiorczość współistnieje tutaj z kreatywnością, a małe, średnie i duże firmy pobudzają powstawanie nowych idei i innowacyjnych pomysłów. Zgodnie z przyjętą strategią marki Łodzi, miasto promuje się, stawiając na nowoczesną gospodarkę opartą na kreatywności, niezależnej kulturze i artystycznej edukacji.

 

 

Edyta Winiarska

Kierownik Projektu

tel. + 48 42 638 62 85

e.winiarska@mtl.lodz.pl

 

Iwona Chlewińska

Specjalista ds. promocji i reklamy

tel. + 48 42 638 62 85

i.chlewinska@mtl.lodz.pl

Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp. z o.o.

Al. Politechniki 4; 93-590 Łódź; tel. +48 42 636 29 83, fax +48 42 637 29 35

NIP 7272786024; KRS 0000411216 Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia XX Wydział KRS

Kapitał zakładowy 4.856.900 PLN

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...