Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs walentynkowy ... [10-31.01.2007]

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, biorę. Można powiedzieć, że 'karę' mam 'cofniętą'. A szczerze mówiąc, nie liczę na nagrodę, bo zdjęcia tak sobie mi wyszły, więc myślę, że inne prace będą o wiele lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam brać udział ale jednak nie mam czasu... Ostatnio nawet na forum mniej wchodzę.. (aż dziwne xD) A moim zdaniem na wygranie szanse ma każdy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eliz, a co niby jest nie fair? Heh, ja wątpie, żebym miała jakieś szanse, bo po pierwsze, zdjęcie zbyt nie wyszło i ja nie jestem okazem piekności ;| a po drugie pewnie nei dużo osób będzie na mnie głosowało, ze względu na ostatni konkurs :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spojrz w dział newsy i tematy "sprostowanie do artykułu" i "Praca konkursowa" (czy jakoś tam). A i koniec off

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale Elix napisała tylko że to nie fair. Też się z tym zgodzę bo w końcu do takiego czegoś dojść nie powinno. Ale jestem też zdania że powinno się "wybaczać".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się zdaje, że jemu chodziło, że to nei fair, że biorę udział w konkursie...Ale mniejsza o to. Właśnie się zdecydowałam na jedno ze zdjęć i przerabiam, prawdopodobnie najwcześniej dopiero jutro wyślę pracę. Mam nadzieję, że cos z tego wyjdzie. A jaka jest przewidziana nagroda za drugie miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy narzekali na brak aparatu... a ja bym musiała narzekać na brak chomika :(

edit: a czy stare zdjecie może wziąc udział czy niebardzo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, moim zdaniem, stare zdjęcie chyba może wziąć udział w konkursie, ale pewna nie jestem. Ja już moje wczoraj wysłałam =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomusiu Elix to dziewczyna pisała kiedyś xD i też jest z Kutna tak jak ja tylko że się nie znamy :( ale się zapoznamy i przyjadę z nią na zlot :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mike mam pytanie. Czy moje zdjęcie do Ciebie doszło?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 18:13 ]

Aniela no właśnie bo my z Kutna musimy się zapoznać napisz na gg :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mike mam pytanie. Czy moje zdjęcie do Ciebie doszło?

Przecież ci odpisałem, że doszła i że jest bardzo ładna. Pozdrawiam ;;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurczę, to ja nie będę mogła wziąć w tym udziału, szkoda... Po pierwsze przyłączyłam do was po 10 stycznia, a po drugie nie mam chomika (no ale już za parę dni...). Fajny pomysł z tym tematem :)

A kiedy będzie następny konkurs?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, sądzę, że zaraz niedługo po zakonczeniu tego konkursu, bo portal teraz ma 'fundatora' nagród i się rozwija =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, zaraz po zakończeniu tego konkursu, rozpoczyna sie następny. Więc juz teraz zapraszam do przyszłej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to by było bez sensu...Ktos by się od kogoś dowiedział, że jest konkurs, zarejestrowal się, załóżmy, ze wygrał i przestał pisac na forum. Wracałby tylko w razie jakiegoś konkursu :/

jeśli bym mial 12 lat jak ty, to z pewnoscia bym tak postapil, ale przede wszystkim mam ich 23 i jestem zbyt powazna osoba by sie bawic w takie chocki klocki, poza tym nie zgadzam sie... zeby przestal pisac.. poczatkujacego trzeba zachecic, bo tych co rejestruja sie by tylko poczytac jak cos chca to macie od setki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ale przecież sama widzisz że zaraz po tym konkursie będzie następny... To każdy będzie miał szanse ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bu a ja w tym nie wezne udziału :( bo moja siostra zabrała aparat ;> i nie mam jak zrobic zdiecia ale może w następnym wezna udziel:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się nie moge doczekać opublikowania prac na portalu...I waszych ocen co do prac. Mam nadzieję, że moja wam się spodoba, bo się starałam jakos ładnie ją przerobić w Photoshopie =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomusiu jak zobaczymy to ocenimy ... teraz nie musisz się "podlizywać" ale z jednym się zgodzę ja też nie mogę doczekać się obejrzenia innych praca ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, nie miałam na mysli podlizywania, no ale jeśli tak to zabrzmiało, to ok. Po prostu chciałam tak napisać i tyle, a nie chcę teraz wzbudzac 'sympatii', zeby potem na mnie głosowano, bo po pierwsze, nie zalezy mi na nagrodzie, bo i tak jestem wdzięczna za to, że mogę brać udział, a po drugie to nie o to w konkursach chodzi =) Tak samo jak nie o kopiowanie cudzych prac... ;{ I piszę to jako własne zdanie, a nie zby się komus podlizac.

poprawka błędu ort... - macaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

spoko maroko, nikt mi się nie musi podlizywać... ja ocenię fotki okiem fotografa (może nie uważam się tutaj za profesjonalistę, ale trochę w tym siedzę i to lubię)... więc niekoniecznie przeróbki w photoshopie mogą być cacy, bo wolę naturalne fotki (ewentualne podretuszowanie kolorów, kontrastu)... no ale zobaczymy co tam wyślecie :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam trochę poprawiłam, bo zdjęcie aż takie ładne nie było, więc stwierdziłam, że ładnie będzie wyglądało takie przerobione. Wtedy się zlewałam ze zdjęciem a teraz z Chomuśką jesteśmy 'na I miejscu'. Tak wiec czekam na opublikowanie prac no i surowe oceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi