Skocz do zawartości

E-chomik.pl - wasze uwagi, sugestie

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pozwolę sobie nawet powiększyć moją prośbę :P A ja jestem za tym żeby opcja wiek w profilu była obowiązkowa. Pomogło by to w sposobie tłumaczenia niektórych spraw i ogólnie pomoże to w zwróceniu się

Chciałabym poruszyć temat rzetelności informacji zamieszczonych na wortalu. Tyle kwiatków znalazłam po pobieżnym przejrzeniu e-chomika. Po prostu wstyd korzystać z takiego serwisu :(       Jeżeli

Przypuszczam, że wielu osób to nie obejdzie, ale i tak napiszę: reklama na szczycie każdej podstrony na forum jest obrzydliwa i utrudnia korzystanie z niego.

Edith, "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o...." :)

Dopadła nas smutna rzeczywistość rachunków. Udało się na szczęście. E-chomik powstał z niebytu dzięki hojności paru osób. Dziękujemy serdecznie za pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli tak jak myśleliśmy, jak to dobrze, że wszystko się udało mimo, że aktywność na forum jest mniejsza niż kiedyś, a szkoda :(

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że udało się uratować forum. Tu jest wiele cennych informacji dla chomikofanów i szkoda byłoby to stracić  :)

Kłopoty dobrze byłoby zgłaszać na forum, bo moim zdaniem jest tu wiele osób, które chciałyby pomóc :)

Mam pytanie odnośnie forum: w którym miejscu posta, którego jeszcze nie przeczytałam, jest oznaczenie "nieprzeczytany"?  

Chodzi mi o cos takiego: np. jest temat na 30 stron, ja wcześniej przeczytałam 28 stron, wchodzę na forum i widzę, że w tym temacie są nieprzeczytane posty, wchodzę więc w ten temat, ale niestety, w tym temacie nie widzę oznaczenia,. które posty są dla mnie nowe (nieprzeczytane) i muszę sobie przypominać co czytałam, a czego nie czytałam 

Ponadto czy jest opcja oznaczania postów jako "przeczytane" bez czytania ich?

Coś takiego widzę na myszy.info i PMC i moim zdaniem jest to fajne, ale tutaj znaleźć nie mogę, więc nie wiem, czy jestem gapa, czy takich opcji nie ma?

Edytowane przez Ira
Odnośnik do odpowiedzi

Ira - jak już przeczytasz wszystkie te, które uważasz za interesujące, to  w lewym dolnym rogu masz opcję "oznacz jako przeczytane".

Ja osobiście otwieram "wyświetl nową zawartość" (opcja z prawego górnego rogu pod menu) i tam wybieram tematy mnie interesujące.

Pauline zaraz to poprawię. :)

Edit: lista już powinna działać poprawnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ira - jak już przeczytasz wszystkie te, które uważasz za interesujące, to  w lewym dolnym rogu masz opcję "oznacz jako przeczytane"...

Jest, wielkie dzięki, wcześniej nie widziałam :)

Ja też kocham to forum :)

Odnośnik do odpowiedzi

Edith, "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o...." :)

Dopadła nas smutna rzeczywistość rachunków.

Udało się na szczęście. E-chomik powstał z niebytu dzięki hojności paru osób. Dziękujemy serdecznie za pomoc.

Tak wlasnie myslalam....

Szkoda,ze profil na fb nie jest na biezaco prowadzony.

Na "chorobowym" brakuje mi ogolnego watku na ktorym mozna zadawac rozne pytania. Po co zakladac x tematow jeśli np. Problem nie jest duzy lub pytamy hipotetycznie.

Edytowane przez Edith
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Edith - proszę, załóż taki wątek, jeśli Ci go brakuje.

Profil na fb nie był uaktualniony, bo hasła przepadły razem z E-chomikiem. Ale poza tym staramy się, by było w miarę na bieżąco. Jeśli chcesz nam w tym pomóc, to ja zapraszam. :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Na wortalu siedzą 'wredne skrzaciki' - niedopatrzenia, które niestety mogą być poważne w skutkach... Są też informacje stare, bądź zamieszczone błędnie. Chyba warto przejrzeć je dokładnie i uaktualnić, bądź zawiesić wyświetlanie wortalu do czasu aktualizacji? Może dowalam tym samym administracji roboty, ale jak słyszę w internetach "to sprawdzone informacje! na e-chomiku jest tak napisane!!", to zaczynam się martwić..

Kilka przykładów.

Strona: http://e-chomik.pl/ciaza-i-porod/

Ciąża chomików trwa najkrócej spośród wszystkich ssaków i jest to około 15 – 18 dni.

Wszystkich? :P

Ciąża chomików syryjskich trwa 16-18 dni. Najczęściej rozwiązanie przychodzi 16 dnia - czasem później, ale praktycznie nigdy wcześniej. Podczas gdy u dżungarków i campbelli to 18-21 dni, a u roborków 22-26 dni. Może się czepiam - ale jak ktoś potrzebuje potwierdzenia czy wykluczenia ciąży - to wtedy informacja staje się bardzo istotna.

(...) dlatego właśnie o tej porze dnia powinnyśmy kojarzyć parkę.

Nie powinniśmy kojarzyć parki, bo skoro czytamy o rozmnażaniu na wortalu, to guzik się na tym znamy i nie powinniśmy się brać za powoływanie na świat nowego życia - i takie wartości promujemy (chyba?) na forum.

Mnożenie chomików poniżej szóstego miesiąca jest niedozwolone, gdyż ciąża może zahamować prawidłowy rozwój samicy.

Domyślam się, że to chochlik - ale może okazać się tragiczny w skutkach gdy ktoś się do tej rady zastosuje... i rozmnoży po raz pierwszy samicę np. w wieku miesięcy ośmiu, co skończy się bardzo trudnym porodem, cesarskim cięciem albo... śmiercią samicy.

Krzyżówki ras

Odmian barwnych, etc..

Nie będę dalej 'męczyć buły', ale warto przejrzeć wszystko na wortalu i uaktualnić gdzie trzeba ;)

Edytowane przez podrik
  • Upvote 4
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...