Skocz do zawartości

Kupię/wezmę chomika syryjskiego - Poznań i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię/wezmę młodego (do 4-5 miesięcy) chomika syryjskiego, którego mogłabym odebrać w okolicach mojego miejsca zamieszkania (Stęszewa) - Komorniki, Plewiska, Poznań itd. Gryzonie te są moimi ulubionymi od ponad 10 lat; moją ostatnią chomiczkę - Pacyfkę - musiałam pożegnać w marcu tego roku :(. Posiadam m.in. klatkę "setkę" i kołowrotek o średnicy 28cm.

Jeśli ktoś zetknąłby się z ogłoszeniem dotyczącym sprzedaży syryjka lub sam chce takiego sprzedać/oddać, proszę o kontakt mailowy - tajus88@gmail.com .

Edytowane przez tajus
Odnośnik do odpowiedzi

Byłabyś wielka gdybyś zabrała tego malucha i oferowała mu coś lepszego niż ta paskudna klitka http://tablica.pl/oferta/oddam-chomika-z-super-wyposazona-klatka-gratisy-ID1oxo1.html#41e0cbb2;r:;s: - chomik aż wisi na prętach z nadzieją,że kto ktoś stamtąd uwolni

Warto napisać czy nie oddaliby samego chomika a klatkę sprzedadzą osobno - słusznym argumentem byłoby,że klatkę prędzej ktoś kupi niż razem z chomikiem,bo zwykle już dla niego lokum ma ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Spóźniłam się, niestety :(. Skontaktowałam się z osobą, która napisała to ogłoszenie, dowiedziałam się, że akurat dziś sprzedaje chomika wraz z klatką. Jestem ciekawa, czy transakcja doszła do skutku, bo ogłoszenie nadal widnieje na kilku portalach...

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno nie zaszkodzi się upewnić. Co prawda większość ludzi nieaktualnych ogłoszeń nie usuwa, tylko wiszą, aż się przeterminują, ale zawsze można spróbować. Zwierz miał koszmarne warunki niestety.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...