Skocz do zawartości

Konkurs walentynkowy ... [10-31.01.2007]

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc, 14 lutego jest wszystkim znany dzień Walentynki, czyli Dzień Walentego ;:; I taki właśnie jest motyw przewodni - Miłość ! Waszym zadaniem będzie wykonanie zdjęcia pełnego miłości z Waszym/mi chomikiem/ami. Tytuł - Ja i mój zwierzak - .

Zapraszamy do udziału, tym razem dla fotografów :)

1. Zdjęcie może być poddane obróbkom (Photoshop, Gimp itd.) w programach graficznych lub inną metodą. Format zdjęcia .jpg, .gif, .bmp .

2. Prace nadsyłamy do 31 stycznia 2007 roku na adres mike@e-chomik.pl

3. Dnia 1 lutego br. zdjęcia zostaną umieszczone w specjalnym dziale w naszej galerii. Każdy z Was będzie mógł je ocenić, dając punkty, pomijając oczywiście swoje.

4. 14 lutego zakończy się głosowanie i zostaną ogłoszone wyniki konkursu na tej stronie jak również na naszym forum.

5. W konkursie może brać udział administracja, ponieważ wszyscy będziemy oceniać czyli wybierać najlepsze zdjęcie.

6. Wygra praca z największą ilością punktów7.

7. W konkursie mogą brać udział tylko użytkownicy, którzy zarejestrowali się przed 10 stycznia - czyli datą ogłoszenia o konkursie.

8. Nagroda jest bon o wartości 80 zł, do wykorzystania w sklepie

AnimalGlob.pl

Koszty wysyłki opłaca sklep.

Wszelkie pytania piszemy do mnie na PW, e-mail bądź bezpośrednio na forum.

Jeden użytkownik - jedno zdjęcie !!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ehh, google to nie łaska używać ?? a poza tym od czego jest oficjalna strona sony ericssona ?? oj lenisz się, lenisz... i off dajesz... ale zakończmy już tą sprawę i wracajmy do tematu...

tutaj masz wszystko co jest do pobrania na Twój telefon:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=ps1_1_3_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10226

Jeżeli coś się źle wyświetli to odpal polską wersję strony http://www.sonyericsson.com później wybierz "fun&downloads" wybierz oprogramowanie, poszukaj swojego telefonu po lewej na liście i ściągnij co potrzebujesz

a teraz wracać mi tu na temat !!

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak chyba wezmę udział, jak mi moje chomiki na to pozwolą. Tibi śpi pod ulotką z banku WBK w transporterze, więc zobaczę, czy jak mu ją wyjmę, to jak będzie spał i może jakoś uda się fotkę zrobić. Ale gorzej z Chomusiskiem, bo ona to kompletnie zakryta śpi =P Mam nadzieję, że coś uda się zrobić =) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok :)

Odnośnik do odpowiedzi

do 31 jest napisane. he,he ja też już mam pomysł na zdjęcie. Tylko nie mam cyfrówki i zrobię komórką. Nio,ale od czego jest obróbka ? Z resztą ja to lubię :)

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Odnośnik do odpowiedzi