Skocz do zawartości
podrik

Chomiki w obiektywie - marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne!

Chciałam na wstępie wspomnieć, że w tym konkursie nie przewiduję nagród - jest to po prostu forma wspólnej zabawy i "nutki zdrowej rywalizacji"

Udział jest dobrowolny z przestrzeganiem regulaminu forum oraz zasad konkursu (patrz niżej).

Regulamin konkursu (warto sobie przypomnieć) :

1. Konkurs jest tematyczny: wszelkie zdjęcia zgłaszane do niego muszą nawiązywać do tematu – inne będą usuwane. Tematy będą inne każdego miesiąca – jeśli ktoś będzie miał jakieś pomysły może nadesłać propozycję na pw.

2. Do konkursu zgłaszamy maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa.

3. Każde zdjęcie powinno być dobrej jakości, niekoniecznie w dużym formacie (mile widziana rozdzielczość 640x480 – 1024x768).

4. W konkursie mogą brać udział zarejestrowani użytkownicy forum - zdjęcia wysyłacie do mnie na pw opatrzone tematem wiadomości „Konkursowe - miesiąc”, np. Konkursowe - sierpień.

5. Na każdym zdjęciu musi być chomik, niekoniecznie nasz (np. brata, kuzynki, koleżanki – jednak za pozwoleniem właściciela).

6. Każde zdjęcie zgłoszone do konkursu musi zostać opisane:

a. Imię chomika na zdjęciu.

b. Tytuł zdjęcia.

Są to informacje dla mnie i nie będą podawane do głosowania, jedynie zwycięzca zostanie na koniec podpisany.

7. Pod koniec każdego miesiąca będzie organizowane głosowanie – zasady głosowania poniżej.

8. Pod koniec roku będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie roku – udział wezmą najlepsze zdjęcia z danych miesięcy – konkurs grudniowy będzie krótszy o 1 tydzień, który zostanie przeznaczony na głosowanie końcoworoczne.

9. W tym temacie nie komentujemy zdjęć, jedyny moment komentowania zdjęć jest po ogłoszeniu wyników - ze względu na prośbę Pampuszka takie malutkie ustępstwo.

10. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu mamy dwie opcje: piszemy pw lub wiadomość zaczynającą się od słowa „Problem”.

11. Zdjęcia zgłaszamy w podanym terminie, zostaną one opublikowane po terminie zgłoszeń i w tym czasie będzie głosowanie (około 1 tyg.).

12. Wprowadzamy ograniczenia, aby nie wygrywała ciągle jedna i ta sama osoba, dlatego zdjęciami miesiąca mogą zostać maksymalnie 3 zdjęcia jednego użytkownika w roku. Przykładowo: Pani x wygrywa konkurs w styczniu, lutym i marcu, to w kolejnych miesiącach nie może zdobyć już pierwszego miejsca :)

Zasady głosowania:

1. Głosowanie odbędzie się w formie ankiety.

2. Każdy użytkownik może oddać głos na zdjęcie nie swojego autorstwa.

3. W przypadku zagłosowania na swoje zdjęcie wykluczamy wszystkie zdjęcia danego użytkownika w danym miesiącu.

4. Raz oddany głos nie ulega zmianie! Uwaga - zmienione zostały opcje ankiety. Jeśli ktoś będzie chciał podejrzeć wyniki ankiety przed oddaniem głosu, straci możliwość głosowania. Wyniki ankiety można podejrzeć po zagłosowaniu.

5. W przypadku uzyskania miejsca ex aequo organizuję dogrywkę między takowymi zdjęciami.

Edycja marcowa:

1. Zdjęcia zgłaszamy od 1 marca do 23 marca (do północy).

2. 24 marca wstawię w tym temacie ponumerowane zdjęcia (kolejność losowa).

3. Głosowanie będzie trwać od momentu wstawienia zdjęć do 29 marca (do północy).

4. Ogłoszenie wyników przewidziane na 30 marca.

Temat konkursu: Papuśne policzki

Czyli konkurs na najładniejsze zdjęcie 'napakowanego' chomika :D

Edytowane przez podrik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego ta Roxy, ma problem z policzkami? straciła następny konkurs... Może być zdjęcie chomika który pakuje do jednej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy gdzieś jest napisane, Rox, że jeden polik to mało? Ludzie, trochę "pomyślunku" jeszcze nikomu nie zaszkodziło. :)

Grunt, żeby zdjęcie było ładne i chomik uchwycony. A czy to dwa poliki, czy pół?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie liczy się też "napchanie" :D Całe archiwum diabli wzięli, jestem na nie sowim komputerze... Roxy napraw się! Chyba czeka ją wizyta u weta. Może coś z tego wyjdzie, bo dawno się nie napychała, i nie wiem jak zrobić by to zrobiła....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rox, to masz pole do popisu na trzaskanie nowych zdjęć. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szuzanna - pewnie, że próbuj. :) Każde zdjęcie jest mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kreatywności trochęę ... bo potem znowu będą same doopki na rączkach - jak w poprzedniej edycji. :P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tam, oj tam. Dzwoneczku - może teraz kolej na Ciebie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem jak z Lolą bo ona nie ma wprawy w pakowaniu :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze możesz pożyczyć. Dla chcącego... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoneczku, zdjęcie nie musi być nowe, nie musi tez przedstawiać Twojego zwierza - obawiam się jednak, że regulamin jasno określa, że musi to być chomik ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czałd zinterpretujesz temat inaczej - zrobisz zdjęcie loli przy swoje twarzy z papuśnymi policzkami

2.policzki.gif

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lubię wygrzebywać starych zdjęć i upychać je pod temat. Ponadto raz, że ostało mi się ich kilka; a dwa musiałabym chyba pożyczać choma z innego miasta. :D

A w ogóle, co to za czepianie się mojej osoby. :P Ja tu tylko staram się pobudzać do patrzenia. :)

Edytowane przez dzwoneczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lubię wygrzebywać starych zdjęć i upychać je pod temat.

A moim skromnym zdaniem lepsze to, niż robienie na siłę średnio udanych zdjęć pod temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amen. Opcja numer dwa, której również nie lubię. :)

Chociaż tyle, że w jakieś części sprawiedliwa wobec osób, które starały się o świeże zdjęcie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amen. Opcja numer dwa, której również nie lubię. :)

Chociaż tyle, że w jakieś części sprawiedliwa wobec osób, które starały się o świeże zdjęcie. :)

ale meritum nie jest wysłanie świeżego zdjęcia, tylko dobrego zdjęcia i na temat ;) więc jeśli ktoś ma, to nic tylko wyszperać z szuflady ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli tak ma być w zabawie, to oczywiście, że nie chcę mieszać. To jedynie moje zdanie i upodobanie. :)

Btw - na fotografii uczono mnie, że na podstawie szuflady można sobie zainscenizować na nowo., a nad tematem bracujemy na bieżąco.

Edytowane przez dzwoneczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja teraz zabłysnę i coś fajnego dodam!

Edytowane przez Ozzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czałd zinterpretujesz temat inaczej - zrobisz zdjęcie loli przy swoje twarzy z papuśnymi policzkami

2.policzki.gif

papuśnymi?! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak Wam idzie chomikowanie? ;)

...bo na razie "mało Was, mało Was..." ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiesz Podrik, nie każdy chomik napycha się jak walizka przed wylotem na kanary...:P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ei tam nie gadaj, 95% się napycha, i to jest na pewno więcej niż tyle, co dostałam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że dżungarki należą do tych 5% które się nie napychają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi