Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs walentynkowy ... [10-31.01.2007]

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc, 14 lutego jest wszystkim znany dzień Walentynki, czyli Dzień Walentego ;:; I taki właśnie jest motyw przewodni - Miłość ! Waszym zadaniem będzie wykonanie zdjęcia pełnego miłości z Waszym/mi chomikiem/ami. Tytuł - Ja i mój zwierzak - .

Zapraszamy do udziału, tym razem dla fotografów :)

1. Zdjęcie może być poddane obróbkom (Photoshop, Gimp itd.) w programach graficznych lub inną metodą. Format zdjęcia .jpg, .gif, .bmp .

2. Prace nadsyłamy do 31 stycznia 2007 roku na adres [email protected]

3. Dnia 1 lutego br. zdjęcia zostaną umieszczone w specjalnym dziale w naszej galerii. Każdy z Was będzie mógł je ocenić, dając punkty, pomijając oczywiście swoje.

4. 14 lutego zakończy się głosowanie i zostaną ogłoszone wyniki konkursu na tej stronie jak również na naszym forum.

5. W konkursie może brać udział administracja, ponieważ wszyscy będziemy oceniać czyli wybierać najlepsze zdjęcie.

6. Wygra praca z największą ilością punktów7.

7. W konkursie mogą brać udział tylko użytkownicy, którzy zarejestrowali się przed 10 stycznia - czyli datą ogłoszenia o konkursie.

8. Nagroda jest bon o wartości 80 zł, do wykorzystania w sklepie

AnimalGlob.pl

Koszty wysyłki opłaca sklep.

Wszelkie pytania piszemy do mnie na PW, e-mail bądź bezpośrednio na forum.

Jeden użytkownik - jedno zdjęcie !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Post edytowany. Proszę przeczytaj jeszcze raz !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ajjj... to ja sobie już wiem jakie zrobię tylko żeby nie było tak jak z tamtym konkursem ... ;( że nie wysłałam w końcu tej pracy... hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, a to musi być na zdjęciu tylko chomik czy jeszcze ma być twarz właściciela?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, a to musi być na zdjęciu tylko chomik czy jeszcze ma być twarz właściciela?

Nie musi ;;) Wolna wola, albo sie pokażesz, albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, to nawet dobrze, ale i tak nie mogę brać udziału w konkursie =P A pewnie bym zrobila fotki jak moje chomiczki śpią, połączyłabym je, podpisała i oczywiście przerobiłam w photoshopie =D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam komórke z aparatem SE k300i i kabel USB ale nie moge znaleźć żadnego programu do przesyłania....może ktoś pomóc...??

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ehh, google to nie łaska używać ?? a poza tym od czego jest oficjalna strona sony ericssona ?? oj lenisz się, lenisz... i off dajesz... ale zakończmy już tą sprawę i wracajmy do tematu...

tutaj masz wszystko co jest do pobrania na Twój telefon:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=ps1_1_3_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10226

Jeżeli coś się źle wyświetli to odpal polską wersję strony http://www.sonyericsson.com później wybierz "fun&downloads" wybierz oprogramowanie, poszukaj swojego telefonu po lewej na liście i ściągnij co potrzebujesz

a teraz wracać mi tu na temat !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak chyba wezmę udział, jak mi moje chomiki na to pozwolą. Tibi śpi pod ulotką z banku WBK w transporterze, więc zobaczę, czy jak mu ją wyjmę, to jak będzie spał i może jakoś uda się fotkę zrobić. Ale gorzej z Chomusiskiem, bo ona to kompletnie zakryta śpi =P Mam nadzieję, że coś uda się zrobić =) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sam bym wziął udział, ale mnie rejestracja wyklucza z konkursu, to powinno być tak, że biorą udział chomiki zakupione przed 10 stycznia :P więc miałbym w czym przebierać,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to by było bez sensu...Ktos by się od kogoś dowiedział, że jest konkurs, zarejestrowal się, załóżmy, ze wygrał i przestał pisac na forum. Wracałby tylko w razie jakiegoś konkursu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomusia !! Święta Prawda }{ Ale bój się, po walentynkowym będzie nastepny, więc masz szansę na bon ;;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz być również Ty. Ale to zależy od Ciebie.

I pamiętajcie... fotka ma być "pełna miłości", a nie zwykłe pstryknięcie !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki to ja zrobie mi i moim chomkom :) koffam je !! to pewnie mi sie uda :DxD

a do kiedy nadsyłac fotki ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do 31 jest napisane. he,he ja też już mam pomysł na zdjęcie. Tylko nie mam cyfrówki i zrobię komórką. Nio,ale od czego jest obróbka ? Z resztą ja to lubię :)

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja już nie bede brałą udziału w żadnym konkursie xD Stwierdziłam, ze wole oceniać niż sama cos 'tworzyć' ;P Sędziowanie bardziej mi odpowiada xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, ja porobiłam fotki, mi średnio powychodziły, może coś obróbka w Photoshopie pomoże xD W roli głownej Ja i Chomusisko xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi