Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna, ciekawa, i co najważniejsze : POUCZAJĄCA prezentacja :) Ludzie wiedzą o gryzoniach baaaardzo niewiele :( 

Przeczytajcie komentarze :( Gdy widzę takie filmy to myślę: dlaczego na świecie żyją tacy idioci? Jeden poprawia drugiego, a im bardziej się poprawiają, tym większe bzdury piszą. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękna, ciekawa, i co najważniejsze : POUCZAJĄCA prezentacja :) Ludzie wiedzą o gryzoniach baaaardzo niewiele :( 

Przeczytajcie komentarze :( Gdy widzę takie filmy to myślę: dlaczego na świecie żyją tacy idioci? Jeden poprawia drugiego, a im bardziej się poprawiają, tym większe bzdury piszą. :angry:

Oj tak, niestety niewiele... więc trzeba to zmienić! :D

Przeczytałam je... okropność. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tak, niestety niewiele... więc trzeba to zmienić! :D

Przeczytałam je... okropność. :unsure:

Zaraz wbiję na fejsa i zaleję moich znajomych informacjami o chomikach :D Oczywiście zareklamuję nasze ukochane forum i bloga pordrik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja już od jakiegoś czasu spamuje różnymi rzeczami, ale odnoszę wrażenie, że nikt tego nie czyta haha XD "share'owałam" filmik o "pandach", info podrik o min. wymiarach klatki, akcje adopcji różnych chomów... ciekawe czy to coś daje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może niedużo, ale coś na pewno. Jeśli choć jedna osoba przeczyta, oglądnie i zastanowi się nad tym, co stworzyliśmy - to już jak dla mnie sukces.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super!

Małe uwagi techniczne. :)

Przed Lochlussa prezentuję proponuję zrobić odrobinę dłuższą przerwę i dopiero wyłonić zdanie z czerni. Przyspieszyłabym delikatnie pojawianie się napisów. Muzyka zupełnie mi nie pasuje ... jest zbyt wyrazista do tego filmiku, zamiast skupić się na tekście wsłuchiwałam się w rytmy.

Snow, podejrzewam, ze każdy z nas zna choć jedno stowarzyszenie pro-zwierzęce. Mają one konta na Facebooku, wystarczy podesłać im filmik do udostępnienia - niektórzy naprawdę z przyjemnością udostępniają materiały, które nie dotyczą bezpośrednio  zwierząt, którymi się zajmują. Ponadto w osobach, które gromadzą są i ci, którzy kupili/ mają zamiar kupić chomika czy posiadają już takiego zwierza.

Edytowane przez dzwoneczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny filmik. jaki to musi być stres dla zwierzęci,to malowanie :( ...  Może więcej osób otworzy oczy na prawdę,ktora nie jest już taka kolorowa...

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super!

Małe uwagi techniczne. :)

Przed Lochlussa prezentuję proponuję zrobić odrobinę dłuższą przerwę i dopiero wyłonić zdanie z czerni. Przyspieszyłabym delikatnie pojawianie się napisów. Muzyka zupełnie mi nie pasuje ... jest zbyt wyrazista do tego filmiku, zamiast skupić się na tekście wsłuchiwałam się w rytmy.

Snow, podejrzewam, ze każdy z nas zna choć jedno stowarzyszenie pro-zwierzęce. Mają one konta na Facebooku, wystarczy podesłać im filmik do udostępnienia - niektórzy naprawdę z przyjemnością udostępniają materiały, które nie dotyczą bezpośrednio  zwierząt, którymi się zajmują. Ponadto w osobach, które gromadzą są i ci, którzy kupili/ mają zamiar kupić chomika czy posiadają już takiego zwierza.

Oh, dzięki za uwagi. Postaram się poprawić je, gdy będę robiła następny film tego typu. :)

I cieszę się, że wam się podoba. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie robie ten film i obrabiam zdjęcia jednocześnie. ;) Może jutro uda mi się go skończyć. I mam wczesną nadzieję, że dotrze do dużej ilości odbiorców. Gdy skończę, dam link. ;)

Piszę o tym, jaka jest cena za "pandy", że nie istnieje coś takiego, że to tylko farba itd. No i oczywiście dodaję dużo zdjęć. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Q_9YPy53LB4

Zezwalam na rozmieszczanie tego na blogach, facebooku i tych innych wszystkich portalach i nie portalach. ;)

Róbta co chceta, byle by nie przywłaszczać.

Jak widzicie jakiś błąd ort. czy inter. to piszcie... O:

super prezentacja już udostępniłam na fejsie :) a tak propo Gregorego śliczny chomiczek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi