Skocz do zawartości
myszuunia

Akcesoria dla gryzoni i psów :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Znalazłam kilka niepotrzebnych mi już rzeczy, może ktoś się skusi, tym bardziej że każda pomoc mi się przyda - mam myszkę chorą na świerzbowca. Zapraszam do udziału :-)

Forma kup teraz, przesyłka według cennika PP.

Dla chętnych na e-maila szczegółowe fotki.

1. Drabinka dla mniejszych gryzoni, długość ok. 26 cm, miejscami pogryziona, stan db. - 5 zł

2. Hamak, z tyłu zielony ortalion, z przodu futerko. Linki do mocowania "odgryzione" przez chomika,

jutro jak znajdę jakiś mocny sznurek to wymienię, stan bdb - 8 zł

3. Kołowrotek, średnica ok. 18,5 cm, gdy się przeplecie jakimś materiałem będzie dobra dla myszek i mniejszych chomików, stan bdb - 8 zł.

dscn3209yl.jpg

4. Domek dla chomików, myszek, i innych mniejszych gryzoni, dość spory, wymiary 20x15 cm, domowej roboty, posiada zwykłe ślady użytkowania, (lampa trochę je podrasowała) ale nie ma tam żadnej plamy od moczu, nie śmierdzi :lol: stan bdb - 10 zł.

5. Nowy zestaw drewnianych kołków 100 szt. 8x35 mm, idealne do tworzenia różnych konstrukcji/zabawek dla gryzoni - 4 zł. rezerwacja Yenna13

6. Nowy zestaw "mix" kołków, są to po prostu moje nie wykorzystane, pomieszane, ale większą większych, jest trochę mniejszych (jak z pkt 4), szacuje że jest ich koło 120 szt, mogę policzyć :lol: - 4 zł.

dscn3211l.jpg

7. Kliker do szkolenia i zabawy z psami, mi długo służył, dobry dźwiękowo - 3 zł.

8. Smycz materiałowa dla psów, nieużywana, dł. ok. 1,2 metra, (tu jeszcze sprecyzuję jak znajdę coś porządniejszego niż linijka 40 cm :-D) - 4 zł.

9. Tunel dla psów firmy Royal Canin, do szkolenia i zabaw agillity (jakkolwiek się to pisze), ortalionowy, z pomponikiem w środku, dł. ok. 47 cm, średnica ok. 23 cm, stan bdb - 15 zł.

dscn3205s.jpg

Zapraszam! :-)

Edytowane przez myszuunia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yenna13: myszuunia pisała że wysyłka według cennika poczty polskiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że nie wyszłoby więcej niż 4 zł, w kopercie bąbelkowej :)

Powiedz mi tylko jeszcze o które chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rox- nie doczytałam ;)

hm... to ja rezerwuję kołki, nr 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Monikax0x, składa się, ale mimo wszystko jest dość gruby i wątpie czy wszedłby nawet w sporą kopertę. Więc myślę, czy by go porządnie nie zawinąć, zawinąć w brązowy papier (nie jest delikatny, więc nic mu nie będzie). Koło 7 zł bym się mogła umówić. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba byłabym zainteresowana kupnem klikera, ale jeszcze się zastanowię i dam znać ;-)

Edytowane przez Paula.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie koszty przesyłki? W granicach 4-3zł? :P

Edytowane przez Paula.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli rozumiem,że razem z przesyłką 8 złotych? Proszę o podanie danych i przepraszam, że teraz odp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja poproszę numer 9 jeśli można.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi