Skocz do zawartości

Macaron i...ORTOGRAFIA :/

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że prawie każde słowo ktoś tak napisze :/ No i że tak w ogóle pisze (może to nie jest jakoś zrozumiale sformułowane, ale ostatnio nie mam weny do pisania :P).

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie nie mam nic do pisania takiego czegoś jak Tosiam, loffam

itp. Ale na forum tak nie powinno być. Jak chcecie to piszcie sobie

tak w smsach albo na gg. A co do TaKiEgO PiSaNiA to wkurzające ono jest. Kiedyś koleżanka mojej koleżanki ciągle pisała takie smsy! Jakie

to było wkurające, aż oczy bolą. Ale nicka takiego można mieć hehe

nie widzę w tym nic złego ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Nick to co innego niż niezrozumiałe pokemonowate wywody filozoficznych kretynów. Niektórzy uważają to za ozdobne pismo... dobra, o gustach się nie dyskutuje. Ale rację masz; ja też w nickach nic złego nie widzę (pojedyńczy wyraz jeszcze się ścierpi xD).

Odnośnik do odpowiedzi

Och Olu dzięki za wyrozumiałość ;p

A takie pismo jak loffam, koffam itd to kojarzy mi się

z taką dziewczyną małą i głupiutką...która robi z siebie słodką idiotkę.

Dla mnie to koffam itp. to piszą tzw. różowe lalunie typu barbie, których wprost nienawidzę. A co do ort. to jestem za tym, żeby pisać z ogonkami. Jak ktoś robi problem to niech do worda sobie skopiuje i mu podkreśli błędy. Literówka (ale rzadko) może się każdemu zdarzyć, ale nie żeby to robić cały czas.

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort x2... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to koffam itp. to piszą tzw. różowe lalunie typu barbie, których wprost nie nawidzę. A co do ort. to jestem za tym, żeby pisać z ogonkami. Jak ktoś robi problem to niech do worda sobie skopiuje i mu podkreśli błędy. Literówka (ale rzadko) może się każdemu zdażyć, ale nie żeby to robić cały czas.

Nooo! Włansie! Ja też nie lubię takich laleczek barbie, takich głupiutkich tlenionych blondynek. A to, że tlenione blondyneczki są głupie to naprawdę się sprawdza! Bo znam takie...i one mają więcej na głowie niż w niej. I nie lubię takiego głupkowatego zachowania jak w filmie "legalna blondynka". Ogólnie film bardzo mi się podobał, ale zachowanie tej dziewczynki było troszkę żenujące :D

Odnośnik do odpowiedzi

uhh... chyba zmienie taktykę... tak źle i tak niedobrze, Polakowi się nigdy nie dogodzi :/ ludzie... dziś wróciłem z wyjazdu, na forum nie było mnie równy tydzień, uzbierało mi się ponad 750 postów !! siedze tu już od 4h godzin i dopiero przejrzałem 2,75 z 4 stron tematów nieprzeczytanych... co chwile musze poprawiać jakiś błąd... zlitujcie się i zacznijcie poprawnie pisać !! po co w ogóle chodzicie do szkoły ?? chyba po coś ona jest, żeby sie czegoś nauczyć, co nie ?? ehh... sił już nie mam pisać Wam wykładów... sesja sie zbliża, coraz mniej czasu będę miał na forum, mam nadzieję, że i błędów nie będę musiał w styczniu za dużo poprawiać...

a tak w ogóle to ja się nie czepiam jak ktoś napisze słowo "zolty" zamiast "żółty", bo bez ogonków można normalnie czytać (choć czasem, ale to czasem są małe z tym problemy), tylko wkurza mnie to, że czasem ktoś z Was napisze jakieś podstawowe słowo z błędem ortograficznym, czyli rz zamiast ż i na odwrót itd z innymi możliwościami... albo nie z czasownikami razem... chyba takich podstaw uczą Was w szkole ??

nie chce mi się więcej pisać na ten temat...

tak tylko dla przypomnienia, parę podstaw:

slownik ortograficzny: http://portalwiedzy.onet.pl/polszczyzna.html

nie z czasownikami: osobno

nie z przymiotnikami: razem

czegoś nie wiesz -> patrz słownik

aha, jeszcze jedno, ja sam nie jestem humanistą (brrr, bleh, nienawidzę polskiego, dobrze, że już mam to za sobą :p), jestem informatykiem, bo na takie studia poszedłem, i ja sam popełniam błędy, wcale się tego nie wypieram !! podam na własnym dzisiejszym przykładzie... czytam setny albo i dalszy post -> widzę błąd -> edytuję, ale coś mi nie pasuje do końca -> odpalam słownik -> okazuje się, że sam się pomylilem -> anuluje edycję i sprawdzam dalej... chyba rozumiecie o co mi chodzi, co nie ??

no, to by było na tyle... zostało mi z 1,25 strony tematów do sprawdzenia... zostawiam to na rano... ide w kimę, już mam dosyć tych błędów...

Wyluzuj :). Dokładnie "Polakowi nie dogodzisz".

Odnośnik do odpowiedzi

Haaa Macaron "koniara" cie pobiła :D (W ilości stron tematu)

A tak na serio to te "różowe panienki" są nawet "Różowe"

Jeśli ktoś oglądał "Dziewczyny z Drużyny 3 - Wszystko albo NIC" to mogła mu się spodobać główna bohaterka :D (MI) Ale to tylko z dresiku i ta Hot Girl z

Crenshaw Heights (Leti) też była niezła :D No ale nie o tym ten temat

Moim zdaniem Polacy już tak mają. W szkole (ścisłe przedmioty) idą najgorzej a w ścisłych przedmiotach jest j. Polski którego nie każdy lubi

(Ja np. lubię) Mam 4 ale lubie i mój komentarz:

JAK BYSCIE SIE W SZKOLE CHOĆ TROCHE PRZYŁOZYLI TO BY SIE LEPIEJ ZYLO. Sorry Macaron ale nie mam polskich znaków. :D

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Odnośnik do odpowiedzi

omg, od kiedy język polski jako przedmiot jest przedmiotem ścisłym ??!! O.o

język polski jest przedmiotem humanistycznym !!

przedmioty ścisłe to np: matma, fiza, biologia, chemia itp...

Poski to ścisły... *tnie się żyletką dziadziusia*

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie xD Young chciał się popisać swoją wiedzą i jakoś mu to nie wyszło ;p Ja jestem humanistką w większym stopniu (chodzę do klasy humanistycznej) ale czasem się błędzik zdarzy :)

no cóż człowiekiem jestem ;)

Macaron ja Cię rozumiem też bym zwariowała jakbym musiała tyle błędów poprawiać. Czasem jak widzę niektóre to krew mnie zalwea :thd:

Odnośnik do odpowiedzi