Skocz do zawartości
Risa

Chomiki w obiektywie - kwiecień

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne!

Chciałam na wstępie wspomnieć, że w tym konkursie nie przewiduję nagród - jest to po prostu forma wspólnej zabawy i "nutki zdrowej rywalizacji"

Udział jest dobrowolny z przestrzeganiem regulaminu forum oraz zasad konkursu (patrz niżej).

Regulamin konkursu (warto sobie przypomnieć) :

1. Konkurs jest tematyczny: wszelkie zdjęcia zgłaszane do niego muszą nawiązywać do tematu – inne będą usuwane. Tematy będą inne każdego miesiąca – jeśli ktoś będzie miał jakieś pomysły może nadesłać propozycję na pw.

2. Do konkursu zgłaszamy maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa.

3. Każde zdjęcie powinno być dobrej jakości, niekoniecznie w dużym formacie (mile widziana rozdzielczość 640x480 – 1024x768).

4. W konkursie mogą brać udział zarejestrowani użytkownicy forum - zdjęcia wysyłacie do mnie na pw opatrzone tematem wiadomości „Konkursowe - miesiąc”, np. Konkursowe - sierpień.

5. Na każdym zdjęciu musi być chomik, niekoniecznie nasz (np. brata, kuzynki, koleżanki – jednak za pozwoleniem właściciela).

6. Każde zdjęcie zgłoszone do konkursu musi zostać opisane:

a. Imię chomika na zdjęciu.

b. Tytuł zdjęcia.

Są to informacje dla mnie i nie będą podawane do głosowania, jedynie zwycięzca zostanie na koniec podpisany.

7. Pod koniec każdego miesiąca będzie organizowane głosowanie – zasady głosowania poniżej.

8. Pod koniec roku będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie roku – udział wezmą najlepsze zdjęcia z danych miesięcy – konkurs grudniowy będzie krótszy o 1 tydzień, który zostanie przeznaczony na głosowanie końcoworoczne.

9. W tym temacie nie komentujemy zdjęć, jedyny moment komentowania zdjęć jest po ogłoszeniu wyników - ze względu na prośbę Pampuszka takie malutkie ustępstwo.

10. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu mamy dwie opcje: piszemy pw lub wiadomość zaczynającą się od słowa „Problem”.

11. Zdjęcia zgłaszamy w podanym terminie, zostaną one opublikowane po terminie zgłoszeń i w tym czasie będzie głosowanie (około 1 tyg.).

12. Wprowadzamy ograniczenia, aby nie wygrywała ciągle jedna i ta sama osoba, dlatego zdjęciami miesiąca mogą zostać maksymalnie 3 zdjęcia jednego użytkownika w roku. Przykładowo: Pani x wygrywa konkurs w styczniu, lutym i marcu, to w kolejnych miesiącach nie może zdobyć już pierwszego miejsca :)/>

Zasady głosowania:

1. Głosowanie odbędzie się w formie ankiety.

2. Każdy użytkownik może oddać głos na zdjęcie nie swojego autorstwa.

3. W przypadku zagłosowania na swoje zdjęcie wykluczamy wszystkie zdjęcia danego użytkownika w danym miesiącu.

4. Raz oddany głos nie ulega zmianie! Uwaga - zmienione zostały opcje ankiety. Jeśli ktoś będzie chciał podejrzeć wyniki ankiety przed oddaniem głosu, straci możliwość głosowania. Wyniki ankiety można podejrzeć po zagłosowaniu.

5. W przypadku uzyskania miejsca ex aequo organizuję dogrywkę między takowymi zdjęciami.

Edycja kwietniowa:

1. Zdjęcia zgłaszamy od 1 kwietnia do 24 kwietnia (do północy).

2. 25 kwietnia wstawię w tym temacie ponumerowane zdjęcia (kolejność losowa).

3. Głosowanie będzie trwać od momentu wstawienia zdjęć do 29 kwietnia (do północy).

4. Ogłoszenie wyników przewidziane na 30 kwietnia.

Temat konkursu: Bryka chomika.

Chyba każdy ma w domu jakieś samochodziki-zabawki. Zeszły temat był prosty, więc ta edycja wymaga rekwizytu - zachęcam do przemyślenia zdjęć, bo nawet średnie zdjęcie zyska, gdy będzie ciekawe i przemyślane ;)/>

Edytowane przez Risa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

buahaha :D o ja zła, już mam pomysła :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podrik, tylko nie pakuj Nadii na siłę do jakiejś ciężarówki, proszę.. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pfffffff... Nadia się w ciężarówkę nie mieści :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego też napisałam "na siłę" :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadia nie jest jedynym chomikiem z jakim mam do czynienia, wiecie? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedny Gagat :notfair:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kleo, czy możesz w koncu przestać powtarzać po mnie? Wszędzie gdzie coś napiszę to powtarzasz nawet jak nie wiesz oco chodzi np. naziomiki, to są moje autorskie teksty, oczywśćie, ze nie łamiesz regulaminu, mozesz tak pisać ale jest to totalny brak pomysłowości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gagat tez nie jest jedynym chomikiem z jakim mam do czynienia. :P Nie przypominam tez sobie, zebym meczyla jakiekolwiek zwierzeta, zwlaszcza tak by byly 'biedne' :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OMG, bidne chłomiaczki. Podrik zua!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze względu na to, że pojawiają się nam na skrzynce echomikowej zdjęcia od osób niezarejestrowanych - wstawiłam również regulamin na wortal, z drobnymi zmianami - proszę, rzućcie okiem, czy czegoś nie przegapiłam.

Zastanawiam się, jak zrobić, żeby regulamin był "na stałe" i gdzie upchnąć informacje o konkretnej edycji. Czy nie lepiej byłoby wrzucić daty bezpośrednio pod temat kolejnego konkursu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem, że po przyjściu podrik, chomika w obiektywie nie prowadzi już ana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem - nie spowiadają mi się. :) W razie czego, poprawię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja teraz też juz nie weim co i jak:

Zapraszam do udziału w następnej edycji.

Nastąpiło kilka zmian w które nie będę się zagłębiać, jednak pragnę podziękować anie443 za pomoc w dotychczasowych edycjach :)

Natomiast nowa osoba jest tajemnicą aż się nie ujawni z tematem na luty :P

Dzięki Risa :) Miło było współpracować z Tobą :) Ale nie znikam na zawsze, żeby nie było ! :P

A zwycięzcy gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem cytaty wyjęte z kontekstu? :P W związku z zaistniałą sytuacją podrik zastąpiła anę443 przy prowadzeniu konkursu, ale to było już w styczniu uzgodnione, a mamy kwiecień :) Co jest niejasne to wyjaśnię? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze względu na to, że pojawiają się nam na skrzynce echomikowej zdjęcia od osób niezarejestrowanych - wstawiłam również regulamin na wortal, z drobnymi zmianami - proszę, rzućcie okiem, czy czegoś nie przegapiłam.

Zastanawiam się, jak zrobić, żeby regulamin był "na stałe" i gdzie upchnąć informacje o konkretnej edycji. Czy nie lepiej byłoby wrzucić daty bezpośrednio pod temat kolejnego konkursu?

Risa - to. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzio oto, że kaskas podała 3 osoby jako prowadzące chomika w obiektywie, a teraz są znowu tylko dwie (?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam o edycji kwietniowej, bo na razie tylko 2 zgłoszenia, a już ponad tydzień można zgłaszać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ni mam żadnej bryki ;_;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze można z papieru zrobić, co za problem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No weśś kaś, nie zdradzaj pomysłów! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I bardzo dobrze! :D Bo czekam na kolejne zgłoszenia od Was :) Póki co jest ich ze 4.. więc malutko, a wydaje mi się, że temat jest całkiem sympatyczny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi