Skocz do zawartości
Angelo

Theme na zimę!

Rekomendowane odpowiedzi

Kalendarzowa zima już jutro, święta za pasem i na te okazje portal E-chomik.pl przygotował dla was niespodziankę. Na stronie i forum, został zainstalowany {Zimowy theme}. Najbardziej rzucającą sie różnicą jest oczywiście logo. Mamy nadzieję, że wam się podoba. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no no fajny to on być musi;D hehe Świąteczny klimacik eh... pobudza go ;D tylko tego brakowało ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajniutko na forum tylko mi troche trudno przyzwyczaić :P Ale ja tam mam zawsze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom mi też ale już i tak się nieźle do tego przyzwyczaiłam hehe;P ale mi się podoba i to bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam poprostu bzika na punkcie niebieskiego, więc bardzo mi się podoba nowy wygląd forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niebiesko, śnieżnie i kiczowate emotki w czapach Santa Clausa. Muach! *radocha* xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe;D mi tam najbardziej emotikony podobają ;D;D ale kocham niebieski więc reszta też. Szczerze? Podoba mi się bardziej niż tak jak było ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się i tak jak było i teraz podoba :D Ten neibieski jest ładny, udało sie Mike'owi dobrac barwę :) Na wiosne by fajnie wygladał zielony i tez by posował do forum :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a zielony widziałam na innych forach... ;) mało na jakich panuje tak świąteczny nastrój jak tu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spamujcie Moje Panie :) Ważne, że sie podoba :0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety, raczej daleko nam do sniegu :P A smeig raczej jest biały :P No może troszeczke zółtawy w miejscach, gdzie sie psy załatwiają :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Subtelna nutka pomarańczu... xD

Ładnie e-chomik się uświątecznił, no. Nawet gałązkę choinki mamy xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ta gałązka fajna. A tak w ogóle zastanawiam się kiedy przyjdzie do nas zima. Nie lubię tej pory roku ale to nawet by tak ładniej wyglądało przy świętach, na sylwestra ;) heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm... no właśnie prezent. Ale będziecie mogli go rozpakować dopiero w styczniu :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emotikonki pasują ;P ale ten pomarańcz to może rzeczywiście trochę razi... ale przecież nie będzie wszystkie niebieskie a chyba inny kolor pasować nie będzie ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi