Skocz do zawartości
_Chomikusia_

Michie [*] ;(

Rekomendowane odpowiedzi

michie.JPG

Wczoraj, 19 IX 2012 r., odeszła Michie :(

Przedwczoraj wieczorem czuła się ... kiepsko. Biegała po klatce troszkę chwiejnie i była dość chłodna. Miała zlepione oczka, które po przemyciu wodą otwarły się. Grzałam ją przez godzinę w ręce, spała. Później dałam ją z powrotem do akwarium. Napiła się wody i skubnęła malinkę, myślałam, że się poprawia... Rano spieszyłam się do szkoły, więc tylko rzuciłam okiem na akwarium - nie było jej widać, stwierdziłam, że śpi. Po powrocie do domu tata powiedział mi, że znalazł ją martwą, śpiącą, w tej "studzience" z piaskiem...

Moja mała słodka Michie była ze mną 1 rok, 10 miesięcy i 4 dni. Bardzo mi jej brakuje i nadal nie mogę w to uwierzyć, nie dociera to do mnie, że jej już nie ma... Szczególnie, że jej akwarium nadal stoi tam gdzie stało, do głowy przychodzi mi "ona tylko śpi"... Czuję, jakby nadal tam była... ;(

Śpij spokojnie moje maleństwo [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak przeczytałam ostatni akapit to po prostu łzy mi teraz lecą :( Przykro mi... Trzymaj się Chomikusio [*]

Edytowane przez Patka25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ech, aż mi łzy pociekły, Chomikusiu trzymaj się... kilka dni tu nie zaglądałam i tyle maluszków odeszło... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi