Skocz do zawartości
Boleena

Nimka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam Nimkę z hodowli HamsterHouse :) na początku miałam wziąć samiczkę tss banded ale jednak zostaje ona w hodowli, a ja dostałam jej siostrę :P

P1070603.jpg

P1070602.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie śliczności *,*

Na pierwszym zdj wygląda jak myszka :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za miłe słowa :)

Na razie mała przyzwyczaja się do nowego miejsca, nowe zdjęcia niedługo wrzucę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak charakter? taka bojaźliwa jak moja?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż tak bojaźliwa w sumie nie jest - wiadomo, na razie jak wchodzę do pokoju to jest pozycja 'płaski dywanik' pod kołowrotkiem, ale tak to jakoś szczególnie nie tchórzy :P gorzej z olewaniem mnie - na razie jej nie męczę w żaden sposób, jest w końcu u mnie 3 dzień, ale jedzenia ode mnie za Chiny nie przyjmie - nawet nie z ręki, trzymam tylko w palcach np. nasionko. Jak upuszczę na ściółkę to zjada momentalnie :P mam nadzieję, że się ogarnie z socjalizacją :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja normalnie je z ręki ale jak np poruszę kołowrotkiem to fruwa po klatce jakbym ją chciała zabić o_O XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mini-sesja spod kołowrotka :)

P1070605.jpg

P1070608.jpg

P1070607.jpg

P1070606.jpg

Mały tchórz, ciągle nie jest do mnie zbyt przekonana. Ale patrząc na to, że z Kropką dojście do jakichś relacji potrwało 1-2 miesiące... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mała jest bardzo oryginalna pod względem umaszczenia :) Jej rodzństwo również takie kolorowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma na pewno siostrę tts [cinnamon+cream] banded (miałam ją pierwotnie wziąć ale została w hodowli), wydaje mi się, że Kira od wero to też jej siostra, czyli kolejny tts ;) co do reszty - nie mam pojęcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi