Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciężkim bólem serca i łzami w oczach zawiadamiam, że Fetka dziś w nocy odeszła do lepszego świata, w którym nie ma bólu i cierpienia.

Przeszła całą kurację antybiotykiem. Zaczęło jej odrastać futerko. Była już silniejsza. Pchała swój pyszczek do miseczek. (za co ogromnie dziękujemy panu doktorowi z Gliwickiej Kliniki Weterynaryjnej - lek. wet. Jakub Ćwiek). Dzięki Panu Fetula miała jeszcze trochę radości z życia.

Ropa częściowo znalazła ujście zaraz koło uszka - samowolnie wyciekło tyle, że gulka (ropień) się zmniejszył.

Ale poruszała się wolniej... Wczoraj przelewała się z ręki na rękę. I widać było jak powoli zasypia - szukała sobie miejsca, raz w sianku, raz obok kołowrotka. Została okryta dużą ilością ligniny a wcześniej ogrzana w rękach.

Była u mnie od 23 lipca 2010. Wzięta z adopcji. Wiele przeszła i przejeździła jak na swoje chomicze życie (Feciątko).

Fetko, Fetulku, Fetusiu, Fetulu, Feciątko!, Moje Śliczności, Najukochanszy Chomiczku... - nie zapomnimy! Zawsze będziesz w naszych sercach!

hamsterheav.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żegnaj Fetulko.... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi przykro Magdalenko :( Dla Fety: 3accef7b2662f675ee3c6b40e0b0098c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi