Skocz do zawartości
Angelo

Świąteczny konkurs E-chomika !

Rekomendowane odpowiedzi

Wigilia i Boże Narodzenie przynoszą serdeczne skojarzenia, składanie życzeń, pozdrowienia. To radość spotkań rodzinnych, chwila wspomnień o najbliższych, obdarowywanie się nawzajem i niecierpliwość oczekiwania na prezenty...

W związku z tym, zapraszamy czytelników "E-chomika" i nie tylko, by podzielili się z nami opowieściami o Świętach. Napiszcie o zdarzeniach, które utkwiły Wam w pamięci, o zwyczajach domowych, o osobach, które niespodziewanie zastukały do drzwi, o tym jak zachowywały się wasze zwierzęta, również chomiki. Jedyne ograniczenie to wielkość - tekst nie powinien być dłuższy niż dwie strony A4. Prace muszą dotrzeć do nas nie później niż 30 grudnia do północy. Wysyłamy je na e-mail, bądź na PW. Format jest obojętny.

Najciekawsze teksty opublikujemy na początku stycznia, kiedy jeszcze czuć świąteczną atmosferę. Autor najciekawszej otrzyma bon o wartości 80 pln, do wykorzystania w internetowym sklepie AnimalGlob.pl

Zgłoszenia przesyłajcie na adres:

[email protected]

lub na PW

UWAGA!!

27 grudnia, aktualizacja adresu nadsyłania!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehmm, ehmm... a czy ja też bym mogla wziąść udział w tym konkursie? A w jury mnie nie będzie i wyśle prace anonimowo, no bo wiecie papugom by sie przydały nowe akcesoria...uhmm...

Ja wiem, ze raczej nie moge barć udzialu w konkursach, ale może drobny wyjąteczek? Teraz macaron pomoże w ocenianiu, zastąpi mnie w jury

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się zgłaszam *wznosi pięść do góry*. Wybierzcie mnie, mnie xDD.

(Kuzynka ma chomika... :bye): )

Prawda, że mogę? *robi oczy jeszcze większe, niż Aga*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem mogłybyście wziąć udział ;D Robicie tyle dla portalu to chyba możecie sobie pozwolić na trochę hmm.. ;) hehe rozrywki .... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ta... i cała robota spada na Mike'a i na mnie... ehh... wredne jesteście :> Mike, moze sponsor się przyłączy do wyboru najlepszej pracy ?? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz ja już mam 2 lata przepracowane w jury, więc może jakiś urlopik się należy xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Batonik możesz, wszyscy mogą oprócz adminów (nie dotyczy Batonika i Oli).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe spokojnie. Będziesz miał czas wykazać się :) Jeszcze będzie mnóstwo konkursów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem o czym mogę napisać... :look: ja tam wolę konkursy z np. malowania, rysowania, gdzie są nagrodami zabawki dla chomików :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdzie są nagrodami zabawki dla chomików

Ja wiem, czy to lepsze :wack:

Tutaj dostajesz bon na 80zł. Wtedy możesz sama wybrać zabawki dla chomików, nie są z góry narzucone.

UWAGA !!

Za II miejsce, nie ma bonu, za to jest Paczka od Herbal Pets. Jest to mega zestaw z kilkonastoma produktami Herbal Pets.

Nowy adres nadsyłania:

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że w opowiadaniu musi występować zwierzak. Jakiś.

Teraz, czy:

- czy miejsce, czas i osoby mogą być zupełnie fikcyjne? (tylko forma, np. pamiętnikowa, będzie sugerowała przynależność narratora do opisywanej rodziny) ;

- czy może występować (mała) doza przekleństw okolicznościowych? xD

Ważne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlaśnie ja tez się pytam czy może być wymyślona czy musi byc prawdziwe opowiadanie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że w opowiadaniu musi występować zwierzak. Jakiś.

Teraz, czy:

- czy miejsce, czas i osoby mogą być zupełnie fikcyjne? (tylko forma, np. pamiętnikowa, będzie sugerowała przynależność narratora do opisywanej rodziny) ;

- czy może występować (mała) doza przekleństw okolicznościowych? xD

Doczytaj mój pierwszy post !!!

Napiszcie o zdarzeniach, które utkwiły Wam w pamięci, o zwyczajach domowych, o osobach, które niespodziewanie zastukały do drzwi, o tym jak zachowywały się wasze zwierzęta, również chomiki.

Które wam utkwimy w pamięci. WAM, a nie jakimś osobom. Czas i miejsce niekoniecznie. Osoby muszą być prawdziwie i sytuacje !!

czy może występować (mała) doza przekleństw okolicznościowych?

Może, ale mała...

no wlaśnie ja tez się pytam czy może być wymyślona czy musi byc prawdziwe opowiadanie???

Opowiadanie musi być prawdziwe, nie zmyślone.

a musi tam wystąpić zwierzak ?

Niekoniecznie, aczkolwiek, będzie to brane pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też biorę udział w konkursie... w Wigilię przytrafiła mi się fajna przygoda z chomikiem i zapisałem ją :) cieszę się ze się przyda... no i jedna hiisotryjka z dzieciństwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JejQ co to się stalo, że sobie o nas przypomniałeś? Maila o konkursie dostaleś, co nie? :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Majkel, nie denerwujta się na mię tymi wykrzyknikami, no! Ja się tylko upewniałam *spojrzenie pełne wyrzutu*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JejQ co to się stalo, że sobie o nas przypomniałeś? Maila o konkursie dostaleś, co nie? :/

Ostatnii byłem bardzo zajęty ale cieszę się, że mogę dowas powrócić:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnii byłem bardzo zajęty ale cieszę się, że mogę dowas powrócić:)

Ostatnio ? Haha, to się uśmiałem..

10 miesięcy to ostatnio według Ciebie. Fajny masz przelicznik czasu, nie no, dobry jesteś ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi