Skocz do zawartości
Angelo

Świąteczny konkurs E-chomika !

Rekomendowane odpowiedzi

JejQ co to się stalo, że sobie o nas przypomniałeś? Maila o konkursie dostaleś, co nie? :/

Ostatnii byłem bardzo zajęty ale cieszę się, że mogę dowas powrócić:)

Ostatnio ? Haha, to się uśmiałem..

10 miesięcy to ostatnio według Ciebie. Fajny masz przelicznik czasu, nie no, dobry jesteś ...

Wiem wiem...nic nie poradzę...szkoła, szkoła...dom...zajęcia dodatkowe...nawet chwili odpoczynku...ale teraz sobie troche poleniuchuje...no ale to nie dział aby o tym pisać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy będzie ogłoszenie kto wygrał? Bo miało być na początku a już 5 ;P hehe nie no dobra wiem że to jeszcze jest początek =P a dużo osób się zgłosiło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też niecierpliwa. Gdy wracam ze szkoły, od razu siadam do internetu i sprawdzam, czy to już xD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe ja też ale ja i tak w końcu tej pracy nie wysłałam ;( hehe ale i tak jestem ciekawa jakie są tu talenty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh, ja etż ciekawa jestem, a najbardziej, jakie parce były =) No i czy ktos nei zrobił jakiegoś "latającego chomika" xD ehh, no wiem, że miałl być parwdziwe, no ale ktos też mógł sobie jakąś taką "w miarę prawdziwą" pracę wysłać, no ale wątpie =) Czekam na wyniki =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kiedyś czytałam w gazecie że jakiś facet zrobił lotnię dla chomika i go uczył latać a potem puszczał go z góry bloku na taj lotni z kamerką i coś tam już nie pamiętam ;) mam może gdzieś tą starą gazetę to mogę odkserować ten krótki artykuł ;)

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W cudownej gazecie -t był kiedyś podobny artykuł. O facecie, który rzekomo nauczył swojego chomika pływać pod wodą (? nawet moja siedmioletnia kuzynka, której wciśniesz każdy kit, odniosła się do tego sceptycznie xD) z kamerką na plecach, fotografując "nagie piękności" (nagie to były, ale piękności to już przesada). Przepisałam ten artykuł tutaj, nawet. Siedzi w "Świecie chomików" i ciągle jest tak samo głupi, jak był latem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś w radiu mój tata słyszał, że jakis facet próbował przewieźć nielegalnie chomika, lecz w czasie podróży mu uciekł i zgłosił to stewardessie i musieli awaryjnie lądować na jakimś innym lotnisku xD

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort x2... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy będzie ogłoszenie kto wygrał? Bo miało być na początku a już 5 ;P hehe nie no dobra wiem że to jeszcze jest początek =P a dużo osób się zgłosiło?

Już niedługo. Nie martwcie się. Ja nie mam samego wolnego czasu !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Se wyobrażamy. Nie traktuj naszego marudzenia, jako presji wywieranej na tobie xP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi