Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs walentynkowy ... [10-31.01.2007]

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że wcześniej nad tym nie pomyślałem. Od dzisiaj mogą głosować tylko zarejestrowani użytkownicy galerii !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dziś to trochę za późno chyba? ;/ bo przecież niektórzy robili specjalnie że dawali swoim znajomym gg link i mówili że im to piątkę a drugim 0. Albo jedna osoba (wiesz jaka Mike) napisała mi że jej się podoba najbardziej zdjęcie X ale i tak mu dała 0 ;/ a później się tłumaczyła że się pomyliła ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ale lepiej późno niż wcale... następnym razem regulamin będzie bardziej rygorystyczny i jakiekolwiek przekręty będą dyskwalifikowały daną osobę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mogłabyś mi tez napisac o kogo chodzi? Nie wiem czy dobrze myśle i chcę się przekonać :P

Moim zdaniem Mike głosowanie powinno zostać zamkniete, i albo rozpoczniemy od nowa z nowymi zasadami i ograniczeniami, albo Grupa Trzymająca Władze wybierze, które zdjecie jest najlepsze :/ Tak będzie najsprawiedliwiej - inaczej to nie ma sensu :/!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem wy wybierzcie ewentualnie wybierzcie jeszcze parę osób z forum które nie biorą udziału w konkursie do pomocy w ocenianiu =/ bo tak będzie najsprawiedliwiej bo jak ktoś ocenia to daje chamsko 0 pkt a po znajomości 5 ;/ ehh... głupota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głosowanie zakończone !!

Administracja E-chomik.pl uzgodniła, iż w związku z zaistniałą sytuacją głosowanie zostanie zamknięte.

Zwycięskie zdjęcie zostanie wybrane spośród zdjęć majacych najwyższe noty, czyli 3 gwiazdki. Ilość głosów się nie liczy, liczą sie tylko gwiazdki uzyskane po oddawaniu głosów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale jak to ?? czyli te głosy oddawane przez innych nie za głosowanych się w końcu liczą? Dobrze że nie biorę udziału w tym konkursie bo bym się naprawdę na miejscu osób biorących udział zbulwersowała xP a kiedy będą wyniki kto wygrał ??;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

wyniki będą - jak Mike napisał - w walentynki -> patrz news na stronie głównej i nowy temat na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze xP zdążyłam napisać ten poprzedni post i patrze i jest :P heh Dobrze że wy oceniacie będzie sprawiedliwie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA !!

Jako druga nagroda jest:

Zestaw pokarmów dla chomika (wraz z nowościami) ufundowany przez Herbal Pets !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyniki będą - jak Mike napisał - w walentynki -> patrz news na stronie głównej i nowy temat na forum

heh, mały poślizg:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale zrozumcie - nie kazdy ma akurat czas. Przecież nasi admini, nei są tacy młodzi jak wiekszość forum (wiek podstawówkowo-gimnazjalny) tak więc oni może nie mają tyle ferii co my. Co prawda, ja tez się niecierpliwię, ale myślę, że dzisiaj bądź jutro już będą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi