Skocz do zawartości
MonikaPila

Fester (*)

Rekomendowane odpowiedzi

Festera kupiłam 24 sierpnia 2010 r był jeszcze bardzo malutki, niedawno odstawiony od matki. Był najbardziej wyczekiwanym chomikiem, gdyż co parę dni przychodziłam do sklepu doglądać matkę z młodymi ( były w akwa w pomieszczeniu za szybą gdzie mieli klatki z ptakami). Kupiłam go w sklepie ZooKarina w centrum Matarnia. Z początku trzymałam go w za małej klatce, czego bardzo żałuję. Gdy znalazłam to forum kupiłam mu klatkę roberto, jednak szkoda mi że tak długo żył w ciasnocie...

Fester odszedł w nocy z 4 na 5 września 2012 ze starości... Bardzo mi go brakuje...

Zawsze kiedyś przychodzi ten dzień,

w którym Twój przyjaciel spogląda Ci w oczy po raz ostatni

i nawet Twoja miłość,

chociażby była najsilniejsza nie jest w stanie tego zmienić...

img1463br.jpg

img2617o.jpg

img2575ao.jpg

Edytowane przez MonikaPila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnie zdjęcie wzruszające i bardzo symboliczne...

"No to pa" czyli tak naprawdę krzepiące "do zobaczenia", gdzieś tam, kiedyś tam, kiedy znowu wpakuje Ci się na ręce i to Twoja obecność będzie jego największym smakołykiem.

Trzymaj się ciepło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie tez urzekla ostatnia fotka :) faster byl pieknym chomikiem! przezyl fajne zycie.

hamsterheav.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trzymaj się :) każdy kiedyś odchodzi.. tak już jest.. Przeżył dobre życie i umarł ze starości to najwazniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mi smutno Moniczko....

Zawsze z obawą zerkam na dział "Tęczowy Most". Chciałoby się, żeby nasze maluchy żyły choć trochę dłużej...

Niesamowicie wzruszyło mnie ostatnie zdjęcie.

Trzymaj się dzielnie.

papa, Festerku :( byłeś cudownym chomiczkiem tu i pewnie gdzieś tam jesteś nadal ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi